Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny i certyfikowana trenerka FRIS® . Propagatorka skutecznej komunikacji i budowania zespołu w oparciu o narzędzie FRIS® Style Myślenia.

Na co dzień zarządza 30 osobowy zespołem. Jej misją jest zapewnienie swoim klientom edukacji na najwyższym poziomie, a pracownikom wymarzonego miejsca pracy.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenie w biznesie i doskonale radzi sobie w sytuacjach kryzysowych.

Absolwentka politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów podyplomowych: Coaching i mentoring w biznesie na Politechnice Łódzkiej.

ZAINTERESOWANIA: Rozwój osobisty, edukacja, pochłanianie książek

O FIRMIE: Fabryka Języka powstała w 2011 roku jako mała szkoła języka angielskiego z siedzibą w wynajętym mieszkaniu. Tylko na przestrzeni kilku pierwszych lat ilość naszych kursantów wzrosła z 26 do 200, co uświadomiło mi, że warto działać na większą skalę.

Obecnie w naszych oddziałach uczy się u nas ponad 500 osób. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych naszych kursantów oraz efektywną naukę.

Naszym celem jest tworzenie miejsca, w którym ludzie będą chcieli się uczyć. Stawiamy na ambitne kursy, ciekawe materiały, a przede wszystkim – uśmiech naszych kursantów.

Sukces Fabryki Języka wziął się z mojej wizji i wiary w to, że nauka powinna być przyjemnością, a nie nudnym obowiązkiem. Bardzo dbam o to, żeby nasz cały zespół Fabryki Języka podzielał wyznawane przeze mnie wartości. Kochamy języki obce i kochamy uczyć, tym samym zarażamy naszą pasją swoich kursantów.

Kontakt: www.fabrykajezyka.edu.pl

Poznaj również