Posiada 10 letnie doświadczenie w biznesie i doskonale radzi sobie w sytuacjach kryzysowych. Liderka 15 – osobowego zespołu, który nieustannie motywuje i inspiruje do działania. 

Absolwentka politologii na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim oraz studiów podyplomowych: Coaching i mentoring w biznesie na Politechnice Łódzkiej. 

Języka angielskiego zaczęła uczyć na drugim roku studiów filologicznych. Początkowo uczyła w szkole językowej, następnie we wszystkich typach szkół publicznych. Jednak praca w żadnej z tych placówek nie przyniosła jej takiej satysfakcji, jakiej oczekiwałam. 

Moim marzeniem była praca w miejscu, w którym najważniejszy jest uczeń, jego potrzeby oraz możliwości. W miejscu, w którym nikt nie narzucałby mi jedynego i słusznego sposobu nauczania, który tak naprawdę nie przynosił efektów.

Pragnęła realizować swoją własną strategię nauczania języka angielskiego, miała wiele pomysłów na to jak ulepszyć metody nauczania i zawrzeć w nich potrzeby uczniów. Właśnie dlatego w 2011 roku podjęła decyzję o rezygnacji z pracy w szkolnictwie i zajęła się jakościową produkcją języka w swojej własnej Fabryce.

Stawia na bardzo intensywny rozwój, wprowadza wiele zmian i usprawnień w firmie. Jest również w trakcie budowy nowej, dwa razy większej siedziby szkoły. Prywatnie zapracowana mama dwójki maluchów: Filipa i Julii.

Jej mocną stroną jest niesamowita wytrwałość i determinacja w dążeniu do celów.

ZAINTERESOWANIA: Rozwój osobisty, edukacja, pochłanianie książek

O FIRMIE: Fabryka Języka powstała w 2011 roku jako mała szkoła języka angielskiego z siedzibą w wynajętym mieszkaniu. Tylko na przestrzeni kilku pierwszych lat ilość naszych kursantów wzrosła z 26 do 200, co uświadomiło mi, że warto działać na większą skalę.

Obecnie uczy się u nas ponad 250 osób w oddziale w Ozorkowie, a od 2020 także w Zgierzu. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych naszych klientów oraz efektywną naukę, dlatego od początku istnienia szkoły posiadamy licencję na nauczanie języków obcych metodą bezpośrednią Direct Method, dzięki której uczniowie opanowują materiał 4 x szybciej niż na standardowych kursach. W ostatnim czasie, w odpowiedzi na bardzo duże zapotrzebowanie na kursy językowe dla dzieci, skupiamy się na rozwoju tego segmentu rynku. Dlatego też od stycznia 2020 jesteśmy jedyną szkołą w regionie posiadającą licencję na nauczanie metodą Teddy Eddie. Jest to ambitna, niebanalna metoda skierowana do dzieci w wieku 2-7 lat.

Sukces Fabryki Języka wziął się z mojej wizji i wiary w to, że nauka powinna być przyjemnością, a nie nudnym obowiązkiem. Bardzo dbam o to, żeby nasz cały zespół Fabryki Języka podzielał wyznawane przeze mnie wartości. Kochamy języki obce i kochamy uczyć, tym samym zarażamy naszą pasją swoich kursantów.

Z roku na rok chciałabym ulepszać nasze kursy i dostosowywać je do potrzeb kursantów, żeby móc zapewniać coraz lepszą naukę języka i prowadzić uczniów na wyżyny. 

Kontakt: www.fabrykajezyka.edu.pl

Poznaj również