Małgorzata Lewkowska

Od 20 lat uczy języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych, szkoli nauczycieli na szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dzieli się swoją wiedzą biznesową w magazynach branżowych. Wspiera przedsiębiorców, korporacje oraz klientów indywidualnych w coachingu językowym, pomagając im rozwijać się lingwistycznie i zawodowo.

Absolwentka dwóch kierunków na Uniwersytecie Białymstoku: Pedagogiki i Psychologii oraz Filologii Angielskiej.

Trener języka angielskiego, coach językowy, prelegent na wydarzeniach edukacyjnych w Polsce. Autorka serii artykułów w czasopiśmie branżowym „LIDER Branży Edukacyjnej” w roku 2020.

Jej szkoła językowa stacjonarna i online jest wynikiem dokładnego biznesplanu powstałego na bazie wcześniejszych doświadczeń związanych z zarządzaniem prywatną placówką. Jako właściciel i dyrektor szkoły nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe i zachęca do tego swój zespół.

Uczestniczka programu szkoleniowego Kamili Rowińskiej Master Business Training w latach 2019- 2021. W roku 2019 wyróżniona w plebiscycie Lwice Biznesu za odwagę w dążeniu do sukcesu oraz determinację w biznesie. 

W ciągu pięciu lat prowadzenia szkoły językowej zbudowała sprawnie funkcjonujący zespół, stworzyła autorskie pomoce do nauki języka angielskiego oraz wprowadziła brytyjską metodę nauczania dzieci do swojej szkoły. Konsekwencja i wytrwałe dążenie do celu oraz wizja kreatywnej edukacji napędzają jej motor działania. Jej energia życiowa oraz doświadczenie w prowadzeniu biznesu pozwalają być partnerem dla innych przedsiębiorców w zakresie doradztwa i mentoringu biznesowego.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

  • Wspieram przedsiębiorców, korporacje oraz klientów indywidualnych w coachingu językowym, pomagając im rozwijać się lingwistycznie i zawodowo.
  • Wspieram przedsiębiorców w zakresie doradztwa i mentoringu biznesowego.

ZAINTERESOWANIA: Literatura Brytyjska, seriale i filmy kostiumowe, sport, projektowanie i szycie pomocy dydaktycznych, psychologia, pedagogika, marketing, budowanie marki.

Akademia Językowa English Time jest szkołą językową, która zostałą założona w roku 2015 w Białymstoku. Podnosimy kompetencje językowe dzieci oraz młodzieży w formie prowadzenia kursów grupowych z wykorzystaniem ciekawych, autorskich materiałów motywujących i urozmaicających proces dydaktyczny. 

Kursy dla dorosłych to przede wszystkim coaching językowy i komunikacja w języku angielskim. Prowadzimy zajęcia w firmach stacjonarnie lub online.

Od roku 2019 uruchomiliśmy platformę do nauki angielskiego ONLINE dla osób dorosłych, będących na poziomie podstawowym www.englishtimeonline.pl

Od roku 2020 szkołą English Time jest ambasadorem marki Dynamic Education, która pozwala w kreatywny i dynamiczny sposób realizować założenia kursu językowego w szkole English Time.

Misją szkoły English Time jest wspieranie klientów w nauce języka angielskiego, poszerzenie ich kompetencji językowych, komunikacyjnych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań edukacyjnych i technologicznych. Wszystkie działania zespołu English Time wyznaczają wartości, którymi kierujemy się również w życiu: odpowiedzialność, rozwój osobisty i relacje międzyludzkie. To pozwala nam tworzyć miejsce, w którym każdy słuchacz może odkryć swój potencjał i realizować go poprzez pryzmat nieograniczonych możliwości w akompaniamencie aspektu języka angielskiego. 

Kontakt: www.englishtimeonline.pl

Poznaj również