małgorzata królak

Małgorzata Królak Studium Medyczne Techniki Dentystycznej ukończyła w 1991 roku. Naukę kontynuowała w Akademii Medycznej w Gdańsku na Wydziale Stomatologii. Dyplom otrzymała w roku 1997 i wówczas rozpoczęła pracę zawodową. Swoją pierwszą praktykę lekarską otworzyła w 2001 roku.

Początki

Moje zainteresowanie stomatologią zaczęło się w Studium Medycznym Techniki Dentystycznej. Wykonując manualnie prace protetyczne pomyślałam, że chciałabym coś więcej. Zawsze interesowało mnie jak moje wykonane prace sprawdzają się u pacjentów. Postanowiłam studiować w Akademii Medycznej w Gdańsku aby zdobyć szerszą wiedzę na temat fizjologii i patologii narządu żucia– mówi Małgorzata Królak

Od 20 lat lekarz praktyk, dzisiaj łączy oba te doświadczenia.  Uważa, że droga zawodowa, którą wybrała, pozwala wykonywać ten zawód z pasją.

Jestem szczęśliwa że mogłam realizować swoje marzenia. Jestem mamą dwójki dzieci, którym staram się przekazać, że w życiu ważne jest aby robić to, co się kocha.

Zainteresowania

joga, ajurweda, architektura wnętrz, podróże, narty biegowe

Dentysta na Warszawskiej w Gdańsku

dentysta na warszawskiejSą to to nowocześnie wyposażone gabinety pozwalające na pełną diagnostykę i leczenie. Zespół lekarzy, asystentek i techników dentystycznych zapewnia leczenie na najwyższym poziomie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy obdarzeni zaufaniem pacjentów. Stawiamy na uczciwość i otwartość. Pacjent może liczyć na prawidłowe, zgodne ze standardami, leczenie.

Lekarz dentysta to jeden z nielicznych zawodów, który wymaga ciągłego uczenia i rozwoju, dlatego systematycznie biorę udział w wielu szkoleniach. Specjalizuję się w protetyce i w endodoncji mikroskopowej tzn leczeniu kanałowym pod mikroskopem. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Dzięki naszemu zaangażowaniu dążymy do trwałej relacji z pacjentami, odkrywając przed nimi, że zdrowe zęby to zdrowy cały organizm.

Kontakt: www.dentystanawarszawskiej.pl

Poznaj również

Weronika Ławniczak

Violetta Lukasiewicz

Brygida Beck

Agnieszka Gniotek

Sylwia Ciszewska

Aleksandra Bobkowska

Krystyna Stawecka

Tatiana Dembska