Małgorzata Kowalska – Płachta: Sc Beauty Clinic Warszawa Saska

Prezes SC Beauty Clinic Warszawa Saska - ekskluzywnej kliniki kosmetologii i medycyny estetycznej w Warszawie.

malgorzata kowalska plachta-kopia

Posiada wykształcenie wyższe w zakresie marketingu i zarządzania oraz podyplomowe w zakresie zarządzania i eksploatacji portami lotniczymi. 20 lat pracowała na warszawskim Lotnisku Chopina – od stewardesy portu poprzez stanowiska administracyjne, kierownika zespołu do kierownika działu.

W ciągu ostatnich lat kierowała 72 osobowym działem koordynacji odpraw bagażu, w którym pracowali sami panowie (3 zespoły; koordynacja pracy sortowni bagażu – ponad 20 000 szt. bagażu dziennie w zautomatyzowanym systemie przesyłu bagażu, przydziały i operacyjne zarządzanie zasobami przy wykorzystaniu systemu informatycznego, obsługa bagażowa, wózki bagażowe… itd.)

W ciągu ponad 20 lat pracy na Lotnisku zdobyła wszechstronne doświadczenie w zarządzaniu personelem. W 2019 roku podjęła decyzję o zawodowej zmianie, otworzyła własną firmę i zainwestowała w klinikę kosmetologii i medycyny estetycznej sc beauty Clinic w Warszawie.

Mocne strony i umiejętności: zarządcze, organizacyjne, podejmowanie decyzji, asertywność, łatwość w nawiązywaniu relacji, negocjacje.

Zainteresowania: wypoczynek na łonie natury, wycieczki rowerowe (najchętniej ścieżki leśne), dobra książka

W czym mogę pomóc innym:

  • W zakresie swojej działalności – mogę zaoferować wszystkim członkiniom, które chcą coś dla siebie zrobić, a nie wiedzą gdzie i jak – zniżkę u siebie w klinice 10% na wszystkie zabiegi;
  • Z uwagi na członkostwo w BNI dysponuję szeregiem kontaktów do przedstawicieli różnych branż, mogę polecać sprawdzonych specjalistów;
  • W zakresie swojej działalności – mogę zaoferować wszystkim członkiniom Lady Business Club  – zniżkę 10% na wszystkie zabiegi  w SC Beauty Clinic na Saskiej. 

sc beauty clinic warszawa

O firmie: ekskluzywna klinika kosmetologii i medycyny estetycznej sc beauty clinic, oferująca szeroki pakiet zabiegów upiększających opartych na profesjonalnych kosmetykach (m.in.: peelingi oczyszczające, mikrodermabrazja, mezoterapia, kwasy), jak również zabiegów z wykorzystaniem profesjonalnych urządzeń (HIFU, radio-frekwencja mikroigłowa, laser do depilacji, endermologia, fala uderzeniowa, Carbolift) tj. m.in.: wygładzanie zmarszczek, odbudowa skóry, poprawienie owalu twarzy, redukcja trądziku, depilacja laserowa, redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja rozstępów.

Klinika specjalizuje się w redukcji blizn pooparzeniowych, po trądzikowych, pooperacyjnych. Oferuje także masaże relaksacyjne i odmładzające, makijaż permanentny, manicure, pedicure a także wiedzę z zakresu trychologii  problemów z wypadaniem włosów, skóry głowy.

Dodatkowo posiada przestronną salę na wynajem, którą doskonale sprawdza się na spotkania biznesowe czy szkolenia.

Klinikę wyróżnia:

  • Wystrój, profesjonalna obsługa recepcyjna, wykwalifikowany personel, przystępne ceny – hasło: klinika w której czas płynie wolniej….
  • Indywidualne podejście do każdego klienta – opracowujemy celowane pakiety zabiegów adekwatnie do problemu zgłaszanego przez pacjenta

Klinika została wyróżniona w plebiscycie GALI 2019 w kategorii gabinety medycyny i dermatologii estetycznej.

Wysoka jakość produktów i usług, profesjonalizm w stosunkowo dobrej cenie.

Kontakt: scbeautyclinic.pl lub www.moment.pl/sc-beauty-clinic-na-saskiej