Małgorzata Kowalska – Płachta posiada wykształcenie wyższe w zakresie marketingu i zarządzania oraz podyplomowe w zakresie zarządzania i eksploatacji portami lotniczymi. 20 lat pracowała na warszawskim Lotnisku Chopina – od stewardesy portu poprzez stanowiska administracyjne, kierownika zespołu do kierownika działu.

Małgorzata Kowalska - Płachta

W ciągu ostatnich lat kierowała 72 osobowym działem koordynacji odpraw bagażu, w którym pracowali sami panowie (3 zespoły; koordynacja pracy sortowni bagażu – ponad 20 000 szt. bagażu dziennie w zautomatyzowanym systemie przesyłu bagażu, przydziały i operacyjne zarządzanie zasobami przy wykorzystaniu systemu informatycznego, obsługa bagażowa, wózki bagażowe… itd.)

W ciągu ponad 20 lat pracy na Lotnisku zdobyła wszechstronne doświadczenie w zarządzaniu personelem. W 2019 roku podjęła decyzję o zawodowej zmianie, otworzyła własną firmę i zainwestowała w klinikę kosmetologii i medycyny estetycznej sc beauty Clinic w Warszawie.

Mocne strony i umiejętności

Zarządcze, organizacyjne, podejmowanie decyzji, asertywność, łatwość w nawiązywaniu relacji, negocjacje.

Zainteresowania

Wypoczynek na łonie natury, wycieczki rowerowe (najchętniej ścieżki leśne), dobra książka

W czym mogę pomóc innym

  • W zakresie swojej działalności. Mogę zaoferować wszystkim członkiniom, które chcą coś dla siebie zrobić, a nie wiedzą gdzie i jak – zniżkę u siebie w klinice 10% na wszystkie zabiegi.
  • Z uwagi na członkostwo w BNI dysponuję szeregiem kontaktów do przedstawicieli różnych branż, mogę polecać sprawdzonych specjalistów.
  • W zakresie swojej działalności. Mogę zaoferować wszystkim członkiniom Lady Business Club  – zniżkę 10% na wszystkie zabiegi w SC Beauty Clinic na Saskiej. 

SC Beauty Clinic

sc beauty clinic warszawaEkskluzywna klinika kosmetologii i medycyny estetycznej SC Beauty Clinic, oferująca szeroki pakiet zabiegów upiększających opartych na profesjonalnych kosmetykach m.in.:

  • peelingi oczyszczające,
  • mikrodermabrazja,
  • mezoterapia,
  • kwasy.

Wysoka jakość produktów i usług, profesjonalizm w stosunkowo dobrej cenie.

Więcej informacji o klinice medycyny estetycznej SC Beauty Clinic.

Kontakt: www.scbeautyclinic.pl

Poznaj również

Magda Wolińska

Małgorzata Szaflarska - Gil

Lucyna Przyborek

Joanna Zielińska

Anna Słopiecka

Sonia Barczyk - Gołda

Dorota Waga

Edyta Tecław