Małgorzata Denst- pasjonatka pięknych wnętrz i gustownych przedmiotów. Urządza ludzi projektując domy i mieszkania w sposób zharmonizowany z wewnętrznym rytmem mieszkańców.

małgorzata denst

22-letnie doświadczenie w pracy w międzynarodowej korporacji, zakończone funkcją członka zarządu, Dzisiaj wykorzystuje szczególnie w obszarze obsługi klienta, opracowywaniu i udoskonalaniu procesów obsługi klientów.

Jestem niezależna, przedsiębiorcza i mam poczucie sprawczości. Przede wszystkim i ponad wszystko jestem ciekawa ludzi, tego co ich napędza i inspiruje a także co sprawia, że czują się komfortowo– wyznaje Małgorzata Denst.

Zainteresowania

Interesuje się wszystkimi dziedzinami, które pozwolą jej wypracować firmę jej marzeń. Małgorzata Denst to fanka podróży, kocha jeść i ceni dobrą fotografię.

W czym może pomóc innym:

Jestem „team-playerem” co oznacza, że przydaję się w pracy zespołowej i przedsięwzięciach multidyscyplinarnych. Udzielam wsparcia w przypadku braku motywacji.

2DENST

pracownia 2denstPracownia 2DENST – projektowanie i architektura wnętrz formalnie istnieje od początku 2019.

Została powołana przez mnie i moją wspólniczkę, z którą wcześniej współpracowałyśmy przez ponad rok. Naszą misję kwituje stwierdzenie: „Urządzamy ludzi, nie wnętrza”. Aranżując wnętrza projektujemy „ramę do życia” domowników. Chcemy, by mogli mieszkać, odpoczywać albo pracować w zgodzie ze swoim potrzebami i w bliskim im stylu.

Kontakt: www.2denst.pl

Poznaj również

Małgorzata Walisiak

Agnieszka Wanat

Justyna Toros

Daria Prochenka

Adriana Jurczyk - Duarte

Małgorzata Kotlonek - Horoch

Magdalena Rehlich

Violetta Lukasiewicz