Jej mocnymi stronami jest miłość do świata i ludzi, optymizm, empatia, cierpliwość, widzenie w innych ich mocnych stron, ich niepowtarzalności. Bardzo ceni kontakt z drugim człowiekiem.

Świat barw, faktur i kolorów pochłania mnie coraz bardziej, a kontakt z kobietami w różnym wieku, budzi coraz większy zachwyt nad kobiecością, jej mocą i obiegiem dobrej energii wśród nas. W zachwyt nad życiem, który jest we mnie, wpisany jest człowiek ten mały i ten całkiem dojrzały. Każdy jest dla mnie wartością i ciekawą historią. Specjalizuję się we wdzięczności i radości dnia codziennego.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM: Bezpośrednio w uzupełnieniu wizerunku o biżuterię pod kolor ukochanych butów, torebki itp. tkając bransoletkę, robiąc kolczyki czy naszyjnik ze szlachetnych kamieni. A pośrednio dając radość, bo żywi nadzieję, że oprócz biżuterii w pudełeczkach dzieli się swoim uśmiechem i dobrą energię, którą ma przy tworzeniu tych rzeczy. Może również podzielić się tą radością życia, którą odzyskała po chorobie. Może podzielić się doświadczeniem życiowym i optymizmem.

ZAINTERESOWANIA: kreatywne spędzanie wolnego czasu, rozwój osobisty, psychologia, relacje, dobry smooth jazz, narty zimą, książka, gotowanie, szycie.

O FIRMIE:

By M to marka założona z miłości do igły, nici i oryginalnych przedmiotów. Jej założeniem jest tworzenie rzeczy unikalnych, delikatnych i kobiecych.

Oferta skierowana jest do kobiet, które cenią oryginalność, chcą uzupełnić swój wizerunek o konkretne dodatki, które cenią ręczną pracę. Tworzy dla kobiet, które chcą podkreślić swoją kobiecość. Powstaje z radości i dla radości, bo prawdziwie uśmiechnięta kobieta ma w sobie i roztacza ogromną siłę na dom, na zespół w pracy i sama się dobrze ze sobą czuje. A tego dzisiejszy świat bardzo potrzebuje – Prawdziwie Szczęśliwych Kobiet.

 

Odkryłam swoje piękno i chcę, żeby kobiety odkrywały także swoje piękno.

Kontakt: www.made-by-m.pl

Poznaj również