Małgorzata Bałdowska Ukończyła warszawską ASP Wydział Wzornictwa Przemysłowego. Współzałożycielka i przez wiele lat prowadziła i zarządzała Warszawską Szkołę Reklamy oraz Szkołę Wizażu i Charakteryzacji SWiCh, które do tej pory funkcjonują i z którymi nadal współpracuje jako wykładowca wizażu. Założyła Szkołę Wizażu i Charakteryzacji SWiCh w Policealnym Niepublicznym StudiUm Plastycznym, która jako jedyna Szkola w Polsce ma uprawnienia szkoły publicznej.

 W ramach tych działalności otworzyła także małe przedszkole „4 słonie”, które pod zmienioną nazwą wciąż funkcjonuje. 

Wizażystka, maluje zarówno klientki prywatne jak i korporacyjnych klientów, a także współtworzy wizerunek osób w wielu programach TV (The Voice of Poland, Zacisze Gwiazd, Bitwa na głosy, Dance Dance Dance, All Together Now i wielu innych). Prowadziła i prowadzi kursy wizażu zarówno dla profesjonalistów jak i na własne potrzeby.

Od kilku lat prowadzi własną działalność skupiając się przede wszystkim na makijażu. Jurorka w konkursach wizażu dla młodych wizażystów np. w ramach Targach Beauty Forum.

Specjalizuje się w proporcji twarzy makijaż kobiety dojrzałej.

W pandemii wydała również ebooka „Proporcje. Sztuka iluzji w makijażu”.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

Chętnie pokaże/nauczy jak wydobyć piękno, jak poradzić sobie z niedoskonałościami urody, przygotuje do ważnego wydarzenia czy do sesji wizerunkowej.

ZAINTERESOWANIA: Jej zainteresowania kręcą się głównie blisko jej wykształcenia, w wolnym czasie maluję akwarelą, uczę się rysować w procreate. Lubi podróżować i czytać, w zmiennych proporcjach biografie, książki rozwojowe, kryminały.

Poznaj również