Zatrudnia zespół specjalistów w celu aktywnej współpracy z siecią międzynarodowych Klientów i Partnerów, głównie w Europie, Azji i Afryce Północnej. W 2016 roku z powodzeniem otworzyła swój pierwszy oddział na Południu Polski, który zajmuje się, przede wszystkim, transportem drogowym.

Utalentowane, kreatywne osoby inspirują ją do ciągłej aktywności. Od jakiegoś czasu sama stara się również mobilizować inne osoby do odkrywania ich dróg życiowych. Robi to ponieważ wierzy w ludzi oraz w to, iż w każdym człowieku tkwi niesamowita siła. Trzeba tylko znaleźć sposób, żeby tą siłę uwolnić. Z jednej strony niezwykle ciepła i empatyczna, z drugiej – wytrwała i twarda, czego wymaga specyfika branży, w której działa. Potrafi dbać o interesy firmy oraz pracowników.  W pracy ceni kontakt z ludźmi, uwielbia współpracę.

Prywatnie spełnia się jako żona i mama dwóch wspaniałych dziewczynek Alicji i Zuzi. Wolny czas spędza najczęściej aktywnie, bierze udział w różnego rodzaju biegach, najlepiej charytatywnych. Udziela się również w dodatkowych projektach biznesowych, zawsze wspierała  kobiety, które chcą zmieniać i rozwijać swoje życie. 

Jej mocne strony:

  1. Indywidualizacja: ta cecha sprawia, że zaintrygują mnie wyjątkowe cechy każdej osoby.
  2. Inwestowanie: widzę potencjał w innych, kiedy wchodzę w interakcje z innymi, moim celem jest pomóc im osiągnąć sukces.
  3. Empatia : mogę wyczuć emocje osób wokół mnie. Mogę poczuć to, co czują, tak jakby ich uczucia były moje. Intuicyjnie mogę spojrzeć na świat ich oczami i podzielić się ich perspektywą.
  4. Strategia: motyw strategiczny umożliwia mi uporządkowanie bałaganu i znalezienie najlepszej trasy. Nie jest to umiejętność, której można się nauczyć. To odmienny sposób myślenia, szczególne spojrzenie na świat jako całość. Ta perspektywa pozwala zobaczyć wzorce, w których inni po prostu widzą złożoność.
  5. Wytrwałość i siła

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: we wspieraniu, motywacji, wytyczaniu celów, konsekwencji i dążeniu do zamierzonych planów.

ZAINTERESOWANIA: Fitness i zdrowe odżywianie, taniec latynoamerykański, doskonalenie i samorozwój, moda.

O FIRMIE:

LENMAR został założony w 2008 roku. Od ponad 12 lat z powodzeniem działa na rynku usług TSL, bezpiecznie i na czas dostarczając drogą morską, lotniczą, kolejową i lądową produkty dla wielu branż. Dociera z nimi w każde miejsce. Nieważne czy leży po drugiej stronie kontynentu, czy na drugiej stronie kuli ziemskiej.

Specjalizuje się w globalnych usługach transportowych oferując Klientom kompleksowe rozwiązania logistyczne. Zespół tworzą wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy zapewniają sprawną i bezpieczną dostawę towarów do dowolnego miejsca na ziemi.

Od lat tworzy całościową ofertę transportu towarów drogą morską, lądową, kolejową oraz lotniczą, optymalizując przy tym jego koszty. Wszystkie zgromadzone kompetencje łączą się w najwyższych standardach obsługi, a potrzeby Klientów stawiane są na pierwszym miejscu.

MISJA: Świadczymy DOBRE usługi, gdyż przy pomocy naszego doświadczenia i biorąc na siebie pełną odpowiedzialność zapewniamy klientowi bezpieczną realizację zlecenia będąc w pełni elastyczni i uważni na jego potrzeby.

WIZJA: Wizją LENMAR jest sprawne funkcjonowanie na rynku światowym jako rzetelna i odpowiedzialna społecznie firma transportowo-spedycyjna, która na pierwszym miejscu stawia satysfakcję swojego zleceniodawcy.

Nie musimy być najwięksi, ale chcemy być najlepsi!

Kontakt: www.lenmargroup.pl

Poznaj również