Magdalena Wontek

Zespół Szkół Prywatnych Twoja Przyszłość

Postanowiłam stworzyć szkołę, która pomoże dziecku odnaleźć się w nowoczesnej rzeczywistości, sprzyjać będzie rozwojowi jego pasji i talentów. Jednocześnie zadba o jego bezpieczeństwo i wesprze coraz dłużej pracujących rodziców. Liczne rozmowy z rodzicami z klasy mojego syna utwierdziły mnie w przekonaniu, że moje myślenie idzie w dobrym kierunku. Założyłam szkołę, która pokazuje dziecku, co jest dobre i jakie wartości są ponadczasowe. Szkołę, która nie tylko zabiera go do kina, teatru czy filharmonii, ale podpowiada, jak należy się w takich miejscach zachować– mówi Magdalena Wontek

zsp_2014Wzorem dobrych brytyjskich, prywatnych szkół wyposaża ucznia nie tylko w wiedzę, ale również w niezbędne umiejętności. Moje najlepsze intencje pozostałyby jednak tylko w sferze marzeń, gdyby nie moi współpracownicy. Pomogli mi nauczyciele i pracownicy administracyjni, którzy są lubiani i szanowani, lubią i szanują uczniów i swoją pracę.

Zespół Szkół Prywatnych „Twoja Przyszłość”,  począwszy od 1994 roku, zyskiwał coraz to większą liczbę uczniów i ma już ponad 900 absolwentów. To najlepsze potwierdzenie tego, że stworzyłam tę wymarzoną szkołę… szkołę, w której dziecko chce być.

W 2017 roku wystartowała z nową marką NaturDay S.A. – całkowicie polską firmą oferującą  wysokiej klasy suplementy diety (produkcja i dystrybucja).

Kontakt: http://psp5.pl

Poznaj również

Agnieszka Sztafińska

Agnieszka Kowalcze

Kinga Śliwa - Iskierko

Aleksandra Bobkowska

Małgorzata Lewkowska

Weronika Ławniczak

Iwona Betlejewska

Marlena Drygas