Magdalena Wontek

Zespół Szkół Prywatnych Twoja Przyszłość

Postanowiłam stworzyć szkołę, która pomoże dziecku odnaleźć się w nowoczesnej rzeczywistości, sprzyjać będzie rozwojowi jego pasji i talentów. Jednocześnie zadba o jego bezpieczeństwo i wesprze coraz dłużej pracujących rodziców. Liczne rozmowy z rodzicami z klasy mojego syna utwierdziły mnie w przekonaniu, że moje myślenie idzie w dobrym kierunku. Założyłam szkołę, która pokazuje dziecku, co jest dobre i jakie wartości są ponadczasowe. Szkołę, która nie tylko zabiera go do kina, teatru czy filharmonii, ale podpowiada, jak należy się w takich miejscach zachować– mówi Magdalena Wontek

zsp_2014Wzorem dobrych brytyjskich, prywatnych szkół wyposaża ucznia nie tylko w wiedzę, ale również w niezbędne umiejętności. Moje najlepsze intencje pozostałyby jednak tylko w sferze marzeń, gdyby nie moi współpracownicy. Pomogli mi nauczyciele i pracownicy administracyjni, którzy są lubiani i szanowani, lubią i szanują uczniów i swoją pracę.

Zespół Szkół Prywatnych „Twoja Przyszłość”,  począwszy od 1994 roku, zyskiwał coraz to większą liczbę uczniów i ma już ponad 900 absolwentów. To najlepsze potwierdzenie tego, że stworzyłam tę wymarzoną szkołę… szkołę, w której dziecko chce być.

W 2017 roku wystartowała z nową marką NaturDay S.A. – całkowicie polską firmą oferującą  wysokiej klasy suplementy diety (produkcja i dystrybucja).

Kontakt: http://psp5.pl

Poznaj również

Agata Nowak

Agata Nowak

Katarzyna Zych

Katarzyna Zych

Lucyna Przyborek

Lucyna Przyborek

Aneta Grzanek

Aneta Grzanek

Izabela Antosiewicz

Izabela Antosiewicz

Marta Piasecka

Marta Piasecka

Renata Gabarkiewicz

Renata Gabarkiewicz

Justyna Toros

Justyna Toros