Magdalena Rehlich

W życiu zawodowym i prywatnym kieruję się zasadą, że to drobiazgi prowadzą do osiągnięcia sukcesu i urzeczywistnienia wielkich marzeń. Dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem pokazuję, że spójny i elegancki wizerunek marki jest dostępny dla każdej firmy– mówi Magdalena Rehlich.

Magdalena Rehlich- życie prywatne

Magdalena Rehlich jest mamą 10 letniej Alicji. Uwielbia podróże. Chce pokazać córce jak różnorodny jest świat i jak wiele interesujących wyzwań czeka na podjęcie. Ma świadomość, że nie wszyscy dostają taką szansę, dlatego od lat regularnie wspiera Wioski Dziecięce.

Wartości w firmie Profi Company

Profi Company

Podstawowe dla firmy Profi Company wartości to doświadczenie, rzetelność, niezawodne działanie w każdej sytuacji. Zostały one przełożone na najnowszy brand firmy – Biuro Nieruchomości PROFI HOME.

Profi Home

Od 3 lat marka PROFI HOME daje Klientom pełne zaangażowanie, doświadczenie i wiedzę o najnowszych trendach na rynku nieruchomości.

Profi Art

Od 20 lat marka PROFI ART dostarcza Klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie reklamy. Firma projektuje i prowadzi kampanie reklamowe. Organizuje również eventy firmowe, zajmuje się doradztwem w zakresie tworzenia jak i odświeżania logotypu oraz wizerunku firmy. Oferuje jednocześnie projektowanie i druk materiałów reklamowych oraz szeroki wybór gadżetów. Każde zlecenie to rzetelna i twórcza realizacja.

Wszystkim Klientom, którzy oczekują że ich Firma będzie posiadała spójny i elegancki wizerunek Magdalena Rehlich oferuje kreatywne i solidne usługi i produkty reklamowe, które będą tworzyły i umacniały zaplanowany wizerunek marki. Trafnie dobiera narzędzia reklamowe, które najlepiej odpowiadają potrzebom Klientów oraz efektywnie realizują zaplanowany budżet.

Poznaj również