Magdalena Rehlich: PROFI COMPANY

Właścicielka firmy PROFI COMPANY, która zarządza 3 markami: PROFI Art - Agencja Reklamowa, PROFI Home - Biuro Nieruchomości, PROFI Business - Biznesowa Stylizacja Marki. Ekspert w dziedzinie reklamy z 25 letnim doświadczeniem w branży. Od lat swoje działania biznesowe opiera na wartościach, dobrych relacjach, jakości i szacunku dla drugiego człowieka. Członkini Rady Programowej Lady Business Club Business Women Foundation, absolwentka Akademii Marki z Klasą.

magdalena rehlich

Od 20 lat marka PROFI ART dostarcza Klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie reklamy. Firma projektuje i prowadzi kampanie reklamowe, organizuje eventy firmowe, zajmuje się doradztwem w zakresie tworzenia jak i odświeżania logotypu oraz wizerunku firmy. Oferuje jednocześnie projektowanie i druk materiałów reklamowych oraz szeroki wybór gadżetów. Każde zlecenie to rzetelna i twórcza realizacja.

Od 3 lat marka PROFI HOME daje Klientom pełne zaangażowanie, doświadczenie i wiedzę o najnowszych trendach na rynku nieruchomości.

Podstawowe dla firmy Profi Company wartości, czyli doświadczenie, rzetelność, niezawodne działanie w każdej sytuacji, zostały przełożone na najnowszy brand firmy – Biuro Nieruchomości PROFI HOME.

W życiu zawodowym i prywatnym kieruję się zasadą, że to drobiazgi prowadzą do osiągnięcia sukcesu i urzeczywistnienia wielkich marzeń. Dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem pokazuję, że spójny i elegancki wizerunek marki jest dostępny dla każdej firmy.

Szczęśliwa mama 10 letniej Alicji. Uwielbia podróże. Chce pokazać córce jak różnorodny jest świat i jak wiele interesujących wyzwań czeka na podjęcie. Ma świadomość, że nie wszyscy dostają taką szansę, dlatego od lat regularnie wspiera Wioski Dziecięce. 

Profi CompanyWszystkim Klientom, którzy oczekują że ich Firma będzie posiadała spójny i elegancki wizerunek Magdalena oferuje kreatywne i solidne usługi i produkty reklamowe, które będą tworzyły i umacniały zaplanowany wizerunek marki. Trafnie dobiera narzędzia reklamowe, które najlepiej odpowiadają potrzebom Klientów oraz efektywnie realizują zaplanowany budżet.