Magdalena Rehlich

W życiu zawodowym i prywatnym kieruję się zasadą, że to drobiazgi prowadzą do osiągnięcia sukcesu i urzeczywistnienia wielkich marzeń. Dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem pokazuję, że spójny i elegancki wizerunek marki jest dostępny dla każdej firmy– mówi Magdalena Rehlich.

Magdalena Rehlich- życie prywatne

Magdalena Rehlich jest mamą 10 letniej Alicji. Uwielbia podróże. Chce pokazać córce jak różnorodny jest świat i jak wiele interesujących wyzwań czeka na podjęcie. Ma świadomość, że nie wszyscy dostają taką szansę, dlatego od lat regularnie wspiera Wioski Dziecięce.

Wartości w firmie Profi Company

Profi Company

Podstawowe dla firmy Profi Company wartości to doświadczenie, rzetelność, niezawodne działanie w każdej sytuacji. Zostały one przełożone na najnowszy brand firmy – Biuro Nieruchomości PROFI HOME.

Profi Home

Od 3 lat marka PROFI HOME daje Klientom pełne zaangażowanie, doświadczenie i wiedzę o najnowszych trendach na rynku nieruchomości.

Profi Art

Od 20 lat marka PROFI ART dostarcza Klientom najlepsze rozwiązania w dziedzinie reklamy. Firma projektuje i prowadzi kampanie reklamowe. Organizuje również eventy firmowe, zajmuje się doradztwem w zakresie tworzenia jak i odświeżania logotypu oraz wizerunku firmy. Oferuje jednocześnie projektowanie i druk materiałów reklamowych oraz szeroki wybór gadżetów. Każde zlecenie to rzetelna i twórcza realizacja.

Wszystkim Klientom, którzy oczekują że ich Firma będzie posiadała spójny i elegancki wizerunek Magdalena Rehlich oferuje kreatywne i solidne usługi i produkty reklamowe, które będą tworzyły i umacniały zaplanowany wizerunek marki. Trafnie dobiera narzędzia reklamowe, które najlepiej odpowiadają potrzebom Klientów oraz efektywnie realizują zaplanowany budżet.

Poznaj również

Aneta Grzanek

Justyna Toros

Izabela Antosiewicz

Barbara Bajorek

Agnieszka Gniotek

Joanna Gacek Sroka

Anna Nowakowska

Aleksandra Warsztocka