Magda Wolińska: Mawawo / Mawawo Natural Cosmetics Sp. z o.o.

Właścicielka i prezes zarządu Salonu Kosmetycznego Mawawo w Warszawie i Mawawo Natural Cosmetics Sp. z o.o. zajmującej się produkcją kosmetyków naturalnych.

magda wolińska

Studiowała technologię chemiczną na Wydziale Chemii Politechniki Warszawskiej. Całe jej
życie zawodowe związane jest z technologią chemiczną, produkcją i przetwórstwem.

Przez 5 lat pracowała w drugim największym koncernie chemicznym na świecie – Dow Chemical, gdzie była odpowiedzialna za rynek klejów i lepiszczy poliuretanowych w regionie CEE. Następnie pracowała w Stena Recycling Sp. z o.o., gdzie zarządzała biznesem tworzyw sztucznych.

W 2017 r. założyła salon kosmetyczny działający na prawach podmiotu medycznego – Mawawo. Rok później powstało Mawawo Natural Cosmetics Sp. z o.o., w której jest Prezesem Zarządu. Firma zajmuje się produkcją kosmetyków naturalnych.

Zainteresowania: chemia, kosmetologia

W czym może pomóc innym: w zagadnieniach związanych z produkcją kosmetyków, analizą składów, ekologią i recyklingiem, dobieraniem i łączeniem zabiegów kosmetologicznych oraz z zakresu medycyny estetycznej.

logo_mawawo_depilacja_warszawaO Firmie: Mawawo powstało w 2017 r. i jest salonem kosmetycznym działającym na prawach podmiotu medycznego. Oferujemy usługi z zakresu kosmetyki, stylizacji, kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Każda usługa wykonywana jest przez specjalistę w danej dziedzinie. Tak zwyczajnie mamy szeroką wiedzę z zakresu pielęgnacji. Pracujemy na własnych, niewypożyczanych, certyfikowanych, jednych z najnowocześniejszych urządzeń na świecie. Poświęcamy dużo czasu na omawianie różnych rozwiązań i zabiegów, ich plusów i minusów, tak, aby klienci byli zadowoleni nie tylko z usługi, ale również rozumieli, dlaczego była ona optymalnym wyborem oraz jak wzmocnić efekty w domu.

logoMawawo Natural Cosmetics Sp. z o.o. powstało w 2018 r. Firma zajmuje się produkcją
kosmetyków naturalnych. Pomimo tego, że jest to odrębny podmiot, to tak naprawdę stanowi
integralną część Mawawo. Produkujemy kosmetyki zawierające wysokie stężenia skutecznych składników aktywnych, dbamy o środowisko, pomagamy zrozumieć chemię kosmetyków i
fizjologię skóry.

Kontakt: www.mawawo.pl