Magda NowakUczy jak mieszkać ze sztuką, jak tworzyć przestrzeń dla sztuki we wnętrzu i dobierać dzieła idealnie skrojone do potrzeb. Pomaga w znajdowaniu odpowiedzi na pytania, czym najlepiej się otaczać, aby żyć w zgodzie ze sobą.

Wierzy w moc barw i zmysłowe oddziaływanie struktur. Przewrotność, niecodzienne połączenia i zestawienia w swojej pracy zawdzięcza intuicji. Propagatorka sztuki odbieranej zmysłowo. Tworzy sensualne przedmioty.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

1. Rozbudzam chęć posiadania sztuki wśród Polaków, przekonuję do tego, aby otaczać się sztuką – inspiruję i dostarczam wiedzę na temat tego jak mieszkać ze sztuką na 30 i 300m2;

2. Pomagam odkryć i poznać potrzeby w kontekście urządzania wnętrz z wykorzystaniem obiektów artystycznych;

3. Tworzę sensualne przedmioty i dokonuję selekcji dzieł sztuki – pomagając dokonywać wyboru w tej kwestii innym.

ZAINTERESOWANIA: rozwój osobisty, architektura, aromaterapia, sztuka, design, ezoteryka, psychologia, chromoterapia i wpływ kolorów

O MARKACH:

MAGDA NOWAK to marka wieloletniej projektantki mebli luksusowych Novelle Home Couture. Pomimo nowego startu, Magda ma na swoim koncie ponad dwadzieścia lat doświadczeń w branży meblarskiej, setki wdrożonych wzorów mebli i tysiące kilometrów przejechanych w poszukiwaniu inspiracji.

Właścicielka marki w procesie projektowym często zdaje się na swoją intuicję, która prowadzi ją do niecodziennych połączeń i zestawień. W realizacjach przejawia się też zainteresowanie duchowością i wielozmysłowym postrzeganiem świata.

MAGDA NOWAK oferuje tworzone ze świadomością materiału i dbałością o detale, ponadczasowe meble skrzyniowe, tapicerowane, a także obiekty rzeźbiarskie i dodatki do wnętrz. W pierwszej kolekcji marki znalazły się ceramiczne i drewniane torsy – Venus i Mars, które są współczesną wersją rzeźbiarskiej klasyki. Do sprzedaży trafiły też jesionowe stoliki kawowe w wielu wariantach i konsola z szufladami.

MAGDA NOWAK to także usługi edukacyjne i doradcze z zakresie wielozmysłowego urządzania wnętrz sztuką na podstawie analizy potrzeb, a nie trendów czy kwestii inwestycyjnych.

KREATOWNIA to oryginalny showroom, udomowiona przestrzeń polskiej współczesnej sztuki, niepowtarzalnych mebli i niebanalnych dodatków. Wychodzi z założenia, że sztuka powinna być dostępna. Nie chce tworzyć kolejnej, archaicznej galerii czy sklepu z dekoracjami do wnętrz. To, co wyróżnia KREATOWNIĘ, to unikatowe podejście do produktu i ciekawe połączenia – wszystkie oferowane meble i dzieła są dobrze dopasowane i podawane w postaci gotowych aranżacji stacjonarnych oraz fotograficznych dla sklepu online.

Zachęca i podpowiada klientom jak wprowadzić sztukę do swoich wnętrz, szczególnie w momencie kiedy nie wiedzą w jaki sposób jej szukać, gdzie kupić, jak ją połączyć z innymi elementami i zaaranżować w domu.

Zadaniem KREATOWNI jest inspiracja, a także zachęcanie do zakupu rzeczy pięknych – wyselekcjonowanych i wartościowych (ze szczególnym uwzględnieniem opowieści o artyście, procesie powstawania obiektu czy wyjątkowości materiału). Celem jest również edukacja oraz pokazywanie, w jaki sposób mieszkać ze sztuką.

Kontakt: www.kreatownia.com

Poznaj również