Lucyna Przyborek

Pochodzi z Trójmiasta. Tam ukończyła Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, rozpoczęła pracę zawodową i założyła rodzinę. W tym czasie Lucyna Przyborek pracowała w korporacji. Następnie w jednostce szkoleniowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W tej ostatniej była kierowniczką działu szkoleń, a także prowadziła projekty unijne. Jeden z nich na temat elastycznych form zatrudnienia dla kobiet mających zamiar wrócić na rynek pracy po urlopach macierzyńskich.

Życie osobiste

Od 19 lat mieszka w Łomiankach pod Warszawą. Zawsze wierzyła, że to rodzina jest jej siłą. To ona daje jej możliwość realizowania swojej pasji, daje energię do pracy. Chce być zapamiętana jako osoba, która do końca była sobą, do końca była prawdziwa w tym, co robi i dzięki temu odniosła sukces!!!

Pierwszy biznes

W świat własnego biznesu weszła z przyjaciółką, z którą przez kilka lat prowadziła firmę importującą okulary przeciwsłoneczne.

Perfect Vision

Od 10 lat wspólnie z mężem starają się aby Perfect Vision stał się wyznacznikiem najwyższej jakości obsługi Klienta – Ambasadorem Luksusu. Obecnie posiadają 6 salonów zlokalizowanych w prestiżowych miejscach Warszawy. Współpracują z najlepszymi producentami szkieł i opraw okularowych (m.in.: Chanel, Bvlgari, Prada, Porsche Design, Tom Ford, Gucci).

Perfect VisionFirma PERFECT VISION Salony Optyczno – Okulistyczne powstała w 2010 roku. Pierwszy salon optyczny powstał w Warszawie na Mokotowie przy ul. Gagarina 9. Obecnie Perfect Vision to 6 nowoczesnych salonów optyczno – okulistycznych zlokalizowanych w Warszawie oferujących kompleksową opiekę nad wzrokiem oraz modnym wyglądem. To misja i cel! Stawiamy na jakość, rzetelną obsługę i indywidualne podejście do klientów.

W salonach PERFECT VISION wykorzystuje się najnowsze osiągnięcia technologii. Pomiary optyczne wykonuje się za pomocą zintegrowanego panelu pomiarowego Impressionist, informacje na temat szkieł okularowych prezentowane są za pomocą aplikacji na IPadzie. Badania refrakcji przeprowadza się na nowoczesnych sprzętach medycznych. W celu podniesienia jakości wykonywanych okularów firma posiada własną, nowoczesną szlifiernię okularów.

Personel salonów, świetnie obeznany z zasadami wizażu, potrafi doradzić nawet najbardziej wymagającym klientom. Oferta skierowana jest do osób, które dbają o swój wygląd i wzrok. Klienci oczekują od firmy profesjonalnej pomocy w doborze okularów do twarzy, a także szkieł okularowych odpowiednich do wady wzorku, wykonywanej pracy, hobby itd. Firma to także zespół ludzi, którzy angażując się maksymalnie w pracę, tworzą zgrany team.

Kontakt: www.pvision.pl

Poznaj również