Lucyna Przyborek: Perfect Vision Salony Optyczno-Okulistyczne

Współwłaścicielka 6 salonów optycznych PERFECT VISION zlokalizowanych w prestiżowych miejscach Warszawy.

Lucyna Przyborek

 

Pochodzi z Trójmiasta. Tam ukończyła Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, rozpoczęła pracę zawodową i założyła rodzinę. W tym czasie pracowała w korporacji, a następnie w jednostce szkoleniowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W tej ostatniej była kierowniczką działu szkoleń, a także prowadziła projekty unijne m.in. na temat elastycznych form zatrudnienia dla kobiet, mających zamiar wrócić na rynek pracy po urlopach macierzyńskich.

W świat własnego biznesu weszła z przyjaciółką, z którą przez kilka lat prowadziła firmę importującą okulary przeciwsłoneczne.

Od 10 lat wspólnie z mężem starają się aby Perfect Vision stał się wyznacznikiem najwyższej jakości obsługi Klienta – Ambasadorem Luksusu. Obecnie posiadają 6 salonów zlokalizowanych w prestiżowych miejscach Warszawy. Współpracują z najlepszymi producentami szkieł i opraw okularowych (m.in.: Chanel, Bvlgari, Prada, Porsche Design, Tom Ford, Gucci).

Od 19 lat mieszka w Łomiankach pod Warszawą. Zawsze wierzyła, że to rodzina jest jej siłą. To ona daje jej możliwość realizowania swojej pasji, daje energię do pracy. Chce być zapamiętana jako osoba, która do końca była sobą, do końca była prawdziwa w tym co robi i dzięki temu odniosła sukces!!!

Perfect VisionFirma PERFECT VISION Salony Optyczno – Okulistyczne powstała w 2010 roku. Pierwszy salon optyczny powstał w Warszawie na Mokotowie przy ul. Gagarina 9. W chwili obecnej Perfect Vision to 6 nowoczesnych salonów optyczno – okulistycznych zlokalizowanych w Warszawie oferujących kompleksową opiekę nad wzrokiem oraz modnym wyglądem. To misja i cel! Stawiamy na jakość, rzetelną obsługę i indywidualne podejście do klientów.

W salonach PERFECT VISION wykorzystywane są najnowsze osiągnięcia technologii. Pomiary optyczne wykonywane są za pomocą zintegrowanego panelu pomiarowego Impressionist, informacje na temat szkieł okularowych prezentowane są za pomocą aplikacji na IPadzie. Badania refrakcji wykonywane są na nowoczesnych sprzętach medycznych. W celu podniesienia jakości wykonywanych okularów firma posiada własną, nowoczesną szlifiernię okularów.

Personel salonów, świetnie obeznany z zasadami wizażu, potrafi doradzić nawet najbardziej wymagającym klientom. Oferta skierowana jest do osób, którzy dbają o swój wygląd i wzrok. Klienci oczekują od firmy profesjonalnej pomocy w doborze okularów do twarzy, a także szkieł okularowych odpowiednich do wady wzorku, wykonywanej pracy, hobby itd. Firma to także zespół ludzi, którzy angażując się maksymalnie w pracę tworzą zgrany team.

Kontakt: www.pvision.pl