Z wykształcenia psycholog. Jej dwudziestoletnie doświadczenie biznesowe to połączenie zarządzania i marketingu w korporacjach farmaceutycznych z tworzeniem od podstaw rodzinnej firmy świadczącej usługi medyczne.

Konsultant i doradca w zakresie implementacji systemów zarządzania jakością, przede wszystkim w placówkach medycznych. 

W życiu zawodowym wciąż poszukuje możliwości dywersyfikacji biznesowej przez projekty, które zmuszają do kreatywnego działania. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Z przyjemnością podzielę się wiedzą dotyczącą funkcjonowania systemów zarządzania jakością (nie tylko w firmach medycznych), wiedzą dotycząca prowadzenia projektów unijnych czy wykorzystywanych przeze mnie modeli i narzędzi biznesowych.

ZAINTERESOWANIA: Zawodowo: systemy zarządzania jakością

O FIRMIE: Centrum Medyczne PROFAMILIA działa na rynku usług medycznych w Łodzi od 2007r. Obecnie na ponad 700 mkw działają poradnie specjalistyczne, rehabilitacja, poradnia POZ, pracownie diagnostyczne, a także sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. 

W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi pacjenta w placówce zostały wdrożone systemy zarządzania jakością w oparciu o normy ISO 9001 oraz ISO 27001. 

Od ponad 5 latu Centrum Medyczne PROFAMILIA jest także ośrodkiem badań klinicznych.

Kontakt: www.profamilia.net.pl

Poznaj również

Monika Brzózka

Monika Brzózka

Marta Kaczmarczyk

Marta Kaczmarczyk

Elżbieta Manuiło

Elżbieta Manuiło

Agnieszka Wanat

Agnieszka Wanat

Kinga Brix Grobelna

Kinga Brix Grobelna

Ewa Krzemień

Ewa Krzemień

Agnieszka Sztafińska

Agnieszka Sztafińska

Innocenta Dźwierzyńska

Innocenta Dźwierzyńska