Z wykształcenia psycholog. Jej dwudziestoletnie doświadczenie biznesowe to połączenie zarządzania i marketingu w korporacjach farmaceutycznych z tworzeniem od podstaw rodzinnej firmy świadczącej usługi medyczne.

Konsultant i doradca w zakresie implementacji systemów zarządzania jakością, przede wszystkim w placówkach medycznych. 

W życiu zawodowym wciąż poszukuje możliwości dywersyfikacji biznesowej przez projekty, które zmuszają do kreatywnego działania. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Z przyjemnością podzielę się wiedzą dotyczącą funkcjonowania systemów zarządzania jakością (nie tylko w firmach medycznych), wiedzą dotycząca prowadzenia projektów unijnych czy wykorzystywanych przeze mnie modeli i narzędzi biznesowych.

ZAINTERESOWANIA: Zawodowo: systemy zarządzania jakością

O FIRMIE: Centrum Medyczne PROFAMILIA działa na rynku usług medycznych w Łodzi od 2007r. Obecnie na ponad 700 mkw działają poradnie specjalistyczne, rehabilitacja, poradnia POZ, pracownie diagnostyczne, a także sklep medyczny i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. 

W celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi pacjenta w placówce zostały wdrożone systemy zarządzania jakością w oparciu o normy ISO 9001 oraz ISO 27001. 

Od ponad 5 latu Centrum Medyczne PROFAMILIA jest także ośrodkiem badań klinicznych.

Kontakt: www.profamilia.net.pl

Poznaj również