Lidia Korbus Then

Zajmuje się wspieraniem w rozwoju od 2010 roku. Na bazie autorskich programów, prowadzi sesje online z Klientami i Klientkami z Polski i zagranicy. Pracuje metodą poznawczo-behawioralną, coachingową – czyli wspiera w zrozumieniu sposobu funkcjonowania i zmianie zachowań, które szkodzą i nie pozwalają osiągnąć satysfakcjonujących relacji. Obserwuje z satysfakcją, jak związki jej Klientów stają się coraz szczęśliwsze. A to sprawia, że rozkwita nie tylko ich miłość, ale też inne sfery życia, na które wcześniej brakowało im siły.

Jej klienci i klientki to:

PARY, KTÓRE ROZPOCZYNAJĄ WSPÓLNĄ DROGĘ. To osoby, które chcą od samego początku dobrze „poukładać” swój związek, aby w przyszłości był zgodny i szczęśliwy. Pomaga im lepiej siebie poznać i ustalić zasady wspólnego życia. Uczy także poprawnej komunikacji. A wszystko po to, aby iść przez życie, wspierając się wzajemnie, zamiast kłócić.

PARY, KTÓRE SĄ RAZEM OD KILKU LAT. To osoby, które czują, że zamiast budować związek, zaczynają go niszczyć i się od siebie oddalać. Coraz trudniej jest im się porozumieć i coraz częściej pojawiają się między nimi spięcia. Pomaga im zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się między nimi, określić, jakiego związku chcą, sprawdzić, co jest źródłem ich problemów, a następnie dokonać w ich relacji zmian, które powodują, że znacznie łatwiej jest im się porozumieć bez kłótni.

Prywatnie jest mamą, dumną ze swoich cudownych, mądrych dzieci i szczęśliwą mężatką.

Stworzyła kompleksowy program UDANY ZWIĄZEK, dzięki któremu pary mają szansę na zbudowanie szczęśliwej relacji. Program skierowany
jest do PAR ROZPOCZYNAJĄCYCH ZWIĄZEK oraz do PAR, BĘDĄCYCH W ZWIĄZKU od paru lat i doświadczających pierwszych napięć.

Szacunek do innych oraz do siebie jest wartością, którą ceni sobie najbardziej. Uważa, że to fundament dobrej relacji ze sobą i z osobami, które nas otaczają. Stawia na relacje z ludźmi, którzy są z nią szczerzy i sprawiają, że jest dzięki nim jeszcze silniejsza. Zawsze może na nich liczyć i wskoczy za nimi w ogień. Nazywa ich Przyjaciółmi.

 

 

Kontakt: www.lidiakorbusthen.pl

Profil na FB >>>TUTAJ<<<

Profil na Linkedin >>>TUTAJ<<<

Poznaj również