Od 20 lat jestem związana z poligrafią. Z jednej strony jest to branża dość stateczna, z drugiej – wymaga wielkiej elastyczności, mocnych nerwów i dynamicznego działania. Przygotowuję dla moich klientów, a należą do nich zarówno rodzinne przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje, materiały reklamowe na najwyższym poziomie, a w dodatku często przed terminem. Sama oczekuję wysokich standardów i tylko tak wyobrażam sobie obsługę swoich kontrahentów – którzy przyznają, że cenią mnie właśnie za to, że potrafię myśleć i planować za nich, czym często ratuje ich z sytuacji podbramkowych. Klientów traktuję bardziej jak partnerów w biznesie – współpracujemy w bezkonfliktowej atmosferze od wielu lat. Ta ciągłość jest najlepszym dowodem na to, że dobrze się ze mną pracuje.

Największą dumę odczuwam dlatego, że swoją firmę założyłam i prowadzę sama. Oczywiście, że stoi za mną mężczyzna – mój mąż wspiera mnie od kilkunastu lat i sam przyznaje, że w biznesie to ja przecieram szlaki, a on prowadząc swoją firmę inspiruje się tym, jak ja działam w swojej.

Przykładowi klienci: Słuchmed, Oticon, Douglas, SuperPharm, Uczelnia Vistula, Pepco, Cosmedica, Dr Zdrowie, Oak Holding, Papillon, Miraflores, Mobil Serwis, Alshaya, Perfect Vision, Mostrami.

Jestem spełnioną rodzinnie, biznesowo i twórczo kobietą. Od kilkunastu lat tworzę z moim mężem bardzo szczęśliwą dla nas obojga relację. Mamy córkę i syna, a także czas i ochotę, by spędzać wspólnie czas. Jestem dumna z tego, że harmonijnie łączę życie prywatne i zawodowe.

Często zauważam, że moja historia, wiedza i sposób działania inspirują innych. Rzecz w tym, że każdy może zrobić to, co ja. Napisałam książkę „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą”, w której pokazuję, że naprawdę każda kobieta może osiągnąć co zechce, pod warunkiem, że umiejętnie po to sięgnie. Dzielę się nie tylko swoją drogą, ale też mapami, z których korzystałam. Ta książka to początek dużego projektu. Każdy wybór ma znaczenie, dlatego pomagam innym wybierać mądrze. Coraz częściej jako kobiety sprzyjamy sobie i się wspieramy – dlatego dzielę się tym, co najlepszego i naprawdę skutecznego znalazłam i sprawdziłam na sobie w zakresie rozwoju osobistego. Jestem żywym dowodem na to, że metody, po które sięgam są efektywne.

Pięć moich mocnych stron, a więc talentów w rozumieniu Instytutu Gallupa, które rozwinęłam, doskonale obrazują mój sposób działania:
1. Dowodzenie – jestem zauważalna i wywieram silny wpływ na innych
2. Bliskość – czerpię głęboką satysfakcję z pracy z przyjaciółmi
3. Poważanie – nieustannie podnoszę wydajność swoją i innych
4. Wizjoner – umiejętność inspirowania innych swoją wizją przyszłości
5. Aktywator – zamieniam swoje myśli w czyn

ZAINTERESOWANIA: Bardzo mnie interesuje rozwój osobisty, moda i wizerunek oraz jazda motocyklem. Nie interesuje mnie natomiast łatwe szufladkowanie ludzi. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi i ukochanym
mężem, zarówno w dalekich podróżach, jak i na co dzień w Domu, który stworzyliśmy wspólnie.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Potrafię zainspirować i zmotywować do skutecznej przemiany. Efektem będzie poczucie spełnienia w każdym obszarze życia oraz osadzenia w kobiecości. Świadoma Bogini to kobieta spełniona, osadzona, autentyczna i kompletna. Ja taka jestem i udowadniam, że każda z nas może się nią stać. Wiem, jak to zrobić i dzielę się tą wiedzą.

Kontakt: www.swiadomabogini.pl

Poznaj również

Katarzyna Zych

Katarzyna Zych

Marta Kuszakiewicz

Marta Kuszakiewicz

Dorota Rycharska

Dorota Rycharska

Małgorzata Kotlonek

Małgorzata Kotlonek

Anika Myśliwiec

Anika Myśliwiec

Marzanna Nikliborc

Marzanna Nikliborc

Joanna Gacek Sroka

Joanna Gacek Sroka

Renata Gabarkiewicz

Renata Gabarkiewicz