Od 20 lat jestem związana z poligrafią. Z jednej strony jest to branża dość stateczna, z drugiej – wymaga wielkiej elastyczności, mocnych nerwów i dynamicznego działania. Przygotowuję dla moich klientów, a należą do nich zarówno rodzinne przedsiębiorstwa, jak i międzynarodowe korporacje, materiały reklamowe na najwyższym poziomie, a w dodatku często przed terminem. Sama oczekuję wysokich standardów i tylko tak wyobrażam sobie obsługę swoich kontrahentów – którzy przyznają, że cenią mnie właśnie za to, że potrafię myśleć i planować za nich, czym często ratuje ich z sytuacji podbramkowych. Klientów traktuję bardziej jak partnerów w biznesie – współpracujemy w bezkonfliktowej atmosferze od wielu lat. Ta ciągłość jest najlepszym dowodem na to, że dobrze się ze mną pracuje.

Największą dumę odczuwam dlatego, że swoją firmę założyłam i prowadzę sama. Oczywiście, że stoi za mną mężczyzna – mój mąż wspiera mnie od kilkunastu lat i sam przyznaje, że w biznesie to ja przecieram szlaki, a on prowadząc swoją firmę inspiruje się tym, jak ja działam w swojej.

Przykładowi klienci: Słuchmed, Oticon, Douglas, SuperPharm, Uczelnia Vistula, Pepco, Cosmedica, Dr Zdrowie, Oak Holding, Papillon, Miraflores, Mobil Serwis, Alshaya, Perfect Vision, Mostrami.

Jestem spełnioną rodzinnie, biznesowo i twórczo kobietą. Od kilkunastu lat tworzę z moim mężem bardzo szczęśliwą dla nas obojga relację. Mamy córkę i syna, a także czas i ochotę, by spędzać wspólnie czas. Jestem dumna z tego, że harmonijnie łączę życie prywatne i zawodowe.

Często zauważam, że moja historia, wiedza i sposób działania inspirują innych. Rzecz w tym, że każdy może zrobić to, co ja. Napisałam książkę „Świadoma Bogini. Jak zdobyć wszystko i być szczęśliwą”, w której pokazuję, że naprawdę każda kobieta może osiągnąć co zechce, pod warunkiem, że umiejętnie po to sięgnie. Dzielę się nie tylko swoją drogą, ale też mapami, z których korzystałam. Ta książka to początek dużego projektu. Każdy wybór ma znaczenie, dlatego pomagam innym wybierać mądrze. Coraz częściej jako kobiety sprzyjamy sobie i się wspieramy – dlatego dzielę się tym, co najlepszego i naprawdę skutecznego znalazłam i sprawdziłam na sobie w zakresie rozwoju osobistego. Jestem żywym dowodem na to, że metody, po które sięgam są efektywne.

Pięć moich mocnych stron, a więc talentów w rozumieniu Instytutu Gallupa, które rozwinęłam, doskonale obrazują mój sposób działania:
1. Dowodzenie – jestem zauważalna i wywieram silny wpływ na innych
2. Bliskość – czerpię głęboką satysfakcję z pracy z przyjaciółmi
3. Poważanie – nieustannie podnoszę wydajność swoją i innych
4. Wizjoner – umiejętność inspirowania innych swoją wizją przyszłości
5. Aktywator – zamieniam swoje myśli w czyn

ZAINTERESOWANIA: Bardzo mnie interesuje rozwój osobisty, moda i wizerunek oraz jazda motocyklem. Nie interesuje mnie natomiast łatwe szufladkowanie ludzi. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi i ukochanym
mężem, zarówno w dalekich podróżach, jak i na co dzień w Domu, który stworzyliśmy wspólnie.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Potrafię zainspirować i zmotywować do skutecznej przemiany. Efektem będzie poczucie spełnienia w każdym obszarze życia oraz osadzenia w kobiecości. Świadoma Bogini to kobieta spełniona, osadzona, autentyczna i kompletna. Ja taka jestem i udowadniam, że każda z nas może się nią stać. Wiem, jak to zrobić i dzielę się tą wiedzą.

Kontakt: www.swiadomabogini.pl

Poznaj również