Z wykształcenia ekonomistka, ukończyła Uniwersytet Warszawski na Wydziale Zarządzania. Ciągle w biegu, bardzo aktywna i żywa w poszukiwaniu nowych i ciekawych wyzwań nie tylko tych biznesowych.

Od 2021 roku jeden z założycieli Stowarzyszenia Zielonego Ursynowa, które integruje mieszkańców oraz promuje rozwój społeczny, gospodarczy, kulturalny i sportowy Zielonego Ursynowa.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy rodzinnej,  współpracy z firmami niemieckimi,    branży budowlanej – instalacje sanitarne oraz zarządzaniu nieruchomościami

ZAINTERESOWANIA: czytanie, bieganie, zdrowa żywność, ogrodnictwo, aktywny tryb życia/ organizowanie zajęć dla swoich pociech😊), prace społecznościowe

Prywatnie szczęśliwa mężatka i mama piątki wspaniałych dzieci.

O MARKACH:

Firma aquatherm – Polska Jacek Ligaszewski od 1991 roku oferuje kompletne systemy do budowy instalacji wodociągowych, grzewczych i klimatyzacyjnych z przeznaczeniem dla szeroko rozumianej gałęzi budownictwa.

Niezawodność produktów potwierdza bezawaryjna, ponad 20-to letnia, praca instalacji w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych, zabytkowych. Szeroka gama oferowanych produktów, pozwala również na wykonanie instalacji ogrzewania podłogowego, ogrzewania ściennego oraz przeciwpożarowych instalacji tryskaczowych.

Aquatherm-Polska jest firmą rodzinną i wraz z współpracownikami optymistycznie podejmuje wszystkie wyzwania i z pełnym zaufaniem opiera się na wartościach, które hołduje od 31 lat.

Manifest marki aquatherm-Polska:

“Polegając na dziedzictwie firmy aquatherm jesteśmy ekspertem w zakresie innowacyjnych, bezpiecznych i kompleksowych systemów oraz odpowiedzialnym partnerem dla naszych klientów, wspólnie dbając o komfort i dobro użytkownika końcowego korzystającego z obiektów wyposażonych w nasze instalacje, jednocześnie szanujemy środowisko naturalne.”

Kontakt: www.aquatherm.com.pl

Projekt Puławska 538 powstał jako odpowiedź na potrzeby lokalnych społeczności oraz rynku. To z jednej strony kontynuacja ponad 30-letniej tradycji rodzinnego przedsiębiorstwa, z drugiej strony odpowiedź na wyzwania stawiane przed biznesem w XXI wieku.

Celem jest stworzenie bezpiecznego, przyjaznego miejsca do pracy, konferencji i spotkań. Klientom i najemcom są udostępniane przestrzenie biurowe, sklepowe i usługowe, sale szkoleniowe, sale konferencyjne i do spotkań, biurka na wynajem w systemie coworkingu oraz pełną obsługę adresów rejestrowych i korespondencyjnych.

Kontakt: www.biuropulawska.pl

Poznaj również