Klaudia Grabarczyk: CHANGE it

Właścicielka Change it - firmy rekrutacyjnej, freelancerka, konsultantka pomagająca ludziom w zmianie zawodowej i wspierająca biznes w pozyskiwaniu pracowników. Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Nauczona chodzić własnymi ścieżkami i dostrzegać w ludziach ich potencjał. W życiu nastawiona na ciągłe szukanie rozwiązań i wyciąganie właściwych lekcji nawet z najtrudniejszych doświadczeń.

Klaudia Grabarczyk

Doświadczenie zawodowe zbierała w dużych strukturach. Najpierw wiele lat w branży telco (Netia SA), w której była odpowiedzialna za zarządzanie projektami i wsparcie sprzedaży. Kolejnym etapem zawodowym była 12 letnia przygoda w branży mediowej/ kinowej (MULTIKINO SA i Multikino Media Sp. z o.o.),  w których zarządzała sprzedażą reklamy kinowej, budowała długofalowe relacje z reklamodawcami, współpracowała ze strukturami domów mediowych i agencjami reklamowymi oraz była odpowiedzialna za rozwój nowego biznesu.  Doświadczenie i umiejętności wyniesione z ponad 18 – letniej pracy w tych organizacjach dziś przekłada na własną strategię i wykorzystuje sukcesywnie w rozwoju swojej działalności.

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zawsze blisko natury i drugiego człowieka. Nauczona chodzić własnymi ścieżkami i przyglądać się ludziom dostrzegając w nich potencjał. Nielubiąca konwenansów, sztywnych reguł i szablonowości. W życiu nastawiona na ciągłe szukanie rozwiązań i wyciąganie właściwych lekcji nawet z najtrudniejszych przeżyć. Niepoprawna optymistka. Marzy by zamieszkać nad ciepłym morzem.

ZAINTERESOWANIA: sztuka (malarstwo XIX w); muzyka klasyczna (wciąż się jej uczę); kino i teatr; błogie nic-nierobienie; czasem joga, a czasem ajurweda; podróże bliskie i dalekie – odkrywanie nowych miejsc na mapie Polski i świata;

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: W budowaniu ciekawego zespołu pracowniczego, rozwinięciu struktury firmy, efektywnym docieraniu do ciekawych talentów na rynku. A także w budowaniu odwagi do zmiany oraz w inspiracji do biegłego poruszania się po rynku pracy. Jestem również otwarta by wspierać się zawodowo z innymi kobietami czy to podczas warsztatów czy rozmów przy kawie, dzielić się opowieściami i lekcjami z życia.

O FIRMIE: Firma istnieje od 2005r., ale tak naprawdę ujrzała światło dzienne w pełnym blasku z tym co mi w duszy grało z końcem 2016 roku. Od początku 2020 rozwija się w nowej re-brandowanej odsłonie i z nową energią i pomysłem wychodzi szerzej do ludzi i świata.

changeit_logo-2

CHANGE it jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne, powstałą z potrzeby dzielenia się moimi umiejętnościami rozwiniętymi podczas 18 lat pracy w dużym biznesie i tego co było odpowiedzią na trwający we mnie proces zmian i przebudowywania się. Innymi słowy – przyszedł czas, gdy zamieniłam budowanie sprzedaży i business developmentu, szerokorozumiane zarządzanie ii pozyskiwanie nieustannie powiększających się budżetów/targetów na poszukiwanie i zdobywanie czegoś bardziej wartościowego, czyli pracy dla ludzi. Okazało się, że zmiany, które w swoim życiu przechodziłam i doświadczenia, które z nich wyniosłam stały się fundamentem do budowania marki wspierającej innych. Wszystko to wydarzyło się w idealnym czasie, czasie wszechobecnej transformacji technologicznej, której podlegamy każdego dnia.
Specjalizuję się w rekrutowaniu do sektorów: IT/technologie/media/ digital/ online, choć nie tylko. 

Zależy mi na docieraniu do małych i średnich firm i osób decyzyjnych w tychże strukturach, które odpowiadają za budowanie zespołów i zatrudnianie pracowników. Chciałabym podejmować współpracę z firmami dla których pracownik to najwyższy potencjał, który współtworzy wartość organizacji.  Jestem otwarta na pracę z różnymi sektorami biznesu, nie tylko technologicznymi, bo wiem, że wiele innych branż potrzebuje dziś świeżego spojrzenia i stworzenia zdywersyfikowanych struktur w swych organizacjach.