Klaudia Grabarczyk

Doświadczenie

Klaudia Grabarczyk doświadczenie zawodowe zbierała w dużych strukturach. Najpierw wiele lat w branży telco (Netia SA), w której była odpowiedzialna za zarządzanie projektami i wsparcie sprzedaży. Kolejnym etapem zawodowym była 12 letnia przygoda w branży mediowej/ kinowej (MULTIKINO SA i Multikino Media), W nich zarządzała sprzedażą reklamy kinowej, budowała długofalowe relacje z reklamodawcami. Współpracowała tam ze strukturami domów mediowych i agencjami reklamowymi. Była też odpowiedzialna za rozwój nowego biznesu. Doświadczenie i umiejętności wyniesione z ponad 18 – letniej pracy w tych organizacjach dziś przekłada na własną strategię i wykorzystuje sukcesywnie w rozwoju swojej działalności.

Absolwentka Wyższej Szkoły Promocji i Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zawsze blisko natury i drugiego człowieka. Nauczona chodzić własnymi ścieżkami i przyglądać się ludziom dostrzegając w nich potencjał. Nielubiąca konwenansów, sztywnych reguł i szablonowości. Nastawiona na ciągłe szukanie rozwiązań i wyciąganie właściwych lekcji nawet z najtrudniejszych przeżyć. Niepoprawna optymistka. Marzy by zamieszkać nad ciepłym morzem.

Zainteresowania

Sztuka (malarstwo XIX w); muzyka klasyczna (wciąż się jej uczę); kino i teatr; błogie nic-nierobienie. Czasem joga, a czasem ajurweda. Podróże bliskie i dalekie – odkrywanie nowych miejsc na mapie Polski i świata.

W czym mogę pomóc innym

W budowaniu ciekawego zespołu pracowniczego. Pomogę w rozwinięciu struktury firmy, efektywnym docieraniu do ciekawych talentów na rynku. A także w budowaniu odwagi do zmiany oraz w inspiracji do biegłego poruszania się po rynku pracy. Jestem również otwarta by wspierać się zawodowo z innymi kobietami czy to podczas warsztatów czy rozmów przy kawie. Chcę dzielić się opowieściami i lekcjami z życia– mówi Klaudia Grabarczyk.

Change it

changeit_logo-2

Firma CHANGE it  istnieje od 2005r., ale tak naprawdę ujrzała światło dzienne w pełnym blasku z tym co mi w duszy grało z końcem 2016 roku. Od początku 2020 rozwija się w nowej re-brandowanej odsłonie i z nową energią i pomysłem wychodzi szerzej do ludzi i świata.

CHANGE it jest firm3ą świadczącą usługi rekrutacyjne. Powstała z potrzeby dzielenia się moimi umiejętnościami rozwiniętymi podczas 18 lat pracy w dużym biznesie. Innymi słowy – przyszedł czas, gdy zamieniłam budowanie sprzedaży i business developmentu. Szerokorozumiane zarządzanie ii pozyskiwanie nieustannie powiększających się budżetów/targetów zastąpiłam poszukiwaniem i zdobywaniem czegoś bardziej wartościowego, czyli pracy dla ludzi. Okazało się, że zmiany, które w swoim życiu przechodziłam i doświadczenia, które z nich wyniosłam stały się fundamentem do budowania marki wspierającej innych. Wszystko to wydarzyło się w idealnym czasie transformacji technologicznej, której podlegamy każdego dnia.
Specjalizuję się w rekrutowaniu do sektorów: IT/technologie/media/ digital/ online, choć nie tylko. 

Zależy mi na docieraniu do małych i średnich firm i osób decyzyjnych w tychże strukturach. Ludzi, którzy odpowiadają za budowanie zespołów i zatrudnianie pracowników. Chciałabym podejmować współpracę z firmami, dla których pracownik to najwyższy potencjał. Osoba, która współtworzy wartość organizacji. Jestem otwarta na pracę z różnymi sektorami biznesu, nie tylko technologicznymi. Wiem, że wiele innych branż potrzebuje dziś świeżego spojrzenia i stworzenia zdywersyfikowanych struktur w swych organizacjach.

Poznaj również

Joanna Bochyńska

Agata Wojcik

Agata Bańda

Agnieszka Wanat

Marta Kaczmarczyk

Weronika Ławniczak

Barbara Filipczyńska

Małgorzata Królak