kinga klejment

W pracy z ludźmi wyróżnia się relacyjnością i indywidualnym podeściem do każdego człowieka. W dużej mierze kieruj się  intuicją i wrażliwością.

Silna, świadoma i szczęśliwą kobietą, która wspiera innych w ich szczęśliwości i życiu w zgodzie ze sobą. Odważyła się na zmiany, które dzisiaj procentują w moim rozwoju osobistym i zawodowym.

Jestem wdzięczna, że żyję w czasach, w których Kobiety mogą decydować o sobie, zarządzać swoimi majątkami i realizować się zawodowo. Zachęcam do korzystania z praw, które posiadamy i możliwości, które daje nam współczesny świat.

Samodzielna mama dwóch nastoletnich chłopców, panią dwóch kotek i jednego pieska. Mieszka w Legionowie pod Warszawą, w otoczeniu zieleni i dobrych ludzi.

Od najmłodszych lat interesuje się zdrowym żywieniem, a od jedenastu lat również zmianą myślenia w nurcie psychologii pozytywnej. W 2015 roku ukończyła Dietetykę z miłości do zdrowia, a następnie szkolenia trenerskie m.in. u Kamili Rowińskiej i Beaty Kapcewicz, z miłości do ludzi. Certyfikowany Coach oraz trenerem STRUCTOGRAM® Polska. Uświadamia klientki, że każda z nas jest wyjątkowa i ma potencjał, z którym można pracować.

W 2015 roku, chcąc żyć w zgodzie ze sobą,  sprzedała udziały w firmie telekomunikacyjnej, którą tworzyła od 2004 i podjęłam współpracę z firmą Vorwerk Polska, w której w okresie od 2015 roku była jednym z najlepszych handlowców w Polsce i menagerów Polski Centralnej.

Inwestor od 2004 roku i na dzień dzisiejszy posiada dochód pasywny z wynajmu nieruchomości mieszkalnych.

Od 2018 roku rozwija kolejny projekt, którym jest firma Kinga Klejment ACADEMY, prowadząc szkolenia i sesje indywidualne. Prowadzi również Mastermindy dla kobiet, pracując w grupie nad ważnymi tematami związanymi z rozwojem. Jest dumna z efektów, które dokonują się podczas tych spotkań.

W 2018 roku, spełniając jedno ze swoich marzeń,  powołała do życia grupę Strefa Silnych Kobiet zrzeszającą dzisiaj 3000 pań, które dążą do pozytywnej zmiany. Dodatkowo od  2020 roku jest prezesem Fundacji Strefa Siły. Fundacji, która umożliwia w większym zakresie wspieranie kobiet i mężczyzn w zmianie na lepsze, zarówno w życiu prywatnym i zawodowym.

Proces własnej zmiany rozpoczęła w 2008 roku, kiedy zdecydowała się na rozwód i rozwój zawodowy. Praca nad sobą była trudną drogą, ponieważ musiałam zmierzyć się w wieloma wyzwaniami łącząc rolę samodzielnej matki i młodej przedsiębiorczyni. Dokonała zmiany, z której dzisiaj jest bardzo dumna. Osiągnęła sukcesy stając się niezależną i pozytywnie nastawioną kobietą sukcesu. W 2019 roku zauważona w branży rozwoju osobistego otrzymała Statuetkę Osobowości Roku.

Łączy pasję z pracą, dba o swoje zdrowie psychiczne oraz fizyczne. Uwielbia podróże, słońce i dobrych ludzi.

Pracuje przede wszystkim z kobietami, które chcą zmiany w życiu osobistym i chcą być efektywniejsze w prowadzeniu własnych biznesów. Towarzyszy w zmianach zawodowych i osobistych podnosząc pewność siebie, pracując nad asertywnością czy niezależnością finansową.

Autorka książki „Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości”. Lektury, której celem jest uświadamiać ludzi, jak ważne i potrzebne jest życie w zgodzie ze sobą i realizowanie własnych marzeń.

Urodzony lider. Ważni są dla ludzie. Jej talenty to szybkie podejmowanie dobrych decyzji, improwizacja oraz wyczucie w stosunku do ludzi. Najważniejsze wartości w moim życiu to:

  • Uczciwość
  • Zdrowie
  • Szczerość
  • Bezpieczeństwo finansowe
  • Rozwój

ZAINTERESOWANIA: rozwój osobisty, zdrowy styl życia, psychologia pozytywna, holistyka, podróże po świecie

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: w budowaniu wewnętrznej siły, pewności siebie, asertywności i szeroko pojętym życiu w zgodzie ze sobą oraz tworzeniu niezależności finansowej

Mastermind: “Silna, Świadoma i Szczęśliwa”, “Ład i Pieniądze”, “Skuteczna Sprzedaż”.

Szkolenia STRUCTOGRAM (Klucz do Poznania Siebie, Klucz do Poznania Drugiego Człowieka, Sprzedaż, Zarządzanie Zespołami)

Sesje indywidualne (coaching lub mentoring)

Kontakt: www.kingaklejment.pl

Poznaj również

Lea Magdalena Pyć - Leszczuk

Małgorzata Kotlonek

Marta Kaczmarczyk

Justyna Qunio

Olga Wilińska

Marta Piasecka

Kinga Śliwa - Iskierko

Iwona Edyta Gałecka