Architekt. Ukończyła Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej w Warszawie. Od dwudziestu lat projektuje domy kompleksowo, zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz, dla indywidualnych inwestorów, skupiając się na potrzebach klienta. W jej pracowni dba się o indywidualny charakter powstających budynków – ponieważ każdy klient to inna osobowość i charakter. Przeprowadza klientów przez proces budowlany, pomagam załatwiać formalności w urzędach.

Prywatnie jestem wdową, matką 18-letniej córki Zuzi. Uwielbia swój dom i ogród. Tworzy te dwie rzeczy nieprzerwanie od 20 lat.  Co roku dokupuje nowe rośliny i cieszy ją spokój w ogrodzie a także piękny widok kwiatów i roślin.

Jej mocne strony to szczerość i optymizm. Lubi podejmować ryzyko.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Służę długoletnim doświadczeniem zawodowym  związanym z budownictwem.

ZAINTERESOWANIA: Interesuje się tańcem standardowym i latynoamerykańskim. Trenowała w zespole tańca towarzyskiego Fantom, który w latach osiemdziesiątych był Mistrzem Polski w tej kategorii i reprezentował kraj na przeróżnych imprezach międzynarodowych.  Miłość do tańca pielęgnuje uczęszczając na zajęcia taneczne do Szkoły Tańca w Piasecznie.

Jeździ też na nartach. Ten rodzaj spędzania czasu pozwolił jej zwiedzić takie kraje jak Włochy, Szwajcarię, Austrię, Niemcy.  Zagraniczne podróże odbywała też turystycznie dla przyjemności. Zwiedziła Francję, Hiszpanię, Grecję, Maroko.

Myślę, że jeszcze trochę krajów do zwiedzenia mi pozostało. Uwielbiam pływać, szczególnie nasze polskie morze, jeziora i Mazury zawsze koją moje nerwy.

O FIRMIE: Firma  K.S. Architekci  powstała w 2007 r. Założyła ją  mgr. Inż. arch.  Kinga Brix-Grobelna wraz z mężem mgr. Inż. arch. Sewerynem Grobelnym.

Od początku działalności małżeństwo skupiło się na projektowaniu ekskluzywnych domów  dla inwestorów indywidualnych, oferując wielobranżowe projekty domów jednorodzinnych.

Od dwóch lat, po śmierci małżonka, Kinga Brix-Grobelna prowadzi usługi oferujące indywidualne projekty domów jednorodzinnych. W swoim portfolio zaprojektowała budynki dla klienta z każdej półki cenowej. Są ekskluzywne domy naszpikowane elektroniką i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, tzw. domy inteligentne , jak i domy dla „Kowalskiego”.  Różne wielkości, style, zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne.  Powstały w  Warszawie, Radomiu, Władysławowie, Lesznowoli, Wilczej Górze czy w okolicach Piaseczna.

Projekty wyróżniają się na rynku indywidualnym charakterem, odzwierciedlającym potrzeby i zamiłowania klienta.

W portfolio realizacji nie ma dwóch takich samych domów. Różnią się stylem, wielkością, charakterem, ceną i indywidualnym podejściem.

Moim prywatnym zdaniem najważniejsze jest wsłuchanie się w potrzeby inwestora, odkrycie jego marzeń i nie narzucanie własnych rozwiązań (no, może w niewielkim stopniu). Zadaniem architekta jest spełnianie marzeń inwestora. Pomoc w realizacji ich. To daje dużą satysfakcję i zadowolenie z wykonywanego zawodu.

Poznaj również