katarzyna szymeckaUkończyła kursy Trenera Sprzedaży i Sales Management Academy, które pozwoliły wykorzystać umiejętności w roli lidera, w przewodzeniu z sukcesem zespołem sprzedażowym. Dały także możliwość świeżego spojrzenia, zmiany nastawienia i działania. Pozwoliły jej także poradzić sobie z kryzysami jakie wówczas przechodziła. Zrozumiała, że rozwój osobisty to proces, który pozwala jej dostrzec różne możliwości na poszczególnych etapach życia i z nich skorzystać.

Aby zgłębić proces rozwoju i pomagać skutecznie innym w ich procesie przemiany, zainteresowała się bardziej zagadnieniem coachingu, dlatego ukończyła Szkołę Coachów Prosperity, Akademię Coachingu Kryzysowego i przystąpiła do John Maxwell Team. To międzynarodowa organizacja, która pomogła spojrzeć na przywództwo z innej perspektywy i dała możliwość przekazywania tej wiedzy innym liderom.

Pracuje głównie z klientami, którzy potrzebują wsparcia w wyjściu z kryzysu emocjonalnego i wzrastaniu jako lider. Podczas pracy skupia się na pomocy w powrocie do stabilności w życiu i odzyskaniu harmonii, aby w kolejnym etapie budować swoją przyszłość w oparciu o realizację własnych celów i marzeń. Pomaga także osobom, które będąc w roli lidera, chcą wykorzystać w pełni swoje umiejętności i potencjał aby budować efektywne zespoły, dbać o dobrą atmosferę pracy i szkolić innych liderów. 

W swojej pracy wykorzystuje swoje doświadczenia: 16 lat pracy w korporacjach, w instytucjach finansowych, przeżyte kryzysy emocjonalne, sukcesy, porażki i umiejętność radzenia sobie z nimi, bycie w roli lidera, jak również  doświadczenia z innymi liderami, menadżerami, współpracownikami i klientami.

Aby móc wspierać swoich klientów jeszcze lepiej nieustannie korzysta z wiedzy swoich mentorów i szkoleń tj. „Exploring Coaching with Neuroscience” zatwierdzonym przez International Coach Federation (ICF) czy konferencji z udziałem innych trenerów, psychologów. Przykładem jest konferencja „O współczesnych wzorcach męskości”, na której miała przyjemność spotkać się i porozmawiać z wybitnym profesorem psychologii Philipem Zimbardo.

Spotkania te i wiedza jaką zdobywam na bieżąco pomagają mi wzrastać w życiu osobistym i zawodowym, dlatego wiem, że jeżeli zaangażujesz się w swój proces rozwoju, możesz dojść dalej, niż na dziś sądzisz, że możesz.

Interesuje ją wciąż i niezmiennie rozwój osobisty. Wierzy, że osoba pracująca z innymi, sama również musi nieustannie iść do przodu, poznawać nowych mentorów i poszerzać wiedzę i doświadczenia.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM: W poradzeniu sobie z kryzysem i związanym z nim silnym stresem, w uświadomieniu sobie tego co nieuświadomione – przekonania, nawyki, wartości, marzenia, w zbudowaniu poczucia własnej wartości, zbudowania i udoskonalenia umiejętności liderskich, przekładających się na dobrą atmosferę i efektywność

ZAINTERESOWANIA: Podróże, jest zafascynowana innymi kulturami, spojrzeniem na życie i oczywiście regionalną kuchnią. Miłośniczka natury, zwierząt.  Wpiera WWF i organizację dlaschroniska.pl. Po godzinach doradza właścicielom psów jako psi trener – bycie z naturą pozwala obniżyć poziom napięcia, zrelaksować się, a głaskanie psa pozwala obniżyć ciśnienie krwi.

O FIRMIE: Marka oficjalnie istnieje od 2018 roku choć biznesowe początki z coachingiem i szkoleniami sięgają roku 2015. Firma powstała aby wspierać innych w rozwoju. Aby dzięki pracy coachingowej pomagać innym zrozumieć siebie i żyć w zgodzie ze sobą. 

Są to głównie osoby, które przeżywają kryzysy emocjonalne, związany z nimi silny stres i chcą odzyskać harmonię i spokój oraz liderzy, którzy chcą podnosić swoje umiejętności aby budować efektywne zespoły, dobrą atmosferę pracy i szkolić innych liderów. Praca opiera się zarówno na spotkaniach indywidualnych jak i na warsztatach, z uwzględnianiem zasad partnerstwa, szacunku, zaufania, doceniania, akceptacji.

Kontakt: www.szymeckakatarzyna.pl

Poznaj również