Katarzyna Przemyska: KP-System

Właścicielka i prezes firmy KP-System działającej w branży IT od ponad 25 lat. Działacz samorządowy z długoletnim doświadczeniem, obecnie trzecia kadencja w samorządzie lokalnym – radna gminy Lesznowola, Członek Komisji Polityki Gospodarczej oraz Komisji Polityki Społecznej.

katarzyna przemyska

Z wykształcenia mgr inż. technolog drewna. Szczęśliwa mama szóstki wspaniałych dzieci. Zwolenniczka aktywnego trybu życia. Uwielbia pływanie i rower, miłośniczka wspinaczki skałkowej. Od wielu lat entuzjastka szeroko pojętej ekologii z zapałem wprowadza w życie rozwiązania proekologiczne: kolektory słoneczne, przydomowe oczyszczalnie, inwestuje w elektrownie wiatrowe.

W firmie KP-System wprowadza zmiany, by stać blisko klienta. Doradza przy doborze sprzętu i oprogramowania, w prosty sposób podpowiada jak optymalizować koszty wydruku w firmie a prywatnie, jako doświadczona house manager dzieli się sprawdzonymi patentami jak zarządzać organizacją życia dużej rodziny.
kplast3O FIRMIE mówi:
KP-System od ponad 25 lat pomaga innym firma w doborze sprzętu i oprogramowania dostosowanego do ich potrzeb. Nasi wieloletni pracownicy dzięki swoim kompetencjom i wiedzy polecają  tylko najlepsze rozwiązania. Współpracując z wiodącymi  na rynku markami i korzystając z ich doświadczeń wiemy, że dostarczamy nowoczesne jak i sprawdzone rozwiązania.
Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Comarch. Pomogliśmy już wielu klientom we wdrożeniach programu do zarządzania firmą: Comarch Optima i Comarch XL.
Nasze atuty to : elastyczność, błyskawiczna  reakcja i indywidualne podejście do każdego klienta.
Naszą misją jest ciągłe umacnianie marki  dzięki zdobywaniu zaufania coraz większej ilości nowych klientów i ugruntowanie naszej wiarygodności na rynku IT  poprzez świadczenie usług wysokiej jakości. Dążymy do nawiązania z każdym klientem takich relacji aby pozostał  z nami na długo.
Stawiamy na kompleksowe rozwiązania.
  • diagnozujemy problem
  • doradzamy rozwiązania
  • dobieramy sprzęt i oprogramowanie
  • dostarczamy produkt