Pomaga znaleźć inwestycję odpowiadającą wymaganiom inwestora pod względem oczekiwanego zwrotu, płynności i stopnia ryzyka oraz dostosowaną do wielkości posiadanych aktywów. Tłumaczy zawiłości rynku kapitałowego. Opiekuje się klientem w procesie wyboru, nabycia i/lub sprzedaży instrumentów finansowych oraz przez cały okres utrzymania inwestycji. 

Od lat przełamuje bariery w myśleniu o inwestowaniu, rozpowszechnia wiedzę na temat inwestowania na rynku polskim i światowym. Pokazuje, że mądre inwestowanie może przynieść korzyści finansowe.

W pierwszych latach funkcjonowania Giełdy w Polsce, pisała artykuły oraz analizy techniczne w pierwszej w Polsce gazecie poświęconej giełdzie. 

Absolwentka SGH w Warszawie. Obroniła pracę dyplomową z tematu „Psychologia inwestowania na Giełdzie Papierów Wartościowych” w czasie, kiedy w Polsce Giełda jeszcze nie funkcjonowała. 

Nie od razu związała się zawodowo ze światem finansów. Pracowała jako krupier, zajmowała się fotografią okolicznościową, prowadziła sklep z artykułami dziecięcymi. Jej praca zawsze wiązała się z kontaktem z ludźmi,  którzy są jej siłą napędową. 

W 2014 roku zainteresowała się branżą finansowo – ubezpieczeniową, ale szybko okazało się, że to inwestycje, a nie ubezpieczenia są w jej sferze zainteresowań. 

Skończyła kurs maklerski i od 2019 roku współpracuje z największym polskim Towarzystwem Funduszy Inwestycyjnych Ipopema TFI oraz Domem Maklerskim Ipopema Securities jako Agent Firmy Inwestycyjnej. 

Jej mocną stroną jest budowanie trwałych relacji z klientami opartych na szacunku i zaufaniu.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

Bardzo chętnie, z dużym zaangażowaniem przełamuje opory i uczy inwestowania w bezpieczny, niestresujący sposób.

ZAINTERESOWANIA: Żegluje i jeździ na snowboardzie. Bardzo lubi podróżować a jej ulubioną destynacją jest Portugalia. Nawet krótkie, weekendowe wyjazdy sprawiają jej frajdę. Uwielbia powieści kryminalne, dobre kino i czerwone wino. Interesuje się psychologią inwestowania. Śledzi trendy finansowe w Polsce i na świecie

O FIRMIE: Firma Multiprojekt została założona w 2014 roku z myślą o współpracy z Multiagencją. Współpracując z Domem Maklerskim, występuje jako pełnomocnik Agencji. Współpracuje z zespołem ekspertów zarządzających funduszami i tworzących je. Dzięki nim, na bieżąco zna sytuację wielu segmentów rynku kapitałowego. Wykorzystuje tę wiedzę tworząc plany inwestycyjne dla klientów.

Pracuje na bazie oferty obejmującej bardzo szeroki wachlarz instrumentów finansowych, o różnym stopniu ryzyka i horyzoncie inwestycyjnym. Każdy kto posiada wolne aktywa do pomnażania lub chciałby zacząć budować kapitał, może liczyć na jej pomoc w tym zakresie.

W ofercie proponuje:

  • układanie portfela inwestycyjnego i tworzenie planów inwestycyjnych 
  • konsultacje dotyczące bieżącego otoczenia rynkowego oraz aktualnej sytuacji na rynkach finansowych
  • pomoc w znalezieniu inwestycji, odpowiadającej wymaganiom inwestora pod względem oczekiwanego zwrotu, płynności i stopnia ryzyka oraz dostosowaną do wielkości posiadanych aktywów.
  • przygotowanie unikalnych rozwiązań finansowych

Pracując zespołowo marka wyróżnia się na rynku długotrwałą i ciepłą relacją z klientami i bardzo szeroką ofertą. We współpracy z partnerami jest w stanie zabezpieczyć większość potrzeb klienta dotyczących sfery finansów. Zależy jej na tym, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie a relacje były przyjacielskie, długoterminowe i satysfakcjonujące.

Poznaj również