Katarzyna Lebiedowicz GrzankaKatarzyna Lebiedowicz – Grzanka doradza uczelni publicznej, spółkom prawa handlowego, jak i przedsiębiorcom prowadzącym jednoodosobową działalność gospodarczą. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych. Stosuje także pozasądowe formy rozwiązywania sporów. Autorka publikacji w portalach biznesowych.

Początki kariery prawniczej Katarzyny Lebiedowicz – Grzanki

Gdy 16 lat temu w mojej głowie pojawiła się myśl o tym, aby rozwijać się w kierunku prawniczym i zostać prawnikiem ze specjalizacją doradztwa biznesowego – wiedziałam do jakiego miejsca chcę dotrzeć. Mam siłę, wiedzę, którą pomaga zwiększyć efektywność. Ciężko pracowałam zdobywając wiedzę i doświadczenie. To był ciekawy czas. Minęło kilka lat. Dziś jestem radcą prawnym-prowadzę KLG Kancelarię. Swoje plany zrealizowałam. Dziś doradzam przedsiębiorcom w ich biznesach– mówi Katarzyna Lebiedowicz – Grzanka

Korzyści z doradztwa

Wiem, że potrzebny jest pełny obraz, dlatego doradzam kompleksowo. Mam świadomość, że obecność prawnika w życiu firmy pomaga uniknąć wielu komplikacji i strat finansowych. Potwierdzają to moi Klienci, którym doradzam i pomagam. Są to nie tylko spółki prawa handlowego, też przedsiębiorcy prowadzący indywidualne działalności. Oni w swoich aktywnościach również stawiają na to, aby transakcje zapewniały im korzyści. W razie problemów z kontrahentami ich prawa muszą być jasno określone.

Zainteresowania Katarzyny Lebiedowicz – Grzanki

Czas wolny lubi spędzać aktywnie, dużo podróżuje i odwiedza nowe miejsca, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Z każdej wyprawy przywozi nowe doświadczenia.

W czym mogę pomóc innym

Jestem ekspertem z zakresu prawa autorskiego i prawa umów. Do przedsiębiorców kieruję ofertę współpracy w 3 płaszczyznach:

  1. bezpieczne doradztwo prawne,
  2. bezpieczne umowy
  3. bezpieczny e-biznes i dane osobowe.

KLG Kancelaria

Logo KLG Kancelaria Radcy PrawnegoKLG Kancelaria została założona w 2009 r. Siedziba Kancelarii znajduje się w Gliwicach, niemniej Kancelaria posiada Klientów z całej Polski. KLG Kancelaria zapewnia pomoc prawną spółkom oraz przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność. Doradzają firmom w ich bieżącej działalności.

Doradza przy przygotowywaniu i negocjowaniu umów, realizuje projekt BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE. Proponuje w nim przygotowanie takich umów, które zabezpieczają interesy przedsiębiorców pozwalając na skutecznie wyjaśnienie i rozstrzygnięcie w razie niedogodności.

KLG Kancelaria zajmuje się także rozwiązaniami prawnymi dla e-biznesu wdrażając politykę ochrony danych osobowych, regulaminy czy też prowadząc audyty w firmach.

Wiemy, że prawo to nie tylko zasady prowadzenia działalności gospodarczej, również układanie współpracy kontraktami, ochrona marki przedsiębiorstwa czy zabezpieczenie informacji w firmach. Tak podchodzimy do doradztwa prawnego, aby zapewniać korzyści i unikać komplikacji oraz strat finansowych.

Klienci KLG Kancelaria

Do grona Klientów Kancelarii wpisują się m.in. firma Orange, Politechnika Śląska, Instytut Polskiej Akademii Nauk, firmy deweloperskie, budowlane, handlowe, architekci czy agencje reklamowe.

Dzięki współpracy z wieloma firmami, zarówno dużymi, jak i mniejszymi, mamy pełną świadomość tego, że w doradztwie dla biznesu jest ważne, aby wprowadzane rozwiązania uwzględniały specyfikę firmy, jej plany i perspektywy. Na każdą sprawę staramy się patrzeć bardzo szeroko, aby przewidzieć ryzyko związane z wdrażaniem rozwiązań.

Prawo jest po to, aby usprawniać prowadzenie biznesu. Tym się kierujemy – ułatwiając przedsiębiorcom prowadzenie biznesu bezpiecznymi rozwiązaniami prawnymi.– mówi Katarzyna Lebiedowicz – Grzanka

KLG Kancelaria – proste prawo bezpieczny biznes.

Kontakt: www.klgkancelaria.pl

 

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami Katarzyny:
Jak zabezpieczyć firmę przed konkurencją?
Umowa to nie luksus
Do czego potrzebny nam prawnik?
Jak zadbać o bezpieczeństwo biznesu w sieci?
Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży?
Jakie wyzwania w biznesie stawia prawo – pomaga czy przeszkadza?
Nowości i modyfikacje prawne dla przedsiębiorców w 2018 r.
Prawa autorskie produktów

Poznaj również

Joanna Sobańska-Bijlard

Tatiana Dembska

Katarzyna Lebiedowicz - Grzanka

Diana Pakulska - Okraska

Mirosława Plaza

Tatiana Pałucka

Sylwia Dębowska - Lenart

Justyna Toros