Doradza uczelni publicznej, spółkom prawa handlowego, jak i przedsiębiorcom prowadzącym jednoodosobową działalność gospodarczą. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych. Stosuje także pozasądowe formy rozwiązywania sporów. Autorka publikacji w portalach biznesowych.

Zajmuje się zabezpieczaniem interesów przy umowach i inwestycjach. Wie jak ważne jest, aby przedsiębiorcy posługiwali się umowami, które dają im realną ochronę. Poszukuje najlepszych, najtańszych i najprostszych rozwiązań prawnych. Wierzy, że to zapewni spokój i bezpieczeństwo przyszłych działań.  

Prawem zajmuje się już 20 lat, a współpraca z podmiotami publicznymi pozwala jej patrzeć na sprawy szeroko, aby przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo finansowe. 

Wiem, że potrzebny jest pełny obraz, dlatego doradzam kompleksowo. Mam świadomość, że obecność prawnika w życiu firmy pomaga uniknąć wielu komplikacji i strat finansowych. Potwierdzają to moi Klienci, którym doradzam i pomagam. Są to nie tylko spółki prawa handlowego, też przedsiębiorcy prowadzący indywidualne działalności. Oni w swoich aktywnościach również stawiają na to, aby transakcje zapewniały im korzyści. W razie problemów z kontrahentami ich prawa muszą być jasno określone.

Zainteresowania : Czas wolny lubi spędzać aktywnie, dużo podróżuje i odwiedza nowe miejsca, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Z każdej wyprawy przywozi nowe doświadczenia.

W czym mogę pomóc innym: Jestem ekspertem z zakresu prawa autorskiego i prawa umów. Do przedsiębiorców kieruję ofertę współpracy w 3 płaszczyznach:

  1. bezpieczne doradztwo prawne,
  2. bezpieczne umowy
  3. bezpieczny e-biznes i dane osobowe.

O firmie: KLG Kancelaria została założona w 2009 r. Siedziba Kancelarii znajduje się w Gliwicach, niemniej Kancelaria posiada Klientów z całej Polski.

KLG Kancelaria Prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw i jednostek sektora publicznego, doradzając przy transakcjach, przekształceniach i procesach inwestycyjnych.
Doradzamy przy zawieraniu i negocjowaniu umów oraz dla rynku e-commerce.
Naszym atutem jest ponadstandardowe podejście do każdej sprawy, ponad 10 lat doświadczenia, znajomość lokalnego biznesu i skuteczny Zespół
Wiemy, że prawo to nie tylko zasady prowadzenia działalności gospodarczej, również układanie współpracy kontraktami, ochrona marki przedsiębiorstwa czy zabezpieczenie informacji w firmach. Tak podchodzimy do doradztwa prawnego, aby zapewniać korzyści i unikać komplikacji oraz strat finansowych.
Nasze wartości
Do każdego problemu i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Szukamy najlepszych rozwiązań, dbając o bezpieczeństwo naszych Partnerów. Analizujemy, czy nie ma innych, tańszych, lepszych, a może prostszych rozwiązań.
Wspieramy biznesy w ich normalnej działalności, przygotowujemy dokumenty firmowe, rozwiązujemy problemy z pracownikami czy kontrahentami.
 
Komu doradzamy
Doradzamy przedsiębiorcom i podmiotom publicznym. Pomagamy fundacjom.

Do grona Klientów Kancelarii wpisują się m.in. firma Orange, Politechnika Śląska, Instytut Polskiej Akademii Nauk, firmy deweloperskie, budowlane, handlowe, architekci czy agencje reklamowe.

Dzięki współpracy z wieloma firmami, zarówno dużymi, jak i mniejszymi, mamy pełną świadomość tego, że w doradztwie dla biznesu jest ważne, aby wprowadzane rozwiązania uwzględniały specyfikę firmy, jej plany i perspektywy. Na każdą sprawę staramy się patrzeć bardzo szeroko, aby przewidzieć ryzyko związane z wdrażaniem rozwiązań.

Prawo jest po to, aby usprawniać prowadzenie biznesu. Tym się kierujemy – ułatwiając przedsiębiorcom prowadzenie biznesu bezpiecznymi rozwiązaniami prawnymi.– mówi Katarzyna Lebiedowicz – Grzanka

KLG Kancelaria – proste prawo bezpieczny biznes.

Kontakt: www.klgkancelaria.pl

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami Katarzyny:
Jak zabezpieczyć firmę przed konkurencją?
Umowa to nie luksus
Do czego potrzebny nam prawnik?
Jak zadbać o bezpieczeństwo biznesu w sieci?
Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży?
Jakie wyzwania w biznesie stawia prawo – pomaga czy przeszkadza?
Nowości i modyfikacje prawne dla przedsiębiorców w 2018 r.
Prawa autorskie produktów

Poznaj również

Emilia Pienicka

Emilia Pienicka

Anna Zawadzka

Anna Zawadzka

Iwona Edyta Gałecka

Iwona Edyta Gałecka

Monika Brzózka

Monika Brzózka

Agnieszka Sztafińska

Agnieszka Sztafińska

Elżbieta Manuiło

Elżbieta Manuiło

Magdalena Zagalska

Magdalena Zagalska

Kinga Śliwa - Iskierko

Kinga Śliwa - Iskierko