Doradza uczelni publicznej, spółkom prawa handlowego, jak i przedsiębiorcom prowadzącym jednoodosobową działalność gospodarczą. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych. Stosuje także pozasądowe formy rozwiązywania sporów. Autorka publikacji w portalach biznesowych.

Zajmuje się zabezpieczaniem interesów przy umowach i inwestycjach. Wie jak ważne jest, aby przedsiębiorcy posługiwali się umowami, które dają im realną ochronę. Poszukuje najlepszych, najtańszych i najprostszych rozwiązań prawnych. Wierzy, że to zapewni spokój i bezpieczeństwo przyszłych działań.  

Prawem zajmuje się już 20 lat, a współpraca z podmiotami publicznymi pozwala jej patrzeć na sprawy szeroko, aby przede wszystkim dbać o bezpieczeństwo finansowe. 

Wiem, że potrzebny jest pełny obraz, dlatego doradzam kompleksowo. Mam świadomość, że obecność prawnika w życiu firmy pomaga uniknąć wielu komplikacji i strat finansowych. Potwierdzają to moi Klienci, którym doradzam i pomagam. Są to nie tylko spółki prawa handlowego, też przedsiębiorcy prowadzący indywidualne działalności. Oni w swoich aktywnościach również stawiają na to, aby transakcje zapewniały im korzyści. W razie problemów z kontrahentami ich prawa muszą być jasno określone.

Zainteresowania : Czas wolny lubi spędzać aktywnie, dużo podróżuje i odwiedza nowe miejsca, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Z każdej wyprawy przywozi nowe doświadczenia.

W czym mogę pomóc innym: Jestem ekspertem z zakresu prawa autorskiego i prawa umów. Do przedsiębiorców kieruję ofertę współpracy w 3 płaszczyznach:

  1. bezpieczne doradztwo prawne,
  2. bezpieczne umowy
  3. bezpieczny e-biznes i dane osobowe.

O firmie: KLG Kancelaria została założona w 2009 r. Siedziba Kancelarii znajduje się w Gliwicach, niemniej Kancelaria posiada Klientów z całej Polski.

KLG Kancelaria Prawna specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorstw i jednostek sektora publicznego, doradzając przy transakcjach, przekształceniach i procesach inwestycyjnych.
Doradzamy przy zawieraniu i negocjowaniu umów oraz dla rynku e-commerce.
Naszym atutem jest ponadstandardowe podejście do każdej sprawy, ponad 10 lat doświadczenia, znajomość lokalnego biznesu i skuteczny Zespół
Wiemy, że prawo to nie tylko zasady prowadzenia działalności gospodarczej, również układanie współpracy kontraktami, ochrona marki przedsiębiorstwa czy zabezpieczenie informacji w firmach. Tak podchodzimy do doradztwa prawnego, aby zapewniać korzyści i unikać komplikacji oraz strat finansowych.
Nasze wartości
Do każdego problemu i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Szukamy najlepszych rozwiązań, dbając o bezpieczeństwo naszych Partnerów. Analizujemy, czy nie ma innych, tańszych, lepszych, a może prostszych rozwiązań.
Wspieramy biznesy w ich normalnej działalności, przygotowujemy dokumenty firmowe, rozwiązujemy problemy z pracownikami czy kontrahentami.
 
Komu doradzamy
Doradzamy przedsiębiorcom i podmiotom publicznym. Pomagamy fundacjom.

Do grona Klientów Kancelarii wpisują się m.in. firma Orange, Politechnika Śląska, Instytut Polskiej Akademii Nauk, firmy deweloperskie, budowlane, handlowe, architekci czy agencje reklamowe.

Dzięki współpracy z wieloma firmami, zarówno dużymi, jak i mniejszymi, mamy pełną świadomość tego, że w doradztwie dla biznesu jest ważne, aby wprowadzane rozwiązania uwzględniały specyfikę firmy, jej plany i perspektywy. Na każdą sprawę staramy się patrzeć bardzo szeroko, aby przewidzieć ryzyko związane z wdrażaniem rozwiązań.

Prawo jest po to, aby usprawniać prowadzenie biznesu. Tym się kierujemy – ułatwiając przedsiębiorcom prowadzenie biznesu bezpiecznymi rozwiązaniami prawnymi.– mówi Katarzyna Lebiedowicz – Grzanka

KLG Kancelaria – proste prawo bezpieczny biznes.

Kontakt: www.klgkancelaria.pl

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami Katarzyny:
Jak zabezpieczyć firmę przed konkurencją?
Umowa to nie luksus
Do czego potrzebny nam prawnik?
Jak zadbać o bezpieczeństwo biznesu w sieci?
Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży?
Jakie wyzwania w biznesie stawia prawo – pomaga czy przeszkadza?
Nowości i modyfikacje prawne dla przedsiębiorców w 2018 r.
Prawa autorskie produktów

Poznaj również

Katarzyna Denst

Marzena Ramotowska

Dorota Kotowska

Joanna Zielińska

Violetta Lukasiewicz

Anna Czamarska

Beata Tonn

Agnieszka Wanat