Katarzyna Lebiedowicz – Grzanka: KLG Kancelaria

Radca prawny, zarządza KLG Kancelarią w Gliwicach – ekspercką Kancelarią, w której doradztwo opiera na wartości jaką dla Klienta stanowią bezpieczne rozwiązania prawne.

oradza uczelni publicznej, spółkom prawa handlowego, jak i przedsiębiorcom prowadzącym jednoodosobową działalność gospodarczą, posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych, stosuje także pozasądowe formy rozwiązywania sporów, autorka publikacji w portalach biznesowych.

Gdy 16 lat temu w mojej głowie pojawiła się myśl o tym, aby rozwijać się w kierunku prawniczym i zostać prawnikiem ze specjalizacją doradztwa biznesowego – wiedziałam do jakiego miejsca chcę dotrzeć. Mam siłę, wiedzę, którą pomaga zwiększyć efektywność. Ciężko pracowałam zdobywając wiedzę i doświadczenie. To był ciekawy czas. Minęło kilka lat. Dziś jestem radcą prawnym-prowadzę KLG Kancelarię. Swoje plany zrealizowałam – doradzam przedsiębiorcom w ich biznesach, jak prowadzić bezpiecznie biznes. 

Wiem, że potrzebny jest pełny obraz, dlatego doradzam kompleksowo, mając świadomość, że obecność prawnika w życiu firmy pomaga uniknąć wielu komplikacji i strat finansowych. Potwierdzają to moi Klienci, którym doradzam i pomagam. Są to nie tylko spółki prawa handlowego, też przedsiębiorcy prowadzący indywidualne działalności. Oni w swoich aktywnościach również stawiają na to, aby transakcje zapewniały im korzyści, a w razie problemów z kontrahentami ich prawa były jasno określone

ZAINTERESOWANIA: Czas wolny lubi spędzać aktywnie, dużo podróżuje i odwiedza nowe miejsca, zarówno w Polsce, jak i na świecie, a z każdej wyprawy przywozi nowe doświadczenia.

 W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Jestem ekspertem z zakresu prawa autorskiego i prawa umów. Do przedsiębiorców kieruję ofertę współpracy w 3 płaszczyznach: bezpieczne doradztwo prawne, bezpieczne umowy oraz bezpieczny e-biznes i dane osobowe.

Logo.KLGO FIRMIE: KLG Kancelaria została założona w 2009 r. Siedziba Kancelarii znajduje się w Gliwicach, niemniej Kancelaria posiada Klientów z całej Polski. KLG Kancelaria zapewnia pomoc prawną spółkom oraz przedsiębiorcom prowadzącym jednoosobową działalność, doradzając firmom w ich bieżącej działalności.

Doradza przy przygotowywaniu i negocjowaniu umów, realizuje projekt BEZPIECZNE UMOWY W BIZNESIE, w którym proponuje przygotowanie takich umów, które zabezpieczają interesy przedsiębiorców pozwalając na skutecznie wyjaśnienie i rozstrzygnięcie w razie niedogodności.

KLG Kancelaria zajmuje się także rozwiązaniami prawnymi dla e-biznesu wdrażając politykę ochrony danych osobowych, regulaminy czy też prowadząc audyty w firmach.

Wiemy, że prawo to nie tylko zasady prowadzenia działalności gospodarczej, również układanie współpracy kontraktami, ochrona marki przedsiębiorstwa czy zabezpieczenie informacji w firmach. Tak podchodzimy do doradztwa prawnego, aby zapewniać korzyści i unikać komplikacji oraz strat finansowych.

Do grona Klientów Kancelarii wpisują się m.in. firma Orange, Politechnika Śląska, Instytut Polskiej Akademii Nauk, firmy deweloperskie, budowlane, handlowe, architekci czy agencje reklamowe.

Dzięki współpracy z wieloma firmami, zarówno dużymi, jak i mniejszymi, mamy pełną świadomość tego, że w doradztwie dla biznesu jest ważne, aby wprowadzane rozwiązania uwzględniały specyfikę firmy, jej plany i perspektywy. Na każdą sprawę staramy się patrzeć bardzo szeroko, aby przewidzieć ryzyko związane z wdrażaniem rozwiązań.

 Prawo jest po to, aby usprawniać prowadzenie biznesu. Tym się kierujemy – ułatwiając przedsiębiorcom prowadzenie biznesu bezpiecznymi rozwiązaniami prawnymi.

KLG Kancelaria – proste prawo bezpieczny biznes.

Kontakt: www.klgkancelaria.pl

Zachęcamy do zapoznania się z artykułami Katarzyny:

Jak zabezpieczyć firmę przed konkurencją?
Umowa to nie luksus
Do czego potrzebny nam prawnik?
Jak zadbać o bezpieczeństwo biznesu w sieci?
Jak zapewnić bezpieczeństwo podczas podróży?
Jakie wyzwania w biznesie stawia prawo – pomaga czy przeszkadza?
Nowości i modyfikacje prawne dla przedsiębiorców w 2018 r.