Katarzyna Krajewska – Turyczyn: KKT Studio i Wysoka Szpilka

Właścicielka agencji wizerunkowych KKT STUDIO oraz WYSOKA SZPILKA, kreatorka spotkań dla Kobiet "14nasty dzień miesiąca" w Trójmieście.

katarzyna krajewska - turyczyn
Zajmuje się kompleksowym wsparciem biznesu w budowaniu rozpoznawalności marki.
W swojej pracy wykorzystuje wiedzę powiązaną z zakresu doradztwa wizerunkowego, fotografii i komunikacji graficznej.  Zachęca swoich Klientów do inwestowania w wizerunek swojej marki – zarówno osobistej jak i firmowej. Zagorzała fanka personal brandingu, filozofii dotyczącej budowania spójnego i autentycznego wizerunku.
Uważam, że projektowanie graficzne w połączeniu z fotografią to ważny element organizujący i opisujący naszą rzeczywistość. Ta synergia jest już powszechnie obecna w sytuacjach zarówno osobistych jak i biznesowych i stała się uniwersalnym językiem komunikacji, który wdrażam w firmowej komunikacji graficznej.
kkt studio katarzyna krajewska - turyczynW ramach KKT STUDIO tworzy spójne i nowoczesne komunikacje graficzne, podkreślając unikatowe cechy firmy, a wraz z  zespołem pomaga w tworzeniu i dokumentowaniu oczekiwanego wizerunku osobistego.Marka Wysoka Szpilka przez lata swojej działalności urosła do projektu wspierającego kobiety zafascynowane rozwojem osobistym. Wysoka Szpilka inspiruje kobiety, nie tylko do zmiany obcasa na wyższy. Tu znajdzie wszystko czego kobieta potrzebuje by doszlifować oraz pokazać światu swój wizerunek – prywatny oraz biznesowy. Proponuje doradztwo wizerunkowe, sesje zdjęciowe, spotkania ze stylistką. Zespół Wysokiej Szpilki promuje również sensualne sesje zdjęciowe dla każdej kobiety jako nowoczesny sposób podniesienia poczucia własnej wartości oraz pozbywania się kompleksów związanych z wyglądem.

wysoka-szpilka-plus-kkt-pngW ramach cyklicznych spotkań „14nasty dzień miesiąca”, wraz z przyjaciółmi i współpracownikami, co miesiąc organizuje inne atrakcje – warsztaty, merytoryczne prelekcje i pogadanki prowadzone w luźnym, przyjacielskim i niezobowiązującym klimacie. Miła atmosfera przy jednoczesnym wysokim poziomie przekazywanej wiedzy, czyni ten event szczególnie atrakcyjnym. „14nasty dzień miesiąca” to spotkanie zarówno towarzyskie, jak i biznesowe ale przede wszystkim mają na celu służyć rozwojowi osobistemu. Networking w takim gronie dodatkowo zyskuje na celowości.
Chcesz dołączyć do grona odważnych i przedsiębiorczych kobiet biznesu? Zapytaj o szczegóły lady@ladybusinessclub.com