Katarzyna Kobier: Biuro Tłumaczeń Inter-Translate

Właścicielka Biura Tłumaczeń Inter-Translate ze Śląska.Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach (obecny Uniwersytet Ekonomiczny). Otwarta, ambitna i uśmiechnięta. Szybko przyswaja nową wiedzę, dobrze radzi sobie w trudnych sytuacjach.

Katarzyna Kobier

Empatyczna, chętnie pomaga innym, jest zaangażowana społecznie w Fundację Wolne Miejsce, która organizuje największą w Polsce Wigilię dla osób samotnych oraz śniadanie Wielkanocne.

Od zawsze miałam styczność z biznesem, wszystko zaczęło się od mojej mamy, która prowadzi własną firmę. Jako mała dziewczynka obserwowałam jej pracę, pasję i zaangażowanie, a także miałam styczność z jej klientkami. Mama zawsze była dla mnie wzorem do naśladowania. Idąc tą drogą podjęłam studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie studiowałam „Komunikację w biznesie krajowym i międzynarodowym”. Już podczas studiów podjęłam swoją pierwszą pracę, która nauczyła mnie bezpośredniego kontaktu z klientem oraz technik sprzedaży. Kolejne kroki zawodowe stawiałam w agencji reklamowej oraz portalu społecznościowym. Przez klika lat pracowałam w biurze tłumaczeń, gdzie nauczyłam się zarządzać zespołem, dużymi projektami i ich koordynacją. Poznałam także branże tłumaczeń od podszewki, narzędzia z nią związane oraz możliwości jakie daje. Kiedy zdałam sobie sprawę z własnego doświadczenia i umiejętności postanowiłam stworzyć coś własnego kierując się zasadą open contact. I tak owocem tych doświadczeń w 2013 roku powstała własna firma Inter-translate.

Zainteresowania: taniec –  obecnie salsa; podróże w szczególności Włochy

logo-10W czym może pomóc innym: podzielić się swoimi doświadczeniami, tym że nigdy nie należy się poddać a także zarazić moją pasją do Włoch i tańca.

O firmie: Inter-translate istnieje od 2013 roku. Biuro tłumaczeń ma zasięg międzynarodowy, zajmuje się tłumaczeniem dla firm na ponad 30 języków. Stosuje metodę open contact – życzliwego i otwartego podejścia do klienta.

Kontakt: www.inter-translate.pl