Empatyczna, chętnie pomaga innym, największą wartością dla jest drugi człowiek od 2013 zaangażowana społecznie w Fundację Wolne Miejsce, która organizuje największą w Polsce Wigilię dla osób samotnych oraz śniadanie Wielkanocne.

Kontynuuje rodzinne biznesowe tradycje wraz z mamą prowadzę również Salon Sukien Ślubnych w Chorzowie (www.sukniejaniny.pl), gdzie zajmuje się marketingiem oraz sprzedażą.

Od zawsze miałam styczność z biznesem, wszystko zaczęło się od mojej mamy, która prowadzi własną firmę. Jako mała dziewczynka obserwowałam jej pracę, pasję i zaangażowanie, a także miałam styczność z jej klientkami. Mama zawsze była dla mnie wzorem do naśladowania. Idąc tą drogą podjęłam studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie studiowałam „Komunikację w biznesie krajowym i międzynarodowym”. Już podczas studiów podjęłam swoją pierwszą pracę, która nauczyła mnie bezpośredniego kontaktu z klientem oraz technik sprzedaży. Kolejne kroki zawodowe stawiałam w agencji reklamowej oraz portalu społecznościowym. Przez klika lat pracowałam w biurze tłumaczeń, gdzie nauczyłam się zarządzać zespołem, dużymi projektami i ich koordynacją. Poznałam także branże tłumaczeń od podszewki, narzędzia z nią związane oraz możliwości jakie daje. Kiedy zdałam sobie sprawę z własnego doświadczenia i umiejętności postanowiłam stworzyć coś własnego kierując się zasadą open contact. I tak owocem tych doświadczeń w 2013 roku powstała własna firma Inter-translate- mówi Katarzyna Kobier.

Zainteresowania: Taniec, podróże, w szczególności Włochy.

W czym może pomóc innym: W tłumaczeniu tekstów z języka obcego oraz na język obcy. Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami pracy w firmie rodzinnej, tym że nigdy nie należy się poddać, a także zarazić moją pasją do Włoch i tańca oraz pomocy drugiemu człowiekowi

Inter-Translate Biuro TłumaczeńO FIRMIE: 

Biuro tłumaczeń Inter-Translate istnieje od 2013 roku. Biuro tłumaczeń ma zasięg międzynarodowy, zajmuje się tłumaczeniem dla firm na ponad 30 języków. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia ustne i pisemne z wielu dziedzin, głównie specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych, medycznych oraz tłumaczeniach książek. Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione (tzw. przysięgłe). Obsługujemy nie tylko najbardziej popularne języki, ale także te bardziej egzotyczne. Stosuje metodę open contact – życzliwego i otwartego podejścia do klienta.

Kontakt: www.inter-translate.pl

fot. Dariusz Markiewicz

Poznaj również