Katarzyna Kobier

Katarzyna Kobier – empatyczna, chętnie pomaga innym, jest zaangażowana społecznie w Fundację Wolne Miejsce, która organizuje największą w Polsce Wigilię dla osób samotnych oraz śniadanie Wielkanocne.

Od zawsze miałam styczność z biznesem, wszystko zaczęło się od mojej mamy, która prowadzi własną firmę. Jako mała dziewczynka obserwowałam jej pracę, pasję i zaangażowanie, a także miałam styczność z jej klientkami. Mama zawsze była dla mnie wzorem do naśladowania. Idąc tą drogą podjęłam studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie studiowałam „Komunikację w biznesie krajowym i międzynarodowym”. Już podczas studiów podjęłam swoją pierwszą pracę, która nauczyła mnie bezpośredniego kontaktu z klientem oraz technik sprzedaży. Kolejne kroki zawodowe stawiałam w agencji reklamowej oraz portalu społecznościowym. Przez klika lat pracowałam w biurze tłumaczeń, gdzie nauczyłam się zarządzać zespołem, dużymi projektami i ich koordynacją. Poznałam także branże tłumaczeń od podszewki, narzędzia z nią związane oraz możliwości jakie daje. Kiedy zdałam sobie sprawę z własnego doświadczenia i umiejętności postanowiłam stworzyć coś własnego kierując się zasadą open contact. I tak owocem tych doświadczeń w 2013 roku powstała własna firma Inter-translate- mówi Katarzyna Kobier

Zainteresowania Katarzyny Kobier

Taniec –  obecnie salsa; podróże, w szczególności Włochy.

W czym może pomóc innym

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, tym że nigdy nie należy się poddać a także zarazić moją pasją do Włoch i tańca.

Inter-Translate

Inter-Translate Biuro TłumaczeńBiuro tłumaczeń Inter-Translate istnieje od 2013 roku. Biuro tłumaczeń ma zasięg międzynarodowy, zajmuje się tłumaczeniem dla firm na ponad 30 języków. Stosuje metodę open contact – życzliwego i otwartego podejścia do klienta.

Kontakt: www.inter-translate.pl

Poznaj również

Dagmara Romanowicz

Natalia Jefimowa

Brygida Beck

Daria Prochenka

Agnieszka Gniotek

Innocenta Dźwierzyńska

Joanna Zielińska

Krystyna Stawecka