Twórca  i propagator metody open-contact życzliwego i otwartego podejścia do klienta. Zaangażowana społecznie w fundację Wolne miejsce organizującą największą w Polsce Wigilię oraz Śniadanie Wielkanocne dla osób samotnych. Pasjonatka tańca, podróży oraz kultury włoskiej.

Od zawsze miałam styczność z biznesem, wszystko zaczęło się od mojej mamy, która prowadzi własną firmę. Jako mała dziewczynka obserwowałam jej pracę, pasję i zaangażowanie, a także miałam styczność z jej klientkami. Mama zawsze była dla mnie wzorem do naśladowania. Idąc tą drogą podjęłam studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie studiowałam „Komunikację w biznesie krajowym i międzynarodowym”. Już podczas studiów podjęłam swoją pierwszą pracę, która nauczyła mnie bezpośredniego kontaktu z klientem oraz technik sprzedaży. Kolejne kroki zawodowe stawiałam w agencji reklamowej oraz portalu społecznościowym. Przez klika lat pracowałam w biurze tłumaczeń, gdzie nauczyłam się zarządzać zespołem, dużymi projektami i ich koordynacją. Poznałam także branże tłumaczeń od podszewki, narzędzia z nią związane oraz możliwości jakie daje. Kiedy zdałam sobie sprawę z własnego doświadczenia i umiejętności postanowiłam stworzyć coś własnego kierując się zasadą open contact. I tak owocem tych doświadczeń w 2013 roku powstała własna firma Inter-translate- mówi Katarzyna Kobier

 

W czym może pomóc innym: Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, tym że nigdy nie należy się poddać a także zarazić moją pasją do Włoch i tańca.

Inter-Translate Biuro TłumaczeńO FIRMIE: 

Biuro tłumaczeń Inter-Translate istnieje od 2013 roku. Biuro tłumaczeń ma zasięg międzynarodowy, zajmuje się tłumaczeniem dla firm na ponad 30 języków. Stosuje metodę open contact – życzliwego i otwartego podejścia do klienta.

Wykonuje:

Tłumaczenia zwykłe: korespondencja, oferty handlowe, CV i życiorysy, artykuły prasowe, treść stron internetowych

Tłumaczenia specjalistyczne: dokumentacja medyczna i farmaceutyczna, instrukcje obsługi urządzeń, specyfikacje techniczne, patenty, dokumentacja prawna, teksty z zakresu finansów i ekonomii, tłumaczenia książek

Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) czyli poświadczone przez tłumacza przysięgłego

Tłumaczenia ustne: konsekutywne, symultaniczne, szeptane, uwierzytelnione ustne

Wszystko w ponad 30 językach!

Kontakt: www.inter-translate.pl

fot. Dariusz Markiewicz

Poznaj również

Dorota Waga

Lidia Zwierzak

Agnieszka Wanat

Emilia Pienicka

Elżbieta Manuiło

Eliza Wionczek

Anna Moskwa

Anna Słopiecka