Empatyczna, chętnie pomaga innym, największą wartością dla jest drugi człowiek od 2013 zaangażowana społecznie w Fundację Wolne Miejsce, która organizuje największą w Polsce Wigilię dla osób samotnych oraz śniadanie Wielkanocne.

Kontynuuje rodzinne biznesowe tradycje wraz z mamą prowadzę również Salon Sukien Ślubnych w Chorzowie (www.sukniejaniny.pl), gdzie zajmuje się marketingiem oraz sprzedażą.

Od zawsze miałam styczność z biznesem, wszystko zaczęło się od mojej mamy, która prowadzi własną firmę. Jako mała dziewczynka obserwowałam jej pracę, pasję i zaangażowanie, a także miałam styczność z jej klientkami. Mama zawsze była dla mnie wzorem do naśladowania. Idąc tą drogą podjęłam studia na Akademii Ekonomicznej w Katowicach, gdzie studiowałam „Komunikację w biznesie krajowym i międzynarodowym”. Już podczas studiów podjęłam swoją pierwszą pracę, która nauczyła mnie bezpośredniego kontaktu z klientem oraz technik sprzedaży. Kolejne kroki zawodowe stawiałam w agencji reklamowej oraz portalu społecznościowym. Przez klika lat pracowałam w biurze tłumaczeń, gdzie nauczyłam się zarządzać zespołem, dużymi projektami i ich koordynacją. Poznałam także branże tłumaczeń od podszewki, narzędzia z nią związane oraz możliwości jakie daje. Kiedy zdałam sobie sprawę z własnego doświadczenia i umiejętności postanowiłam stworzyć coś własnego kierując się zasadą open contact. I tak owocem tych doświadczeń w 2013 roku powstała własna firma Inter-translate- mówi Katarzyna Kobier.

Zainteresowania: Taniec, podróże, w szczególności Włochy.

W czym może pomóc innym: W tłumaczeniu tekstów z języka obcego oraz na język obcy. Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami pracy w firmie rodzinnej, tym że nigdy nie należy się poddać, a także zarazić moją pasją do Włoch i tańca oraz pomocy drugiemu człowiekowi

Inter-Translate Biuro TłumaczeńO FIRMIE: 

Biuro tłumaczeń Inter-Translate istnieje od 2013 roku. Biuro tłumaczeń ma zasięg międzynarodowy, zajmuje się tłumaczeniem dla firm na ponad 30 języków. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia ustne i pisemne z wielu dziedzin, głównie specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych, medycznych oraz tłumaczeniach książek. Oferujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, jak i uwierzytelnione (tzw. przysięgłe). Obsługujemy nie tylko najbardziej popularne języki, ale także te bardziej egzotyczne. Stosuje metodę open contact – życzliwego i otwartego podejścia do klienta.

Kontakt: www.inter-translate.pl

fot. Dariusz Markiewicz

Poznaj również

Marzena Ramotowska

Marzena Ramotowska

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Patrycja Dorsz vel Drożdż

Katarzyna Kobier

Katarzyna Kobier

Joanna Gacek Sroka

Joanna Gacek Sroka

Karolina Osowska

Karolina Osowska

Lidia Zwierzak

Lidia Zwierzak

Barbara Bajorek

Barbara Bajorek

Aneta Grzanek

Aneta Grzanek