Katarzyna Kidaj

Od 2008 roku, wspólnie z mężem prowadzi działalność związaną z obrotem walut stacjonarnie i online KantorEkspert.pl.

W 2021 roku ukończyła Coaching i Mentoring – Studia Podyplowe w Laboratorum Psychoedukacji organizowane przy współpracy SWPS w Warszawie, z tytułem Coach i Mentor.

Mama dwójki maluchów, żona i przedsiębiorca od 13 lat. Mieszka w sercu Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego, w Biłgoraju (woj. Lubelskie), a pochodzę z Hrubieszowa (woj. Lubelskie).

Często swoje życie porównuje do drogi, z różnymi etapami, gdzie bywało bardzo pod górkę, a czasami z górki. Jak to w życiu. Niezależnie od tego, w którym punkcie byłam na swojej drodze, czułam, że ciągle idę w tym samym kierunku, mając intuicyjne swój cel przed sobą. Ten cel przyświeca mi już od około 15 roku życia, a są nimi ludzie i ich rozwój.

Ukończyła AWF w Białej Podlaskiej i oraz Pedagogikę na Uczelni w Warszawie. Dodatkowo studia podyplomowe Doradca zawodowy (2014 r.) oraz Szkołę Trenerów, organizowaną przez Metrum Warsztaty i Doradztwo Psychologiczne, rekomendacja PTP, z tytułem: Trener interpersonalny, Coach.

Pracowała także w Stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce w Polsce. W latach 2012 – 2015 na zlecenia różnych instytucji prowadziła szkolenia z zakresu umiejętności interpersonalnych.

O FIRMIE: Studio Kobiet to profesjonalne studio modelowania sylwetki i kosmetologii estetycznej ciała. To miejsce, które zrzesza fantastyczne kobiety, które chcą poprawiać swój komfort życia zarówno w obszarze fizycznym, ale także i psychospołecznym.

 

 

 

www.studiokobietbilgoraj.pl

Poznaj również