Opracowała autorską metodę pracy z Liderami: My Talent Up, która łączy odkrycie naturalnego talentu i potencjału z byciem świadomym Liderem i budowaniem silnej organizacji.

Metoda My Talent Up

Metoda składa się z 5 kroków i została opisana w książce, która niebawem się ukaże:

  1. Kim jesteś?
  2. Gdzie jesteś i dokąd zmierzasz?
  3. Jak to zrobić?
  4. Zadbaj o zespół
  5. Monitoruj i usprawniaj

Kasia uznaje tylko szybkie i skuteczne metody transformacji. Jak sama mówi „dotychczasowy sposób myślenia przyprowadził nas, tu gdzie dziś jesteśmy. Jeżeli chcemy pójść tam, gdzie nigdy nie byliśmy, musimy zacząć myśleć tak, jak jeszcze nigdy nie myśleliśmy”. Jej praca często polega na tym, by na postawie kilku testów i rozmowy, przewidzieć przyszłość i świetnie się jej to udaje.

Wierzę w świat, w którym żyją szczęśliwi ludzie. Ludzie, którzy wiedzą po co przyszli na świat, znają swoje talenty, rozumieją i wykorzystują swój potencjał. Droga do tego świata jest wymagająca, ale podejmuję ją codziennie. Wybieram tworzenie nowego systemu edukacji, od liderów zaczynając. Sama uczę się minimum 2h dziennie i sprawia mi to nieopisaną frajdę, podobnie zresztą jak moja praca. Od dawna trudno to już nazwać pracą, jeżeli popatrzeć na to z boku, to raczej świetnie się bawię. Kocham to, co robię, a najbardziej mnie cieszą efekty moich klientów– mówi Katarzyna Jagiełło

Prywatnie mama dwóch synków oraz szczęśliwa partnerka życiowa Patryka.

To dla nich chcę innego świata, dla moich synów. Widzę jak wiele mnie uczą, mimo, że mają tylko 2,5 i 4 lata. Dla nich i dla innych dzieci wybieram tworzenie szkół, w których najważniejszymi wartościami będzie rozwój, efekty i radość. Wiele badań pokazuje jak pozytywnie wpływa na nas dobra atmosfera w pracy. Kiedy obserwuję małe dzieci i bardzo młodych przedsiębiorców widzę w nich ten głód wiedzy i potrzebę dobrej zabawy. Oni sami chcą się uczyć. Sprawia im to ogromną frajdę. Ważne tylko, by narzędzia były odpowiednie. Buckimnster Fuller powiedział: „Jeżeli chcesz nauczyć ludzi nowego sposobu myślenia, nie kłopocz się próbami nauczenia ich czegokolwiek. Zamiast tego daj im narzędzia, które doprowadzą do nowego sposobu myślenia.”

Doświadczenie zawodowe

Ukończyła Finanse i Bankowość oraz Studia Podyplomowe Kształtowanie Umiejętności Przywódczych w Szkole Głównej Handlowej. Przez kilka lat Katarzyna Jagiełło pracowała w korporacjach. W żadnej nie wytrwała dłużej niż 2,5 roku. Za każdym razem kończyło się problemami zdrowotnymi. Wtedy zupełnie nie wiedziała, dlaczego tak się dzieje, do momentu, kiedy w wieku 30 lat zrobiła test talentów. Wszystko natychmiast stało się jasne. We wszystkich pracach próbowała wejść w rolę o 180 stopni inną niż ta, do której została stworzona. Była przekonana, że jej naturalne zdolności tworzenia, wymyślania, budowania strategii nie są niczym nadzwyczajnym i że praca musi być ciężka. Test talentów pokazał jej jak bardzo się myliła… Jej życie odmieniło się do tego stopnia, że od razu zrobiła potrzebne certyfikaty i zaczęła pracować z tym narzędziem. Dziś po ponad 7 latach nadal jest mentorem, konsultantem i nauczycielem swojej metody. Pakiet wykorzystywanych przez nią narzędzi się rozszerzył, również o te, które opracowała samodzielnie, ale ciekawość drugiego człowieka i motywów jej postępowania pozostała taka sama.

Naturalne talenty Katarzyny

kreatywność, innowacyjność, determinacja, wszechstronność, inspirowanie i stymulowanie do działania. Klienci mówią, że budzi w ludziach moc Jedi i przewiduje przyszłość. Sama nazywa się profektą.

Wartości

Kieruje się w życiu określonymi wartościami i szuka ludzi, którzy myślą podobnie. Trzy słowa, które najlepiej ją opisują, to jej hasła przewodnie: Rozwój, Transformacja i Radość.

W czym może pomóc innym

Wejście na poziom Dyrygenta w biznesie. Możesz oczywiście wspierać swój zespół i być przy nim jak dyrygent z batutą, ale świetna orkiestra sama potrafi grać fantastycznie. Ty wtedy będziesz mieć czas i energię na rozwijanie innych projektów, o których myślisz od dawna, ale do tej pory odkładałaś je na półkę.

Budowanie i dopasowywanie do naturalnych talentów strategii biznesowych, pomoc w przejściu przez zmiany, motywacja do działania, a co za tym idzie samo działanie. Dostarczanie narzędzi przyspieszających rozwój biznesu. Budowanie i układanie efektywnych, świetnie skomunikowanych zespołów w oparciu o naturalne talenty. Systematyczna praca doradcza i mentoringowa. Mastermindy dla Liderów.

Talent Up logoFirma powstała w lutym 2016 roku i świadczy usługi w zakresie:

  • strategii i modeli biznesowych,
  • ledershipu,
  • komunikacji w zespole,
  • budowania zespołów zgodnie z naturalnymi talentami pracowników,
  • procesów rekrutacji.

Każdą firmę traktujemy indywidualnie. W zależności od potrzeb stosujemy odpowiedni model. Oferta skierowana jest do liderów, którzy są gotowi na zmianę i nie tylko o tym mówią, ale też to robią. Bo to, że będzie zmiana, kiedy się pojawiam, jest pewne. Pytanie tylko na jak dużą zmianę swojego sposobu myślenia się odważysz.

Misja firmy Talent Up: Transformowanie trudnych doświadczeń w siłę.

Wizja: Świadomi, stale rozwijający się Liderzy, którzy popychają świat w dobrym kierunku.

Motto: Transforming Tomorrow Together

Wartości Talent Up: Rozwój, Transformacja i Radość

Queen in Flow to społeczność, która powstała z myślą o kobietach i dla kobiet. W swoich działaniach wspieramy Liderki, pragnące odkryć w sobie Królową, która transformuje swoje życie, biznes i świat wokół siebie z radością, lekkością i w zgodzie z naturalnymi talentami i archetypami. Naszym celem jest wspieranie w odkryciu w sobie Królowej zarówno w życiu jak i w biznesie. Kiedy znamy swoje naturalne talenty, zdolności i wiemy, po co tutaj przyszłyśmy, to w naszym życiu gości lekkość. Pozwól sobie na to, a Twój biznes w magiczny sposób wzniesie się na wyższy poziom. Proponujemy Ci szereg fantastycznych narzędzi dla Twojego biznesu.

Dołącz do programów rozwoju Queen In Flow i zacznij budować swoją rzeczywistość świadomie z grupą wspierających kobiet mocy.

Poznaj również

Izabela Antosiewicz

Magda Wolińska

Agata Wojcik

Weronika Ławniczak

Maria Krycka

Sylwia Dębowska - Lenart

Agnieszka Gierach-Zieja

Dorota Rycharska