katarzyna draniak mierżyńskaAbsolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, szczególnie fascynująca okazała się psychologia ekonomiczna i zarządzanie zasobami ludzkimi. Swoją wiedzę poszerzyła o studia podyplomowe z Zarządzania Sprzedażą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie Pracowała zarówno w agencji reklamowej, jak i działach sprzedaży jako sprzedawca –  zaczynała od młodszego specjalisty aż do dyrektora działu eksportu.

Jestem permanentnie spragniona wiedzy i rozwoju, wierzę że wiele jeszcze mogę się nauczyć, bo wokół jest tyle inspirujących osób i specjalistów.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch wspaniałych córek. Z całych sił stara się dbać o to, aby harmonijnie łączyć życie prywatne i zawodowe.

ZAINTERESOWANIA: Psychologia marketingu, aktywne spędzanie czasu napełniające pozytywną energią, tenis, narty, taniec nowoczesny, jazda na motocyklu, fitness; kino francuskie, powieści hiszpańskich pisarzy, podróże, karaoke, nieustający rozwój osobisty.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Wspieranie startup’ów, dzielenie się doświadczeniem z zakresu tworzenia i budowania wizerunku marki, inspirowanie do ciągłego rozwoju, stawania się coraz lepszą wersję siebie.

Purlés to połączenie innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz sił natury, powstałe w wyniku pracy wybitnych specjalistów we francuskich i hiszpańskich laboratoriach. Już od prawie 10 lat marka Purlés z sukcesem realizuje autorską filozofię kreowania indywidualnego kodu piękna swoich klientów. Dzięki łatwym, numerycznym nazwom naszych kosmetyków, wybór i kontynuacja prawidłowej terapii jest łatwiejsza, niż kiedykolwiek. Specjalista dobiera odpowiednią terapię dla skóry, komponując kod piękna, który jak odcisk palca, identyfikuje indywidualne potrzeby klienta.

Dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym i umiejętnościom światowej klasy specjalistów tworzymy terapie dermokosmetyczne – zapewniamy szybkie i widoczne efekty, oferując alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medestetycznych. W wyniku badań naturalnych składników i inspirowaniu się bogactwem natury wiemy jak skuteczność połączyć z przyjemnością – tak powstają nasze ceremonie, doskonalące urodę i poruszające zmysły oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Kontakt: www.purles.eu

Poznaj również

Katarzyna Polkowska

Katarzyna Polkowska

Marta Kuszakiewicz

Marta Kuszakiewicz

Aleksandra Bobkowska

Aleksandra Bobkowska

Monika Koszewska

Monika Koszewska

Marta Piasecka

Marta Piasecka

Irena Kurdziel

Irena Kurdziel

Dominika Rostocka

Dominika Rostocka

Natalia Jefimowa

Natalia Jefimowa