katarzyna draniak mierżyńskaAbsolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, szczególnie fascynująca okazała się psychologia ekonomiczna i zarządzanie zasobami ludzkimi. Swoją wiedzę poszerzyła o studia podyplomowe z Zarządzania Sprzedażą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie Pracowała zarówno w agencji reklamowej, jak i działach sprzedaży jako sprzedawca –  zaczynała od młodszego specjalisty aż do dyrektora działu eksportu.

Jestem permanentnie spragniona wiedzy i rozwoju, wierzę że wiele jeszcze mogę się nauczyć, bo wokół jest tyle inspirujących osób i specjalistów.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwóch wspaniałych córek. Z całych sił stara się dbać o to, aby harmonijnie łączyć życie prywatne i zawodowe.

ZAINTERESOWANIA: Psychologia marketingu, aktywne spędzanie czasu napełniające pozytywną energią, tenis, narty, taniec nowoczesny, jazda na motocyklu, fitness; kino francuskie, powieści hiszpańskich pisarzy, podróże, karaoke, nieustający rozwój osobisty.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Wspieranie startup’ów, dzielenie się doświadczeniem z zakresu tworzenia i budowania wizerunku marki, inspirowanie do ciągłego rozwoju, stawania się coraz lepszą wersję siebie.

Purlés to połączenie innowacyjnej myśli biotechnologicznej oraz sił natury, powstałe w wyniku pracy wybitnych specjalistów we francuskich i hiszpańskich laboratoriach. Już od prawie 10 lat marka Purlés z sukcesem realizuje autorską filozofię kreowania indywidualnego kodu piękna swoich klientów. Dzięki łatwym, numerycznym nazwom naszych kosmetyków, wybór i kontynuacja prawidłowej terapii jest łatwiejsza, niż kiedykolwiek. Specjalista dobiera odpowiednią terapię dla skóry, komponując kod piękna, który jak odcisk palca, identyfikuje indywidualne potrzeby klienta.

Dzięki najnowszym osiągnięciom naukowym i umiejętnościom światowej klasy specjalistów tworzymy terapie dermokosmetyczne – zapewniamy szybkie i widoczne efekty, oferując alternatywę dla inwazyjnych zabiegów medestetycznych. W wyniku badań naturalnych składników i inspirowaniu się bogactwem natury wiemy jak skuteczność połączyć z przyjemnością – tak powstają nasze ceremonie, doskonalące urodę i poruszające zmysły oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Kontakt: www.purles.eu

Poznaj również

Jolanta Suława

Sylwia Ciszewska

Irena Kurdziel

Karolina Osowska

Anna Bułło

Katarzyna Draniak Mierżyńska

Monika Koszewska

Iwona Edyta Gałecka