Katarzyna Denst: Pracownia 2Denst

Współwłaścicielka Pracowni 2Denst w Warszawie. Od 2010 roku architekt oraz architekt wnętrz, ukończyła studia budowlane i architektoniczne, posiada szeroką wiedzę budowlaną oraz bogatą wyobraźnię przestrzenną.

Katarzyna Denst

Doświadczenie projektanta zdobywała pracując wiele lat w biurach projektowych w Bydgoszczy i Toruniu. Jednak częste przeprowadzki spowodowały, że przeszła na działalność gospodarczą, którą wiele lat prowadziła sama. Od dwóch lat pracuje wspólnie z Małgorzatą Denst i od tego czasu jej praca nabrała zupełnie innego wymiaru, rozpędu a przede wszystkim zdefiniowała jak ma wyglądać jej praca za kilka lat. Nie wyobraża sobie już powrotu do pracy samodzielnej.

Lubię patrzeć jak mój projekt nabiera realnych kształtów i powstaje w rzeczywistości. Dużą uwagę przykładam do jakości i rozwiązań technicznych. Najważniejsza dla mnie w projektowaniu jest funkcja wnętrza i wynikająca z niej estetyka – nie odwrotnie.

Pracoholiczka, perfekcjonistka, detalistka, o bardzo dobrze rozwiniętych umiejętnościach analitycznych i technicznych ze ogromną wyobraźnią przestrzenną.

Zainteresowania: Praca jest moją pasją więc wszystko co związane z dziedzinami, które ułatwiają mi pracę i pomagają rozwijać moje umiejętności w pracy są w kręgu moich zainteresowań. Chętnie i szybko
uczę się nowych programów do projektowania, co sprawia mi dużo frajdy. Lubię sport i zdrowy styl życia.

Chętnie pomogę innym w doradztwie z zakresu:

  • zakupu/ przebudowy nieruchomości pod kątem aranżacji wnętrz i dostosowania wnętrza pod oczekiwania klienta;
  • prowadzenia i zarządzania realizacją inwestycji budowlanych;
  • projektów budowlanych i wykonawczych;
  • aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych.

zrzut-ekranu-2019-12-4-o-15-25-55

O FIRMIE: Pracownia 2Denst istnieje od kwietnia 2019 roku i jest kontynuacją osobnych działalności prowadzonych przez Katarzynę i Małgorzatę Denst. Wcześniej działałały pod swoimi własnymi brandami tworząc wspólne projekty od 2017 roku.
Firma zajmuje się projektowaniem wnętrz z naciskiem na projektowanie przestrzeni dla ludzi, dla mieszkańca. Nasze motto to Urządzamy ludzi, nie wnętrza.
Projektujemy wnętrza prywatne i komercyjne. Mamy doświadczenie w projektowaniu gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów psychologicznych, kawiarni, restauracji.

Kontakt: www.2denst.pl

Dołącz do przedsiębiorczych kobiet, które stawiają na współpracę, rozwój i budowanie pozytywnego wizerunku oraz wzajemne wsparcie i wymianę doświadczenia. Zgłoś się lady@ladybusinessclub.com lub wejdź na stronę www.ladybusinessclub.com