Katarzyna Denst: Pracownia 2Denst

Współwłaścicielka Pracowni 2Denst w Warszawie. Od 2010 roku architekt oraz architekt wnętrz, ukończyła studia budowlane i architektoniczne, posiada szeroką wiedzę budowlaną oraz bogatą wyobraźnię przestrzenną.

Katarzyna Denst

Pochodzi z Płocka. Ukończyła studia budowlane i architektoniczne na Uniwersytecie Technologiczno Przyrodniczym w Bydgoszczy. Pracę zawodową w biurach architektonicznych rozpoczęła pod koniec studiów.

Od 2013 roku zdecydowała o specjalizacji swojej pracy. Skupiła się na projektowaniu wnętrz oraz rozwoju swoich umiejętności i kompetencji w tym kierunku. Przez 5 lat realizowała samodzielnie projekty od koncepcji poprzez wybór materiałów aż po realizację. W 2017 zdecydowała się rozpocząć współpracę z Małgorzatą Denst, z którą w 2019 roku stworzyła firmę 2DENST Projektowanie wnętrz. Projektują wnętrza przestrzeni mieszkalnych, biurowych, usług w zakresie od projektu po nadzór inwestorski.

Lubię patrzeć jak mój projekt nabiera realnych kształtów i powstaje w rzeczywistości. Dużą uwagę przykładam do jakości i rozwiązań technicznych. Najważniejsza dla mnie w projektowaniu jest funkcja wnętrza i wynikająca z niej estetyka – nie odwrotnie.

Pracoholiczka, perfekcjonistka, detalistka, o bardzo dobrze rozwiniętych umiejętnościach analitycznych i technicznych z ogromną wyobraźnią przestrzenną.

Zainteresowania: Sport i zdrowy styl życia. Bardzo lubię gotować, interesuje mnie kuchnia włoska i lubię dokonywać moich autorskich modyfikacji.

Zajmując się projektowanie wnętrz, urządzam ludzi oraz ich przestrzeń życiową i biurową. Staram się przy tym uświadamiać klientów, że urządzanie wnętrza w którym spędzają sporą część swojego życia to nie tylko wybór farby na ścianę, ale przede wszystkim wybór rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i powodują komfort oraz wygodę. Najważniejsze dla mnie w projektowaniu jest funkcjonalne rozmieszczenie wszystkich funkcji oraz maksymalne wykorzystanie miejsca jakie mamy do dyspozycji w oparciu o potrzeby klienta. Pracuję dla ludzi i dla nich projektuję. Potrzeby moich klientów są w procesie projektowania najważniejsze.

Chętnie pomogę innym w doradztwie z zakresu:

  • zakupu/ przebudowy nieruchomości pod kątem aranżacji wnętrz i dostosowania wnętrza pod oczekiwania klienta;
  • prowadzenia i zarządzania realizacją inwestycji budowlanych;
  • projektów budowlanych i wykonawczych;
  • aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych.

zrzut-ekranu-2019-12-4-o-15-25-55

O FIRMIE: Pracownia 2Denst istnieje od kwietnia 2019 roku i jest kontynuacją osobnych działalności prowadzonych przez Katarzynę i Małgorzatę Denst. Wcześniej działałały pod swoimi własnymi brandami tworząc wspólne projekty od 2017 roku.
Firma zajmuje się projektowaniem wnętrz z naciskiem na projektowanie przestrzeni dla ludzi, dla mieszkańca. Nasze motto to Urządzamy ludzi, nie wnętrza.
Projektujemy wnętrza prywatne i komercyjne. Mamy doświadczenie w projektowaniu gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów psychologicznych, kawiarni, restauracji.

Kontakt: www.2denst.pl