Projektuje by podnosić jakość życia mieszkańców i użytkowników przestrzeni, którymi się zajmuje. Tworzy wnętrza na nowo, dopasowane do nich, spójne z ich charakterami i potrzebami. Kreuje nowe środowisko ich życia i zaprasza do rozgoszczenia się w nim.

Często słyszę, że wnętrze, które zaprojektowałam dla Klientów jest takie “ICH” – idealnie dopasowane.

Z zawodu mgr. inż. architekt i mgr. inż. budownictwa. Dzięki zdobytemu wykształceniu posiada nie tylko poczucie estetyki, ale również obszerną wiedzę techniczną i doświadczenie przy budowach oraz remontach. Bogata wyobraźnia przestrzenna pomaga jej w kształtowaniu dla inwestorów przestrzeni, o jakiej marzą. Pochodzi z Płocka. Pracę zawodową w biurach architektonicznych rozpoczęła pod koniec studiów.

Przy projektach wnętrz pracuje od 10 lat. Ta wieloletnia praktyka sprawiła, że rozumie potrzeby Klientów i urzeczywistnia ich wyobrażenia o wymarzonym wnętrzu. W ramach świadczonych usług sprawuje również nadzór nad wykonaniem projektu, koordynuję prace wykonawców, planuję harmonogramy i dbam o to, by wszystkie realizacje były zgodne z projektem. Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi wykonawcami, do których mam zaufanie.

Od 2013 roku zdecydowała o specjalizacji swojej pracy. Skupiła się na projektowaniu wnętrz oraz rozwoju swoich umiejętności i kompetencji w tym kierunku. Przez 5 lat realizowała samodzielnie projekty od koncepcji poprzez wybór materiałów aż po realizację. 

Lubię patrzeć jak mój projekt nabiera realnych kształtów i powstaje w rzeczywistości. Dużą uwagę przykładam do jakości i rozwiązań technicznych. Najważniejsza dla mnie w projektowaniu jest funkcja wnętrza i wynikająca z niej estetyka – nie odwrotnie– mówi Katarzyna Denst.

Pracoholiczka, perfekcjonistka, detalistka, o bardzo dobrze rozwiniętych umiejętnościach analitycznych i technicznych z ogromną wyobraźnią przestrzenną.

ZAINTERESOWANIA:  Sport i zdrowy styl życia. Bardzo lubię gotować, interesuje mnie kuchnia włoska i lubię dokonywać moich autorskich modyfikacji.

Zajmując się projektowanie wnętrz, urządzam ludzi oraz ich przestrzeń życiową i biurową. Staram się przy tym uświadamiać klientów, że urządzanie wnętrza w którym spędzają sporą część swojego życia to nie tylko wybór farby na ścianę, ale przede wszystkim wybór rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i powodują komfort oraz wygodę. Najważniejsze dla mnie w projektowaniu jest funkcjonalne rozmieszczenie wszystkich funkcji oraz maksymalne wykorzystanie miejsca jakie mamy do dyspozycji w oparciu o potrzeby klienta. Pracuję dla ludzi i dla nich projektuję. Potrzeby moich klientów są w procesie projektowania najważniejsze.

Chętnie pomogę innym w doradztwie z zakresu:

  • zakupu/ przebudowy nieruchomości pod kątem aranżacji wnętrz i dostosowania wnętrza pod oczekiwania klienta;
  • prowadzenia i zarządzania realizacją inwestycji budowlanych;
  • projektów budowlanych i wykonawczych;
  • aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych.

Kontakt: www.katarzynadenst.pl

Poznaj również

Agata Nowak

Agata Nowak

Natalia Jefimowa

Natalia Jefimowa

Agnieszka Wanat

Agnieszka Wanat

Agnieszka Plencler

Agnieszka Plencler

Ewa Krzemień

Ewa Krzemień

Justyna Qunio

Justyna Qunio

Anna Słopiecka

Anna Słopiecka

Aleksandra Rymsza

Aleksandra Rymsza