Katarzyna Denst pochodzi z Płocka. Ukończyła studia budowlane i architektoniczne na Uniwersytecie Technologiczno Przyrodniczym w Bydgoszczy. Pracę zawodową w biurach architektonicznych rozpoczęła pod koniec studiów.

Projektuję by podnosić jakość życia mieszkańców i użytkowników przestrzeni, którymi się zajmuję. Dla moich Klientów tworzę wnętrza na nowo, dopasowane do nich, spójne z ich charakterami i potrzebami. Kreuję nowe środowisko ich życia i zapraszam do rozgoszczenia się w nim. Często słyszę, że wnętrze, które zaprojektowałam dla Klientów jest takie “ICH” – idealnie dopasowane.

Z zawodu jestem mgr. inż. architektem i mgr. inż. budownictwa. Dzięki zdobytemu wykształceniu posiadam nie tylko poczucie estetyki, ale również obszerną wiedzę techniczną i doświadczenie przy budowach
oraz remontach. Bogata wyobraźnia przestrzenna pomaga mi w kształtowaniu dla Inwestorów przestrzeni, o jakiej marzą.

Pracuję przy projektach wnętrz od 10 lat. Ta wieloletnia praktyka sprawiła, że wiem, jak rozpoznawać potrzeby Klientów i urzeczywistniać ich wyobrażenia o wymarzonym wnętrzu.
W ramach świadczonych usług sprawuję również nadzór nad wykonaniem projektu, koordynuję prace wykonawców, planuję harmonogramy i dbam o to, by wszystkie realizacje były zgodne z projektem. Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi wykonawcami, do których mam zaufanie.

Projektowanie wnętrz

Od 2013 roku zdecydowała o specjalizacji swojej pracy. Skupiła się na projektowaniu wnętrz oraz rozwoju swoich umiejętności i kompetencji w tym kierunku. Przez 5 lat realizowała samodzielnie projekty od koncepcji poprzez wybór materiałów aż po realizację. 

Lubię patrzeć jak mój projekt nabiera realnych kształtów i powstaje w rzeczywistości. Dużą uwagę przykładam do jakości i rozwiązań technicznych. Najważniejsza dla mnie w projektowaniu jest funkcja wnętrza i wynikająca z niej estetyka – nie odwrotnie– mówi Katarzyna Denst.

Pracoholiczka, perfekcjonistka, detalistka, o bardzo dobrze rozwiniętych umiejętnościach analitycznych i technicznych z ogromną wyobraźnią przestrzenną.

Zainteresowania

Sport i zdrowy styl życia. Bardzo lubię gotować, interesuje mnie kuchnia włoska i lubię dokonywać moich autorskich modyfikacji.

Zajmując się projektowanie wnętrz, urządzam ludzi oraz ich przestrzeń życiową i biurową. Staram się przy tym uświadamiać klientów, że urządzanie wnętrza w którym spędzają sporą część swojego życia to nie tylko wybór farby na ścianę, ale przede wszystkim wybór rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i powodują komfort oraz wygodę. Najważniejsze dla mnie w projektowaniu jest funkcjonalne rozmieszczenie wszystkich funkcji oraz maksymalne wykorzystanie miejsca jakie mamy do dyspozycji w oparciu o potrzeby klienta. Pracuję dla ludzi i dla nich projektuję. Potrzeby moich klientów są w procesie projektowania najważniejsze.

Chętnie pomogę innym w doradztwie z zakresu:

  • zakupu/ przebudowy nieruchomości pod kątem aranżacji wnętrz i dostosowania wnętrza pod oczekiwania klienta;
  • prowadzenia i zarządzania realizacją inwestycji budowlanych;
  • projektów budowlanych i wykonawczych;
  • aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych.

Kontakt: www.katarzynadenst.pl

Poznaj również

Sonia Barczyk - Gołda

Ewa Mechelewska

Anna Słopiecka

Daria Prochenka

Kinga Klejment

Grażyna Jaworska - Piotrowska

Dorota Kotowska

Katarzyna Polkowska