Projektuje by podnosić jakość życia mieszkańców i użytkowników przestrzeni, którymi się zajmuje. Tworzy wnętrza na nowo, dopasowane do nich, spójne z ich charakterami i potrzebami. Kreuje nowe środowisko ich życia i zaprasza do rozgoszczenia się w nim.

Często słyszę, że wnętrze, które zaprojektowałam dla Klientów jest takie “ICH” – idealnie dopasowane.

Z zawodu mgr. inż. architekt i mgr. inż. budownictwa. Dzięki zdobytemu wykształceniu posiada nie tylko poczucie estetyki, ale również obszerną wiedzę techniczną i doświadczenie przy budowach oraz remontach. Bogata wyobraźnia przestrzenna pomaga jej w kształtowaniu dla inwestorów przestrzeni, o jakiej marzą. Pochodzi z Płocka. Pracę zawodową w biurach architektonicznych rozpoczęła pod koniec studiów.

Przy projektach wnętrz pracuje od 10 lat. Ta wieloletnia praktyka sprawiła, że rozumie potrzeby Klientów i urzeczywistnia ich wyobrażenia o wymarzonym wnętrzu. W ramach świadczonych usług sprawuje również nadzór nad wykonaniem projektu, koordynuję prace wykonawców, planuję harmonogramy i dbam o to, by wszystkie realizacje były zgodne z projektem. Współpracuję wyłącznie ze sprawdzonymi wykonawcami, do których mam zaufanie.

Od 2013 roku zdecydowała o specjalizacji swojej pracy. Skupiła się na projektowaniu wnętrz oraz rozwoju swoich umiejętności i kompetencji w tym kierunku. Przez 5 lat realizowała samodzielnie projekty od koncepcji poprzez wybór materiałów aż po realizację. 

Lubię patrzeć jak mój projekt nabiera realnych kształtów i powstaje w rzeczywistości. Dużą uwagę przykładam do jakości i rozwiązań technicznych. Najważniejsza dla mnie w projektowaniu jest funkcja wnętrza i wynikająca z niej estetyka – nie odwrotnie– mówi Katarzyna Denst.

Pracoholiczka, perfekcjonistka, detalistka, o bardzo dobrze rozwiniętych umiejętnościach analitycznych i technicznych z ogromną wyobraźnią przestrzenną.

ZAINTERESOWANIA:  Sport i zdrowy styl życia. Bardzo lubię gotować, interesuje mnie kuchnia włoska i lubię dokonywać moich autorskich modyfikacji.

Zajmując się projektowanie wnętrz, urządzam ludzi oraz ich przestrzeń życiową i biurową. Staram się przy tym uświadamiać klientów, że urządzanie wnętrza w którym spędzają sporą część swojego życia to nie tylko wybór farby na ścianę, ale przede wszystkim wybór rozwiązań, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie i powodują komfort oraz wygodę. Najważniejsze dla mnie w projektowaniu jest funkcjonalne rozmieszczenie wszystkich funkcji oraz maksymalne wykorzystanie miejsca jakie mamy do dyspozycji w oparciu o potrzeby klienta. Pracuję dla ludzi i dla nich projektuję. Potrzeby moich klientów są w procesie projektowania najważniejsze.

Chętnie pomogę innym w doradztwie z zakresu:

  • zakupu/ przebudowy nieruchomości pod kątem aranżacji wnętrz i dostosowania wnętrza pod oczekiwania klienta;
  • prowadzenia i zarządzania realizacją inwestycji budowlanych;
  • projektów budowlanych i wykonawczych;
  • aranżacji wnętrz mieszkalnych, biurowych, usługowych.

Kontakt: www.katarzynadenst.pl

Poznaj również

Agata Wojcik

Ewelina Warykiewicz

Brygida Beck

Anna Zawadzka

Anika Myśliwiec

Sonia Barczyk - Gołda

Eliza Wionczek

Beata Tonn