Certyfikowany Trener Biznesu szkoły trenerów Elżbiety i Roberta Sołtys, pedagog, doradca zawodowy, absolwentka IV edycji Szkoły Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Autorka i realizatorka wielu projektów edukacyjnych i społecznych. Fascynatka procesu grupowego oraz warsztatowych metod pracy, którymi zachwyciła się mając 15 lat. Od tamtej pory doskonale wiedziała, że tak właśnie chce pracować. Na swoim koncie posiada kilka tysięcy godzin przepracowanych na sali warsztatowej, jak i w procesach rozwojowych, indywidualnych.

Na podstawie swojego doświadczenia opracowała autorski cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet, składający się z trzech weekendowych wyjazdów pod nazwą: „Moje Ja Moja MOC”, „Chcę Więcej” i „Oto Ja”. Łącząc swoje doświadczenie pedagoga, doradcy zawodowego, 5-letnie doświadczenie, jako dyrektorki szkoły, oraz wieloletnie obserwacje w pracy rozwojowej z kobietami, stworzyła warsztat rozwojowy dla mam i córek, który okazał się strzałem w 10-tkę na rozwojowym rynku szkoleniowym. 

Kocha taniec, szczególnie latynoamerykański, zajęcia zumby, jogę oraz morsowanie. Z pasji i potrzeby serca poetka, autorka tomiku poezji „O niej”. Ambasadorka aktywnego macierzyństwa jako mama cudownej trójki dzieci.  

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM: Uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem w zakresie pracy z grupą, projektowania szkoleń. Tworzenia i realizacji projektów społecznych i edukacyjnych, tego jak przekazywać wiedzę a nawet jak założyć i poprowadzić szkołę. Potrafi pięknie motywować, wydobywać naturalne moce kobiet i wspierać kobiety w realizacji siebie. 

ZAINTERESOWANIA: Moja praca to moja pasja a poza tym uwielbiam jogę, taniec i medytację. Ostatnio fascynuje mnie fizyka kwantowa i holistyczne podejście do człowieka. 

O FIRMIE: Pracownia Inspiracji Rozwoju Osobistego powstała we wrześniu 2013 roku z potrzeby realizacji siebie i dzielenia się swoim talentem oraz doświadczeniem. Oferuje autorskie warsztaty:

 • MOJE JA MOJA MOC to pierwszy z cyklu trzech warsztatów rozwojowych mający na celu przypomnieć Ci na czym polega Twoja jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna MOC. Masz w sobie wszystko czego potrzebujesz do szczęścia, do zmiany do realizacji swoich marzeń. Na warsztacie odkryjesz siebie na nowo  i napełnisz się cudowną kobiecą energią.
 • CHCĘ WIĘCEJ To warsztat na którym dowiesz się, że możesz więcej niż Ci się wydaje. Zajmiesz się swoimi dawno zapomnianymi marzeniami albo wyznaczysz nowe. Co więcej wszystko dokładnie zaplanujesz a nawet otrzymasz niepowtarzalne wsparcie kobiecej energii.
 • OTO JA Trzeci z rozwojowego cyklu warsztat o BYCIU SOBĄ w 100% w najlepszej z możliwych wersji. Idealny na kobiet które chcą popracować nad asertywnością, komunikacją i autoprezentacją. Nie ma autoprezentacji bez asertywności. Więc jeśli do tej pory bałaś się występować publicznie to może dlatego, że chciałaś za szybko wskoczyć do pędzącego pociągu… 

Matka & Córka to magiczny warsztat rozwojowy dla matek i córek pogłębiający i wzmacniający relację. Ten warsztat to maksymalna dawka uważności, wrażliwości i rozwoju. Na warsztacie stosuję kreatywne ćwiczenia które angażują i zaskakują zarówno mamę jak i córkę. Tego po prostu trzeba doświadczyć. 

Poza tym z wielką pasją i zaangażowaniem pracuje jako trener zewnętrzny dla firm i ngo w następujących obszarach tematycznych:

 1. Empowerment – projektowanie przyszłości!
 2. Autoprezentacja – wystąpienia publiczne ( doświadczenie również akademickie)
 3. Negocjacje (doświadczenie również akademickie)
 4. Motywacja, indywidualna ale również w kontekście motywowania pracowników
 5. Ja jako lider…i tu obszerny zakres: fazy rozwoju zespołu, strategie zarządzania
 6. Debata oxfordzka jako narzędzie do dyskusji i zwiększania wiedzy na dany temat
 7. Komunikacja i asertywność
 8. Planowanie i realizacja projektów społecznych 
 9. Ekonomia społeczna, zakładanie fundacji i stowarzyszeń i wszystko z tym związane
 10. Przedsiębiorczość – gra strategiczna Kariera
 11. Budowanie zespołu, współpraca w zespole
 12. Zmiana 
 13. Trening kreatywności
 14. Doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne oraz mentoring
 15. Praca z grupą, jak radzić sobie z zakłóceniami, jak zainteresować grupę
 16. Obsługa klienta

Kontakt >>>TUTAJ<<<

Poznaj również