Certyfikowany Trener Biznesu szkoły trenerów Elżbiety i Roberta Sołtys. Absolwentka IV edycji Szkoły Liderów Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. Uczestniczka stypendium liderskiego „International Visitor Leadership Program” dotyczącego innowacji w pracy z młodzieżą, organizowanego przez Departament Stanu USA. Autorka i realizatorka wielu projektów edukacyjnych i społecznych o tematyce rozwoju kompetencji społecznych i obywatelskich a także współpracy międzypokoleniowej. Fascynatka procesu grupowego, warsztatowych metod pracy i pracy rozwojowej jeden na jeden. Od 20 lat aktywna na rynku pracy i sali warsztatowej. 

Na podstawie swojego doświadczenia opracowała autorski cykl warsztatów rozwojowych dla kobiet składający się z trzech weekendowych wyjazdów pod nazwą: „Moje Ja Moja MOC”, „Chcę Więcej” i „Oto Ja”. Łącząc swoje doświadczenie pedagoga, doradcy zawodowego, kilkuletnie doświadczenie dyrektorki szkoły oraz wieloletnie obserwacje w pracy rozwojowej z kobietami stworzyła warsztat rozwojowy dla mam i córek, który okazał się strzałem w 10-tkę na rozwojowym rynku szkoleniowym. 

Prywatnie mama Bartosza, Blanki i Borysa. 

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM: Uwielbia dzielić się swoim doświadczeniem w zakresie pracy z grupą i projektowania szkoleń w oparciu o potrzeby rozwojowe. Tworzenia i realizacji projektów społecznych i edukacyjnych, tego jak przekazywać wiedzę, a nawet jak założyć i poprowadzić szkołę. Potrafi pięknie motywować, wydobywać naturalne moce kobiet i wspierać kobiety w realizacji siebie oraz planowaniu i realizacji życiowych zmian. Ambasadorka łączenia aktywnego macierzyństwa i rozwoju zawodowego, jako mama cudownej trójki dzieci.  

ZAINTERESOWANIA: Uprawia jogę, kocha taniec, szczególnie latynoamerykański i zajęcia Zumby. Z potrzeby serca – poetka, autorka tomiku poezji „O niej”. Od roku z pasją zgłębia wiedzę na temat fizyki kwantowej i rozwoju duchowego.

O FIRMIE: Pracownia Inspiracji Rozwoju Osobistego powstała we wrześniu 2013 roku z potrzeby realizacji siebie i dzielenia się swoim talentem oraz doświadczeniem. Oferuje autorskie warsztaty:

1. MOJE JA MOJA MOC to pierwszy z cyklu trzech warsztatów rozwojowych mający na celu przypomnieć Ci na czym polega Twoja jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna MOC. Masz w sobie wszystko czego potrzebujesz do szczęścia, do zmiany do realizacji swoich marzeń. Na warsztacie odkryjesz siebie na nowo  i napełnisz się cudowną kobiecą energią.

2. CHCĘ WIĘCEJ To warsztat na którym dowiesz się, że możesz więcej niż Ci się wydaje. Zajmiesz się swoimi dawno zapomnianymi marzeniami albo wyznaczysz nowe. Co więcej wszystko dokładnie zaplanujesz a nawet otrzymasz niepowtarzalne wsparcie kobiecej energii.

3. OTO JA Trzeci z rozwojowego cyklu warsztat o BYCIU SOBĄ w 100% w najlepszej z możliwych wersji. Idealny na kobiet które chcą popracować nad asertywnością, komunikacją i autoprezentacją. Nie ma autoprezentacji bez asertywności. Więc jeśli do tej pory bałaś się występować publicznie to może dlatego, że chciałaś za szybko wskoczyć do pędzącego pociągu.

Matka&Córka to magiczny warsztat rozwojowy dla matek i córek pogłębiający i wzmacniający relację. Ten warsztat to maksymalna dawka uważności, wrażliwości i rozwoju. Na warsztacie stosuję kreatywne ćwiczenia, które angażują i zaskakują zarówno mamę jak i córkę. Tego po prostu trzeba doświadczyć.

Poza tym z wielką pasją i zaangażowaniem pracuje jako trener zewnętrzny dla firm i ngo w następujących obszarach tematycznych:

 1. Empowerment – projektowanie przyszłości!;
 2. Autoprezentacja – wystąpienia publiczne (doświadczenie również akademickie);
 3. Negocjacje (doświadczenie również akademickie);
 4. Motywacja, indywidualna ale również w kontekście motywowania pracowników;
 5. Ja jako lider…i tu obszerny zakres: fazy rozwoju zespołu, strategie zarządzania;
 6. Debata oxfordzka jako narzędzie do dyskusji i zwiększania wiedzy na dany temat;
 7. Komunikacja i asertywność;
 8. Planowanie i realizacja projektów społecznych;
 9. Ekonomia społeczna, zakładanie fundacji i stowarzyszeń i wszystko z tym związane;
 10. Przedsiębiorczość – gra strategiczna Kariera;
 11. Budowanie zespołu, współpraca w zespole;
 12. Zmiana;
 13. Trening kreatywności;
 14. Doradztwo zawodowe grupowe i indywidualne oraz mentoring;
 15. Praca z grupą, jak radzić sobie z zakłóceniami, jak zainteresować grupę;
 16. Obsługa klienta.

Szyję też szkolenia na miarę pod konkretnego klienta I KONKRETNE POTRZEBY

Kontakt >>>TUTAJ<<<

Poznaj również