katarzyna byler

 

Pracowała w największych wydawnictwach w Polsce: Agora, Axel Springer, Burda International, Polska Press, Reader’s Digest. W końcu w 2009 roku założyła własną agencję reklamową specjalizującą się w marketingu internetowym.

W 2016 roku stworzyła markę KayBi, której misją jest ubieranie Kobiet tak, aby mogły kreować swój unikalny wizerunek i poczuły satysfakcję z otrzymanej jakości.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Ze względu na bardzo duże doświadczenie w reklamie takich mediów jak: TV, radio, prasa, online (w szczególności Google Ads i social media) mogę pomóc przy tworzeniu wizerunku firm od projektów graficznych (logo, banery reklamowe, produkcja www) a na realizacji kampanii w wyżej wymienionych mediach kończąc czyli komunikacja 360 stopni.

ZAINTERESOWANIA: Moda, psychologia

O MARKACH:

Marka KayBi pojawiła się na polskim rynku w 2016 i tworzona jest z pasją i sercem.

Projektantką i autorką kolekcji jest Katarzyna Byler. Od dziecka jej pasją jest moda i projektowanie ubioru.

Marka w 100% jest produkowana w Polsce z polskich materiałów. W szczególności zwraca uwagę na jakość tkanin oraz detale: guziki, suwaki, nici i oczywiście wykończenia z ręcznym malowaniem włącznie.

Wyróżniają ją unikalne, ponadczasowe i wielozadaniowe projekty w limitowanych edycjach i na specjalne zamówienie. Dodatkowo w zrównoważonej produkcji z zachowaniem standardów dotyczących ochrony środowiska.

Wszystkie kolekcje są wielozadaniowe, kolorowe i oryginalne. Nadają się zarówno do biznesu jak i na inne okoliczności mające miejsce po pracy.

Kontakt: www.kaybi.eu

Firma Byler Media istnieje na rynku od 2009 roku i realizuje kampanie: TV, radio, prasa, online oraz produkcja: logo, banery reklamowe, tworzy kontent do mediów nie tylko społecznościowych. W projektach wykorzystuje wiedzę z zakresu: psychologii, socjologii, statystyki, matematyki, nowoczesnych technologii oraz własnego „know how” wypracowanego w trakcie długich lat pracy w branży mediowej, w szczególności w środowisku reklamowym.

Do powierzonych zadań podchodzi racjonalnie, na bieżąco analizując skuteczność prowadzonych działań i jednocześnie raportując ich wyniki na życzenie, cały czas mając na uwadze, że każdy Klient liczy zwrot z prowadzonej inwestycji.

Kontakt: www.bylermedia.pl

Poznaj również