Karolina Siemion

Fascynują mnie ludzie. Lubię poznawać nowe osoby, zagłębiać się w ich życiowe historie. Fotografia to nie tylko sposób patrzenia, albo jak mówi McMullin „czucia” drugiego człowieka, właśnie dlatego ta sama osoba, w obiektywie różnych fotografów może prezentować się inaczej.

Kiedy pyta swoich klientów, dlaczego tak długo zwlekali np. z uaktualnieniem fotografii profilowych w mediach społecznościowych, często słyszy, że sesja zdjęciowa kojarzy im się z dużą dawką stresu i lękiem przed konfrontacją ze swoim niedoskonałym wyglądem. Po sesji ze nią otrzymuje feedback, że zmieniła ich przekonania na temat fotografowania i chętnie spotkają się ze nią ponownie. Co więcej, polecają ją swoim znajomym.

Moi Klienci podkreślają, że podczas sesji jestem dla nich życzliwym lustrem, mogą poczuć bezgraniczną akceptację oraz współpracę z uszanowaniem ich potrzeb, a wszystko to dzięki przyjaznej atmosferze, jaka towarzyszy naszym spotkaniom.

Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze takich podmiotów jak MSZ, prasa, tygodniki, kancelarie prawne.

  • Wygrany konkurs na obsługę MSZ (2015-2016)
  • Ukończenie studiów z wyróżnieniem – Fotografia na wydziale operatorskim PWSFTviT w Łodzi (2005)
  • Półroczny staż w Nowym Jorku jako asystent fotografa w Studio Piotra Sikory (2004/2005)

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: 

Pomagam moim klientom tworzyć wizerunek biznesowy, który będzie pracował na ich sukces. Za pomocą zdjęć opowiadam historie, utrwalam chwile, wydobywam piękno.

ZAINTERESOWANIA:

Podróże, sztuka, etnografia, sport: joga, konie, żeglarstwo, narciarstow zjazdowe.

O MARCE:

Firma powstała w 2011 roku i oferuje różne sesje fotograficzne dla klientów indywidualnych B2C jaki i do firm B2B. W produkcji zdjęć wykorzystuje wysokiej jakości sprzęt do fotografii zarówno portretowej, reportażowej, produktowej jak i architektury wnętrz.

Realizuje następujące sesje fotograficzne:

  • sesje portretowe – przede wszystkim biznesowe i wizerunkowe w studio lub plenerze, dojeżdżam też do klineta z moim mobilnym studiem fotograficznym
  • fotografie produktowe tzw. packshoty do sklepów internetowych, na www i do SM
  • fotoreprodukcje dzieł sztuki dla muzeów, galerii i domów aukcyjnych, kolekcjonerów
  • zdjęcia wnętrz dla architektów i pośredników nieruchomości oraz osób prywatych
  • fotorelacje z wydarzeń – eventy, konferencje, szkolenia, imprezy firmowe

Nie realizuje zdjęć w obszarach: fotografia ślubna, wesela, sesje rodzinne, ciążowe, noworodkowe, zdjęcia dzieci indywidualne i grupowe w: żłobkach, przedszkolach, szkołach, studniówki, bale 8-klasisty itp.

„Najtrudniejszą rzeczą w fotografii jest portret. Musisz wejść z aparatem między skórę a koszulę fotografowanej osoby.” Henri Cartier-Bresson

Kontakt: www.karolinasiemion.com

Poznaj również