Od 2012 roku współwłaścicielka rodzinnej firmy PPHU DROGBUD, zajmującej się budownictwem drogowym. Realizuje projekty z zakresu budowy dróg i autostrad. Przedsiębiorstwo przejęła wraz z siostrą po śmierci ojca – założyciela firmy. Zaczynając od podstawowej wiedzy z zakresu budownictwa drogowego, dzisiaj razem z siostrą zarządza wyspecjalizowaną w nawierzchniach bitumicznych firmą drogową. Jednocześnie zwiększając jej obroty, zakres realizowanych zamówień, strukturę zatrudnienia i park maszynowy. Ten szybki rozwój był możliwy dzięki wcześniejszemu doświadczeniu w branży HR. Praca w międzynarodowej korporacji nie była jej życiowym kierunkiem, ale pozwoliła nabrać szerokiej perspektywy na budowanie i angażowanie zespołów oraz sprzedaż.

ZAINTERESOWANIA:

Z wykształcenia socjolog, z zamiłowania psycholog. Zorientowana na pracy z ciałem i jego blokadami. W kręgu jej zainteresowań jest redukowanie napięć i kojenie skutków stresu. Jej żywioł to powietrze. Uwielbia skoki spadochronowe i loty balonem. Napędza ją wszystko, co daje możliwość doświadczenia przestrzeni i wolności. Feministka, żona, mama Ady, Antka i Piotra.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

Wspieram przedsiębiorczynie w tematach związanych z sukcesją i zabezpieczeniem firmy w trudnych sytuacjach życiowych i biznesowych.

O FIRMIE:

Drogbud Nawierzchnie Bitumiczne Sp. z.o.o. to specjalistyczna firma działająca w branży drogowej  Wykonuje nawierzchnie dróg i autostrad z mieszanek mineralno bitumicznych oraz w przestrzeniach miejskich nawierzchnie z kostki brukowej. Misją firmy jest budowanie otwartej, bezpiecznej i dostępnej dla wszystkich infrastruktury drogowej.

Działa na polskim rynku od 1991 roku, tym samym wyznaczając kierunek nowoczesnemu budownictwu drogowemu opartemu na bezpieczeństwie, rozwojowi technologii  i zrównoważonemu wpływowi na środowisko.

Poznaj również