Karolina Kizińska

W czasie pandemii stanęła u progu zamknięcia biznesów stacjonarnych (muzycznych placówek edukacyjnych w Poznaniu). Udało jej się tego uniknąć dzięki sprzedaży muzycznych kursów online. Zdecydowała się pomagać przedsiębiorczym kobietom przejść tą ścieżkę, którą sama przeszła, czyli mądrzej zarabiać na tym co już wiedzą online.

Uczy jak zbudować strategię biznesu online, przetestować pomysły, stworzyć produktu i okiełznać kwestie techniczne, by monetyzować talenty i doświadczenie online budując bezpieczeństwo finansowe. Jak mówi: Jeśli ja, jako muzyk, dałam radę, Ty też dasz.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Biznes online (tworzenie i i sprzedaż produktów – kursów online i e-booków online – oraz usług online), budowanie marki online, która sprzedaje, automatyzacja

ZAINTERESOWANIA: Podróże, muzyka, keto

O MARCE:

Moją misją jest wspierać kobiety przedsiębiorcze w monetyzowaniu ich  Supermocy (wiedzy, talentów, doświadczenia) online. Chcę by mądrze zarządzały czasem i wprowadzały system pracy oparty na automatyzacji sprzedaży raz stworzonych produktów digitalowych poprzez lejki sprzedażowe do przetestowania.

Kontakt: www.karolinakizinska.pl 

Poznaj również