Przygoda z marketingiem internetowym

Ukończyła liczne kursy związane z social media oraz kampaniami płatnymi w internecie. Dzięki podejściu do certyfikacji Google jej firma otrzymała status Partnera Google. W marketingu internetowym wciąż jednak przychodzą zmiany. Codziennie stara się być na bieżąco i rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. Justyna Toros uwielbia pracę z ludźmi i codzienne wyzwania.

Zainteresowania

Literatura historyczna, jazda na rolkach, pływanie i chodzenie po górach

W czym mogę pomóc innym

W rozwijaniu swojego biznesu dzięki dobremu marketingowi internetowemu.

Firma Testimo istnieje od stycznia 2015 roku i od samego początku nakierunkowana była na działania marketingowe w internecie. Na początku Testimo głównie tworzyło strony internetowe. Bardzo szybko okazało się, że za tym musi iść również odpowiedni marketing. Potencjalni klienci muszą najpierw dotrzeć na strony klientów. Dlatego obecnie zajmuje się również pozycjonowaniem, prowadzeniem kampanii płatnych PPC, głównie AdWords i Facebook Ads, tworzeniem kampanii w social mediach czy wysyłką mailingów.

Oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy wiedzą, że obecnie reklama internetowa jest bardzo ważnym aspektem i nie można z niej rezygnować.

Co wyróżnia Testimo

Wyróżniamy się przede wszystkim transparentnością działań. Dokładnie tłumaczymy klientom, co dla nich robimy, spotykamy się lub przynajmniej rozmawiamy telefonicznie po każdym miesiącu działań. Wtedy pokazujemy, co zostało zrobione, jakie są tego efekty i co planujemy robić dalej. Podchodzimy do wszystkiego analitycznie, a więc wszelkie rozwiązania testujemy i wykorzystujemy to, co przyniesie klientowi najwięcej zysku. Hasłem przewodnim naszej firmy jest „jeśli zarabia nasz klient, zarabiamy i my”- mówi Justyna Toros.

Kontakt: www.testimo.pl

Poznaj również