Justyna Toros: Testimo

Współwłaścicielka Agencji Interaktywnej Testimo w Gliwicach. W branży medialnej i marketingowej działa od siedmiu lat.

justyna toros

Ukończyła liczne kursy związane z social media oraz kampaniami płatnymi w internecie, a także dzięki podejściu do certyfikacji Google jej firma otrzymała status Partnera Google. W marketingu internetowym wciąż jednak przychodzą zmiany, dlatego codziennie stara się być na bieżąco i rozwijać swoje umiejętności w tym kierunku. Uwielbia pracę z ludźmi i codzienne wyzwania.

Zainteresowania: literatura historyczna, jazda na rolkach, pływanie i chodzenie po górach

W czym mogę pomóc innym: w rozwijaniu swojego biznesu dzięki dobremu marketingowi internetowemu

O firmie: Firma istnieje od stycznia 2015 roku i od samego początku nakierunkowana była na działania marketingowe w internecie. Co prawda na początku głównie tworzone były strony internetowe, ale bardzo szybko okazało się, że za tym musi iść również odpowiedni marketing, aby potencjalni klienci docierali na strony naszych klientów. Dlatego obecnie zajmuje się również pozycjonowaniem, prowadzeniem kampanii płatnych PPC, głównie AdWords i Facebook Ads, tworzeniem kampanii w social mediach czy wysyłką mailingów.

Oferta skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy wiedzą, że obecnie reklama internetowa jest bardzo ważnym aspektem i nie można z niej rezygnować. Wyróżniamy się przede wszystkim transparentnością działań. Dokładnie tłumaczymy klientom co dla nich robimy, spotykamy się lub przynajmniej rozmawiamy telefonicznie po każdym miesiącu działań, aby pokazać co zostało zrobione, jakie są tego efekty i co planujemy robić dalej. Podchodzimy do wszystkiego analitycznie, a więc wszelkie rozwiązania testujemy i wykorzystujemy to, co przyniesie klientowi najwięcej zysku. Hasłem przewodnim naszej firmy jest „jeśli zarabia nasz klient, zarabiamy i my”.

Kontakt: www.testimo.pl