Justyna Qunio

Z wykształcenia humanistka, prawnik i PR-owiec. Ukończyła Uniwersytet Warszawski oraz Instytut PAN. Estetka z zamiłowania. Kobieta biznesu twardo stąpająca po ziemi. 

Tuż przed ECO prowadziła własną firmę szkoleniową. Czasem wraca do szkoleń i mentoringów biznesowych, ale robi to coraz rzadziej w myśl zasady: „to na czym się skupiasz, przyrasta”. Aktualnie szkoli głównie prawników, w ramach szkoleń dla Okręgowej Izby Radców Prawnych, lub osoby zaangażowane w rynek nieruchomości. Po kilkunastu latach pracy w korporacji, a później we własnej firmie doradczej, szkoli w zakresie sprzedaży, komunikacji, wystąpień publicznych czy negocjacji biznesowych. Wcześniej zajmowała się doradztwem korporacjom z branż m.in.: deweloperskiej, budowlanej, mediowej, IT, samochodowej, farmaceutycznej, bankowej oraz zbrojeniowej. Na podstawie własnego doświadczenia biznesowego opracowała autorski program dotyczący procesu zmiany, który realizowała podczas sesji wyjazdowych z firmami i indywidualnymi klientami.

Współpracowała z uczelniami wyższymi w Warszawie m.in. SWPS, SGGW oraz z międzynarodowymi korporacjami i instytucjami. Szkoliła m.in. takie firmy jak: Play,  PKO BP, Hewlett Packard, OMD Optimum Media, Renault Polska, Citroen Polska, US Pharmacia, Lekam, Glaxo Smith Kline, Gardner Aerospace, Aschland, Fundacja Polsko-Amerykańska, Viva Invest, Albero Investments, Biuro Reklamy Telewizja Polska, Biuro Reklamy Polsat, TRCO, Keller Williams. Realizowałam szkolenia na zlecenie m.in. NBP i dziennika „Rzeczpospolita”. Była mentorem biznesowym w programie Przedsiębiorcze Mazowsze oraz Polska Przedsiębiorcza.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Na bazie swoich kilkunastoletnich doświadczeń biznesowych, mogę pomóc doradczo lub szkoleniowo w zakresie, który jest mi bliski, czyli jak traktować faceta w biznesie, aby on traktował kobietę jako równoważną partnerkę (nie partnera).

ZAINTERESOWANIA: Głównie ludzie, ich różnorodność, zwyczaje i zachowanie. Sport, który towarzyszy jej od dziecka, teraz daje poczucie równoważenia balansu pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym. Kiedyś tenis a od kilkunastu lat joga. Dużo czyta, zazwyczaj „pomiędzy” i do poduszki. Nie wyobraża sobie życia bez ciągłego poszerzania horyzontów. Medytuje na co dzień a nie od święta, co pozwala zapanować mi nad swoim życiem. 

Kocha żyć z pasją, bo kocha życie: „…kocham Cię życie, poznawać pragnę Cię w zachwycie”.

O FIRMIE: Firma matka istnieje w Trójmieście od 11 lat. W Warszawie działa od 2019 roku. Wypracowała już relacje i wyróżnia się kompleksowością i innowacyjnością. Myśli długofalowo i realizuje ekodomy, ekohotele, ekomodernizacje, ekofabryki czy ekopola, od początku do końca i z uwzględnieniem zasady, że warto robić to na lata.

Ofertę kieruje dwutorowo. Do inwestorów prywatnych oraz firm i są to nowo powstające przedsięwzięcia. Od roku modernizuje także kotłownie w Warszawie. Mimo, że firma istnieje krótko na terenie stolicy, to wypracowała już taki know how, że realizuje wiele projektów z tego zakresu bezpłatnie, korzystając z dostępnych na rynku dotacji. Cieszy to tym bardziej, że często pomaga ludziom, których na to zwyczajnie nie byłoby stać.

Kontrastowo (bezpłatnie, jeśli chodzi o modernizacje) działa na instalacjach premium. Lata doświadczenia nauczyły, że na klientach nie można oszczędzać.

 

Chcemy przede wszystkim czystego powietrza dla nas i dla naszych dzieci i wnuków. Cieszy nas, że na terenie Warszawy możemy takie działania prowadzić na duża skalę. Wspomaga nas tu autorski program dotacyjny, który opracowaliśmy. Tym samym możemy pomagać również tym, których na to nie stać.

Nie poprzestaje jednak tylko na modernizacjach. Jako ECO Synergia Warszawa instaluje pompy ciepła gruntowe i powietrzne, rekuperację, panele fotowoltaiczne i inne instalacje OZE w nowo budowanych domach. Coraz częściej ma też udział w dużych projektach z branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Z jej pomocą powstaje m.in. pierwszy ekologiczny hotel w Warszawie oraz wiele, nowych projektów na terenie całego kraju.Coraz częściej ma udział w dużych projektach z branży Odnawialnych Źródeł Energii (OZE). Z jej pomocą powstaje m.in. pierwszy ekologiczny hotel w Warszawie oraz wiele, nowych projektów na terenie całego kraju.

Kontakt: www.eco-synergia.waw.pl

Poznaj również