julia romańska

Z wykształcenia ekonomistka, z pasji przedsiębiorca i marketingowiec. Współpracuje z projektantami, osobowościami telewizyjnymi oraz agencjami marketingowymi. Jest również Specjalistą ds. Social Media.

Wszystko co robię, kocham nad życie. Wiem, że odnalazłam swoją drogę zawodową i śmiało nią podążam– mówi o sobie Julia Romańska.

Trzy główne tematy wokół, których kręci się jej życie to biznes, moda i sport.

Jest zawodniczką Świętokrzyskiej Ligii Rowerowej, bierze udział w maratonach MTB organizowanych w województwie świętokrzyskim. Wraz z mężem są również ogromnymi fanami sportów zimowych. Aktywnie jeżdża na nartach i snowboardzie.

W czym mogę pomóc innym

W odnalezieniu własnego stylu, poznaniu i wprowadzeniu w życie zasad dotyczących dress codu. Uporządkowaniu szafy. Zrozumieniu idei slow fashion. Odkryciu pięknych i wartościowych projektów kreowanych przez polskich twórców.

Mogę wesprzeć innych również jako marketingowiec, dzieląc się wiedzą na temat kreowania wizerunku w Social Mediach, tworzenia reklamy i pozyskiwania klientów za pośrednictwem portali społecznościowych.

Gaya Julia Romańska

Firma powstała w 2013 roku. W 2015 roku ukończyła kursy ze stylizacji u najlepszych kreatorów wizerunku w Polsce. Nabyta wiedza pozwoliła jej na szybkie nawiązanie współpracy z projektantami mody oraz fotografami.

Butik Manu w Kaliszu

Po dwóch latach podjęła decyzję o otwarciu butiku Manu w Kaliszu z kolekcjami polskich projektantów. Był to wynik obserwacji rynku – polska moda jest mało znana, a projekty fenomenalne i wyjątkowej jakości. Postanowiła więc otworzyć butik i dać możliwość zakupu wspaniałych ubrań wielu innym kobietom. Dziś promocja polskich projektantów jest dla niej priorytetem.

Jestem pełna podziwu dla ich pracy, talentu, szacunku do ludzkiego ciała. Wierzę, że zasługujemy na ubrania, które są wyjątkowe. Tworzone z pasją. Jestem przekonana, że podejmując tylko świadome decyzje na temat zakupów, mamy również realny wpływ na naszą planetę- mówi Julia Romańska.

Kontakt: Butik Manu

 

Artykuły Julii Romańskiej:

Poznaj również

Brygida Beck

Edyta Tecław

Sylwia Dębowska - Lenart

Kinga Klejment

Ewa Mechelewska

Agnieszka Bobrukiewicz

Dorota Waga

Dominika Rostocka