Jolanta Kreczmańska: KALMAR

Dyrektor zarządzająca firmy Kalmar - lidera w sprzedaży grzejników dekoracyjnych w Polsce.

Jolanta Kreczmańska
fot. Agnieszka Wanat
Z wykształcenia dziennikarka, jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. instruktorka harcerska, harcmistrzyni, specjalistka w zakresie kształcenia i pracy z kadrą, współtwórczyni systemu metodycznego ZHP, organizatorka kursów dla kadry instruktorskiej, wieloletnia członkini władz naczelnych Związku Harcerstwa Polskiego, w 2013-2017 wiceprzewodnicząca związku.
W 2016 r obchodziliśmy 25 lecie ale każdy rok to tak na prawdę nowe wyzwania.
Najbardziej jestem dumna z: Z tego, że nie naśladujemy a kreujemy. I to z pasją. Z tego, że w firmie są ludzie którzy pracują już 19 lat a wielu 8-9 a to najlepsza recenzja kierowania zespołem.
kalmar grzejnikiFirma Kalmar jest liderem w sprzedaży grzejników dekoracyjnych w Polsce. Oferuje swoim klientom, w tym architektom i projektantom wnętrz, realnie największy wybór grzejników w Polsce: posiada wszystkie produkty dostępne na rynku polskim a ponad połowa oferty jest dostępna wyłącznie w sieci salonów Kalmar i autoryzowanych przedstawicieli. To pierwszy w Polsce i Europie koncept butiku z grzejnikami i wciąż unikatowa oferta również w zakresie wyspecjalizowanych usług partnerskich dla projektantów.
Więcej informacji: www.kalmar.waw.pl