Joanna Zielińska: Szkoła Języka Angielskiego YES w Ostrołęce i Rzekuniu.

Właścicielka i Dyrektor Zarządzająca Szkoły Języka Angielskiego YES w Ostrołęce i Rzekuniu. Absolwentka filologii angielskiej, ekspert w nauczaniu angielskiego oraz pasjonatka aktywnej nauki języka.

joanna zielińska

Od 14 lat zajmuje się edukacją dzieci i młodzieży. Pasja oraz własna wizja nowoczesnej edukacji zadecydowała o założeniu własnej Szkoły Języka Angielskiego YES. Laureatka Plebiscytu Lady Business Awards 2019

Relacje, myślenie poza schematem oraz entuzjazm to słowa klucze w moim rozwoju oraz dążeniu do osiągania wytyczonych celów oraz realizacji własnej wizji.

W latach 2009-2019 roku otworzyła 4 odziały YES w Ostrołęce i Rzekuniu stając się również akredytowanym centrum metody Teddy Eddie dla przedszkolaków. Z sukcesem wprowadziła
markę Edu Bears do Ostrołęki i Rzekunia stając się liderem w regionie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym.

Jako właściciel i dyrektor szkoły postawiła na dynamiczny rozwój firmy. Obecnie zarządza 15-osobowym zespołem, a rok szkolny 2018/2019 zaczęła z liczbą 650 kursantów. Edu Bears przyznało szkole YES statut partnera Super Premium.

Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu nauczania oraz rozwoju osobistego. Ukończyła, między innymi Akademię Trenera Rowińska Business Coaching oraz uzyskała dyplom Mastera Rowińska Business Coaching.

Od września 2019 pełni również funkcję redaktor naczelnej magazynu Lider Branży Edukacyjnej. Wraz z wydawcami wspiera właścicieli szkół prywatnych w stawaniu się
skutecznymi liderami.

Artystyczna dusza oraz miłość do tworzenia przełożyły się na stworzenie warsztatów YES create. Posiada ponad pięcioletnie doświadczenie w obsłudze eventów dla dzieci w centrach handlowych łącząc edukację i rozrywkę.

Jej motta życiowe to CREATE YOUR LIFE, FEEL! and NEVER GIVE UP! Fanka aktywnego trybu życia.

Zainteresowania: rozwój osobisty; sport: skakanka, gimnastyka, taniec; czytanie książek głównie na temat rozwoju osobistego oraz relacji z ludźmi.

W czym mogę pomóc innym: mogę podzielić się doświadczeniem w zakresie prowadzenia szkoły języka angielskiego oraz współpracy z firmą Edu Bears na zasadzie licencji. Edu Bears oferuje nowoczesne rozwiązania edukacyjne w zakresie nauczania przedszkolaków metodą Teddy Eddie.

zrzut-ekranu-2020-01-7-o-12-37-13O FIRMIE: Szkoła Języka Angielskiego YES została założona w 2009 roku i powstała z poczucia misji oraz wizji do stworzenia nowoczesnych oraz przyjaznych warunków do nauki angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Misją szkoły jest to aby nauka języka angielskiego była barwną oraz ciekawą przygodą.
W sposobie nauczania stawiamy na aktywną naukę języka oraz na dynamikę, która jest
kluczem do maksymalnego zaangażowania ucznia w trakcie lekcji. Wystrój szkoły
cechuje przestrzeń, nowoczesny design oraz nasycona kolorystyka geometrycznych
wzorów. Każda sala lekcyjna jest wyposażona w monitor interaktywny oraz strefę
dywanową do aktywnej nauki.

Szkoła YES to partner Super Premium metody Teddy Eddie. YES to lider w nauczaniu dzieci w Ostrołęce oraz w Rzekuniu. W roku 2019 szkoła zdobyła nagrodę Orły Edukacji oraz Złote Orły Edukacji oraz gwiazdę Edu Bears. Rok szkolny 2019/2020 szkoła rozpoczęła z liczbą 650 kursantów.

Kontakt: www.yes-szkola.pl/