joanna zielińska

Od 16 lat zajmuje się edukacją dzieci i młodzieży. Absolwentka filologii angielskiej, ekspert w nauczaniu angielskiego oraz pasjonatka aktywnej nauki języka.

Relacje, myślenie poza schematem oraz entuzjazm to słowa klucze w moim rozwoju oraz dążeniu do osiągania wytyczonych celów oraz realizacji własnej wizji.

Pasja oraz własna wizja nowoczesnej edukacji zadecydowała o założeniu własnej  Szkoły Języka Angielskiego YES. W latach 2009 – 2019 roku otworzyła 4 odziały YES w Ostrołęce i Rzekuniu stając się również akredytowanym centrum metody Teddy Eddie dla przedszkolaków.

Z sukcesem wprowadziłam markę Edu Bears do Ostrołęki i Rzekunia stając się liderem w regionie w nauczaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Edu Bears przyznało szkole YES statut partnera Super Premium.

Jako właściciel i dyrektor szkoły postawiła na dynamiczny rozwój firmy. Obecnie zarządza kilkunastoosobowym zespołem. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji z zakresu nauczania oraz rozwoju osobistego. Ukończyła między innymi  Akademię Trenera Rowińska Business Coaching oraz mam dyplom Mastera Rowińska Business Coaching. Absolwentka studiów podyplomowych Trener pod kierunkiem dr Mateusza Grzesiaka.

W latach 2019 – 2020 pełniła funkcję Redaktor Naczelnej Magazynu Lider Branży Edukacyjnej. Wraz z wydawcami wspierała właścicieli szkół prywatnych w stawaniu się skutecznymi liderami.

Laureatka Plebiscytu Lady Business Awards 2019. Pod koniec grudnia 2020 stworzyła nową markę edukacyjną Dynamic Education, w której ofercie są maty edukacyjne oraz szkolenia dla lektorów.

Artystyczna dusza oraz miłość do tworzenia przełożyły się na stworzenie warsztatów YES create. Posiada ponad pięcioletnie doświadczenie w obsłudze eventów dla dzieci w centrach handlowych łącząc edukację i rozrywkę.

Jej motta życiowe to CREATE YOUR LIFE and NEVER GIVE UP!

Absolutna fanka swoich synów oraz aktywnego trybu życia.

ZAINTERESOWANIA:

  • rozwój osobisty
  • budowanie wizerunku przy wykorzystaniu video
  • sport: skakanka, siłownia, ćwiczenia gimnastyczne z elementami jogi, taniec
  • czytanie książek głównie na temat rozwoju osobistego oraz relacji

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

  • w prowadzeniu szkoły językowej
  • budowaniu wizerunku firmy edukacyjnej
  • tworzeniu video do działań marketingowych
  • obsłudze sesji zdjęciowych
  • obsłudze eventów edukacyjnych dla dzieci w centrach handlowych

Szkoła Języka Angielskiego YES - logo

Szkoła Języka Angielskiego YES powstała z poczucia misji oraz wizji do stworzenia nowoczesnych oraz przyjaznych warunków do nauki angielskiego dla dzieci i młodzieży.

Misją szkoły jest to aby nauka języka angielskiego była barwną oraz ciekawą przygodą. W sposobie nauczania stawiamy na aktywną naukę języka oraz na dynamikę, która jest kluczem do maksymalnego zaangażowania ucznia w trakcie lekcji. Wystrój szkoły cechuje przestrzeń, nowoczesny design oraz nasycona kolorystyka geometrycznych wzorów. Każda sala lekcyjna jest wyposażona w monitor interaktywny oraz strefę dywanową do aktywnej nauki.

Szkoła YES to partner Super Premium metody Teddy Eddie. YES to lider w nauczaniu dzieci w Ostrołęce oraz w Rzekuniu.

W roku 2019 szkoła zdobyła nagrodę Orły Edukacji oraz Złote Orły Edukacji oraz gwiazdę Edu Bears. Rok szkolny 2019/2020 szkoła rozpoczęła z liczbą 650 kursantów.

W ramach działalności firmy powstała również marka Dynamic Education, której oferta obejmuje maty edukacyjne oraz szkolenia dla lektorów.

Kontakt: www.yes-szkola.pl/

Zobacz też wywiad z Joanną Zielińską: Moją rolą jest dbanie o wysoki poziom energii w zespole oraz pozytywne nastawienie.

Poznaj również