Joanna Sobańska – Bijlard ukończyła Wyższą Szkołę Menedżerską w Warszawie a od blisko 15 lat prowadzi firmę i korzysta z produktów, które ma w ofercie, ponieważ uważa, że to jest bardzo dobra praktyka.joanna sobańska bijlard

Zainteresowania

Podróże, czytanie książek biograficznych wspomnień, kryminałów, nt. rozwoju osobistego. Spotkania z ludźmi, pomaganie innym, teatr, opera, balet, turystyka, fitness.

Zwiedzam również łazienki, zarówno służbowo, jak i prywatnie. Miło widzieć, kiedy są zadbane i zaopatrzone we wszystkie niezbędne akcesoria

W czym mogę pomóc innym

Lubię pomagać, więc prywatnie mogę pomóc w różnych sprawach, zależnie od potrzeb i możliwości. Służbowo mogę pomóc w utrzymaniu czystości i higieny w firmach, dostarczając dobrej odpowiednie produkty i rozwiązania.

Cross Polska

cross-polskaFirma istnieje od listopada 2005 roku i zajmuje się dystrybucją środków czystości i higieny do firm. Dostarcza również artykuły wyposażenia łazienek w postaci dozowników do różnych produktów. Swoją ofertę kieruje do sektora B2B, zarówno do użytkowników, jak i firm handlowych.

Powstała, również po to, aby dostarczać dobrej jakości produkty do utrzymania czystości i higieny. Oferuje także artykuły wyposażenia łazienek w postaci dozowników do różnych produktów higienicznych.

Przypominamy również że łazienka to integralna część każdej firmy i warto, żeby była tak samo pięknie utrzymana, jak pozostałe pomieszczenia. Bez względu na branżę, łazienka jest również wizytówką firmy i powinna robić dobre wrażenie na klientach. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób zwraca uwagę na stan toalet i oczekuje jakości w tym względzie.

Zajmuje się sprzedażą, ale także doradza klientom i uświadamia, że czystość i higiena to są ważne sprawy, czyste nie zawsze znaczy higieniczne, a tanie produkty nie zawsze są tanie w użytkowaniu. Poza tym warto myć ręce i dbać o higienę zarówno w domu, jak i w miejscu pracy.

Kontakt: www.crosspolska.pl

Poznaj również

Katarzyna Zych

Iwona Edyta Gałecka

Marta Kuszakiewicz

Barbara Filipczyńska

Eliza Wionczek

Justyna Qunio

Iwona Betlejewska

Hanna Rubaszkiewicz