Od ponad 30 lat pracuje w środowisku osób z niepełnosprawnościami. Przez 20 lat jako fizjoterapeutka przy łóżkach pacjentów, obecnie jako HR Business Partner i właścicielka biura pośrednictwa pracy między pracownikami z niepełnosprawnością a pracodawcami. Pomaga znaleźć pracę osobom z niepełnosprawnościami i wskazując im kierunek rozwoju.

Uświadamia pracodawców, że zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością wzmacnia wizerunek firmy i przynosi wymierne korzyści. Pokazuje, że warto walczyć o lepsze jutro, stawać się samodzielnym i niezależnym.

Jej ciekawe i pełne zwrotów akcji życie rozpoczęła w małym miasteczku na pograniczu Mazowsza i Podlasia. Ciekawość życia i ludzi spowodowała, że kilkukrotnie się przeprowadzała i zmieniała zawód. Dziś jest żoną i matką dwóch mądrych i silnych córek.

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM:

  • W znalezieniu idealnego pracownika;
  • W korepetycjach on-line dla Twoich dzieci;
  • W znalezieniu kursów językowych dla Twoich pracowników;
  • W konsultacje na temat zatrudniania osób z niepełnosprawnościami oraz optymalizacji kosztów PFRON;
  • Znalezieniu wirtualnej asystentki;
  • Zatrudnianiu pracownika na godziny.

ZAINTERESOWANIA: medycyna; sport, szczególnie siatkówka; podróże.

O FIRMIE: BPO Network to agencja pośrednictwa pracy. Jej specjalnością jest poszukiwanie pracowników niepełnosprawnych o różnych kwalifikacjach. Działa bazując na najwyższych standardach etycznych. Od podszewki zna Kodeks pracy i Ustawę o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Doradza klientom w wielu kwestiach związanych z zatrudnieniem osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jesteśmy specjalistami, których poszukujesz. Powierzając nam zadanie znalezienia pracownika o kwalifikacjach, które Cię interesują zyskujesz gwarancję powodzenia. Zyskujesz również cenny czas, który straciłbyś na przeglądanie tysięcy CV, niespełniających Twoich oczekiwań. W trakcie lat działalności BPO Network zyskaliśmy doświadczenie, które umożliwia nam znalezienie pracownika na każde stanowisko.

Znakiem rozpoznawczym jest nasz sukces, czyli 100 procent zadowolonych Klientów. Specjalizujemy się w poszukiwaniu pracowników niepełnosprawnych, dla których praca zdalna – telepraca to możliwość na wykazanie się zdobytymi umiejętnościami i kwalifikacjami w zaciszu swojego domu.

Naszym celem jest zadowolenie obu stron procesu rekrutacji. Osiągnięcie go stanowi sens naszej pracy, będącej pasją zespołu BPO Network. Mocną stroną firmy jest również bogata baza kandydatów z różnym doświadczeniem, wykształceniem, specjalizujących się w różnych branżach.

Kontakt: www.bponetwork.pl

Poznaj również