Joanna Idzikowska

Prekursorka trawienia i pasywacji stali nierdzewnej, inaczej mówiąc, zabezpieczenia stali nierdzewnej przed korozją.

Wykształcona w kierunku zarządzania i marketingu. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty z dziedziny biznesu, w tym executive MBA walidowany przez Aix Marseille Graduate School of Management. 

Potrafi wybrać odpowiedni biznes i rozwinąć go. W swoich działaniach łączy duchowość z biznesem. Nie ma dla niej spraw niemożliwych.

W 2020 roku wymyśliła i wdrożyła konferencję Big Business Meets Science. W 2021 roku założyła w raz z mężem Fundację Serca Kreacja dzięki której wspiera edukację demokratyczną, tworzy miejsca dla dzieci i młodzieży, by mogły się uczyć jak chcą i od kogo chcą, tworząc tzw. NieSzkoły.

Autorka książki „Mocna jak Stal” wydanej w 2021 roku, w której przekazuje wiele,  pięknych wartości między innymi: jak nie poddawać się w życiu oraz jak prowadzić biznes, z miłością i szacunkiem do siebie i innych. Szczerze mówi o realiach biznesu, jednocześnie oferując wsparcie oraz inspiracje. Każdy przedsiębiorca powinien spojrzeć na doświadczenia i problemy codziennego życia, zawodowego jak i prywatnego, z innej strony. Chaos, problemy oraz konflikty są nieuniknione, jednak na wszystko jest rozwiązanie.
Całkowity zysk ze sprzedaży przeznaczony jest na działania Fundacji Serca Kreacja. >>>KUP TUTAJ<<

Jej motto przewodnie: „Nic nie jest w stanie Cię zatrzymać, jak tylko ty sam”. 

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Pomagam przede wszystkim inspirować i znajdować rozwiązania, nie ma dla mnie spraw ani rzeczy niemożliwych.

ZAINTERESOWANIA: Biznes, edukacja, joga

O FIRMIE: Spółka Chimimeca Polska powstała w 2003 roku wraz z kapitałem francuskim. Oferta jest skierowana do branży metalurgicznej, producentów zbiorników i urządzeń ze stali nierdzewnych, przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, kosmetycznego oraz spożywczego.

Zajmuje się czyszczeniem stali nierdzewnej i zabezpieczeniem urządzeń ze stali nierdzewnej przed korozją.

Spółkę, a przede wszystkim jej pracowników, wyróżnia wyjątkowe podejście do klienta, jej ważnym celem jest budowanie trwałych i długoletnich relacji.

Kontakt: www.chimimeca.pl

Główną ideą działania Fundacji Serca Kreacja jest stworzenie podwalin pod ogólnopolską akcję tworzenia miejsc przyjaznych edukacji demokratycznej, w których dzieci będą mogły tworzyć swoje szkoły marzeń, a dorośli wspierać ich w kreatywności i rozwoju.

W 2021 roku w Tarnowskich Górach powstało pierwsze miejsce, w którym dzieci z „edukacji domowej” znalazły dla siebie miejsce spotkań, by wspólnie uczyć się przy wsparciu nauczycieli – mentorów, rozwijać kreatywność podczas wspólnych projektów i spędzać ze sobą czas.

Wierzymy, że edukacja domowa pozwala na wykorzystanie kreatywnych metod nauczania i zdobywanie wiedzy poprzez dyskusję w grupie, z nauczycielami – opiekunami oraz uczenie się poprzez inspirację. W naszej szkole marzeń nie ma systemu kar ani nagród – w zamian jest wspieranie motywacji wewnętrznej dziecka. Nie ma testów, sprawdzianów i zadań domowych – w zamian jest wymiana doświadczeń, swobodna dyskusja i zabawa. Nie ma nauczycieli z dziennikiem i ocenami – w zamian są mentorzy, którzy pomagają dziecku zrozumieć po co ma zdobywać wiedzę i rozwijać swoje talenty.

Więcej informacji o Fundacji >>> www.sercakreacja.pl

Poznaj również