Joanna Gacek Sroka

Rozpoczęła tworzenie marki od 400 zł w kieszeni, a dzisiaj zatrudnia już kilkunastoosobowy zespół. Oprócz tworzenia pięknych torebek tworzy również kampanie społeczne, które mają edukować, wspierać i motywować kobiety w ich życiu codziennym. Prywatnie żona oraz mama 4 – letniego syna. Zakochana w muzyce i medytacji.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Chętnie pomogę w budowaniu społeczności, storytellingu w marce czy opowiem o etapach produkcji w Polsce.

ZAINTERESOWANIA: Torebki 😉 muzyka, śpiew, rozwój mentalny

O FIRMIE: Marka PROPS powstała w 2018 roku. Stworzona została wraz z moją mamą, która jest krawcową. Połączyłyśmy siły i wspólnymi siłami nakręciłyśmy machinę, która nie chce się zatrzymać. Zaczynałyśmy od worko-plecaków, a dzisiaj w swojej ofercie mamy torebki damskie, nerki, plecaki miejskie i inne. A to wszystko szyte w Poznaniu.

Naszą misją jest pokazywanie kobietom,że mogą odnaleźć się w biznesie, łączyć wiele ról i spełniać marzenia. Tworzymy kampanie społeczne takie jak: Marzenia nie mają horyzontów, Bądź sobą – taka jesteś najpiękniejsza, czy Walcz o siebie.

Kontakt: www.props.pl

Poznaj również