Trener Lean Management oraz World Class Manufacturing. Certyfikowany Coach ICC (International Coaching Community).

Techniczne zamiłowania pokierowały ją w kierunku studiów na Politechnice Gdańskiej, a kolejno na The University of Birmingham, gdzie zdobyła tytuł Master of Science in Manufacturing Engineering and Management. 

Jej głównym dążeniem biznesowym jest  doskonalenie procesów techniczno – operacyjnych poprzez wdrażanie programów Doskonałości Operacyjnej, takich jak: Lean Management, World Class Manufacturing, Continuous Improvement, Total Productive Maintenance, czy ostatnio Model Shingo.

Przez ponad 20 lat z sukcesem ukończyła kilkadziesiąt projektów wdrożeniowych w zakładach produkcyjnych w branży: spożywczej, kosmetycznej, drukarskiej, hutniczej, maszynowej, elektronicznej, przetwórstwa tworzyw sztucznych, budowlanej, grzewczej, motoryzacyjnej, oświetleniowej i tytoniowej w Polsce oraz za granicą.

Obecnie kieruje zespołem doradców i trenerów 4 Results propagując podejście zgodne z Modelem Shingo i organizując współpracę Shingo Institute z Polską. Wspiera i pomaga w zdobyciu Shingo Prize, nagrody przyznawanej za Doskonałość Operacyjną firmy (porównywanej często do nagrody „Nobla” w produkcji). 

„Celem mojej pracy jest zapewnienie Klientom najwyższych standardów w ramach realizowanych programów zmiany kultury organizacji. Mój zespół działa w sposób kompleksowy, poczynając od analizy, po wypracowanie konkretnych, trwałych i mierzalnych rezultatów. Efektem naszej pracy po stronie Klienta jest większa zyskowność, poprawa wskaźników produkcji, eliminacja wszelkiego rodzaju strat w obszarze produkcji, ale przede wszystkim zmiana kultury organizacyjnej, zapewniająca trwałość i stabilność wypracowanych rozwiązań”

W CZYM MOŻE POMÓC INNYM: Wesprze w obszarach związanych z rozwojem procesów biznesowych (w szczególności operacyjno-technicznych), transformacją kultury organizacyjnej, rozwojem kompetencji zawodowych (mentoring, coaching, doradztwo, trening). Wdrażaniem programów mentoringowych i doskonalenia organizacji oraz w prowadzeniu warsztatów strategicznych.

ZAINTERESOWANIA: Lubi czytać i inspirować się historiami innych ludzi – szuka wiedzy u źródeł. Pasjonuje ją poznawanie nowych osób, budowanie relacji i organizowanie wspólnych wydarzeń, spotkań i imprez. Kocha ludzi. A jak znajdzie wolną chwilę, to spędza ją w ogrodzie razem z różami, hortensjami i surfiniami.

O FIRMIE: 4Results to polska firma doradczo-szkoleniowa, działająca na polskim rynku od 15 lat. Specjalizuje się w budowaniu kultury odpowiedzialności, rozwoju pracowników, doskonaleniu i optymalizacji przedsiębiorstw oraz wdrażaniu strategii.

4Results każdego roku prowadzi ponad sto dużych, kompleksowych projektów. Zna zapewne wszystkie narzędzia wspierające restrukturyzację, doskonalenie i optymalizację przedsiębiorstw. Najważniejsze jest jednak to, jak podchodzi do wyzwań – o rezultaty walczy do końca, a efekty osiąga dzięki racjonalnemu działaniu połączonemu z poszanowaniem dla całej organizacji.

Mamy naturę odkrywców, a naszą prawdziwą pasją jest rozwój ludzi. Dlatego razem z klientami wdrażamy rozwiązania, dzięki którym każda firma może być lepszym miejscem – miejscem, które jest BARDZIEJ. Prawdopodobnie jesteśmy najlepsi w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań, 4Results to inspiracje, wdrożenia i rezultaty – dla ludzi, którzy chcą BARDZIEJ.

Jesteśmy po to, żeby podważać status quo w firmach i metodach zarządzania. Nie wiemy, co będziemy robić za 10 lat, bo świat jest zbyt zmienny i dynamiczny, aby trzymać się utartych rozwiązań. Wiemy, że chcemy wspierać liderów w codziennym zarządzaniu i budowaniu zdrowych organizacji.

 Kontakt: www.4results.pl

Poznaj również