Lider posiadający wysokie umiejętności zarządzania zespołem, zdolności komunikacyjnych i negocjacyjnych oraz budowania pozytywnych i długofalowych relacji biznesowych.

Ekspert od badań rynkowych, marketingu oraz strategii. Ponad 20 lat pracowała w korporacjach polskich (PKN ORLEN) i zagranicznych (GfK Polonia, Geant Polska). Wdrażała na rynek różne marki, zarówno w czasie pracy w korporacji jak i swoją własną  Sono Qui.

Ukończyła studia podyplomowe Zarządzanie i Marketing, tytuł MBA na IZMA L`institut de gestion et du marketing ESSEC Paris Business School; Marketing Communication Academy – Master In Communication &Advertising, Zarządzanie projektami na Akademii Leona Koźmińskiego, Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menagerów oraz Studia podyplomowe Professional Coaching na Akademii Leona Koźmińskiego

Umiejętność budowania relacji zawsze była moją mocną stroną. Od zawsze najważniejsi dla mnie byli ludzie a nie cele, m.in. dlatego jestem coachem/mentorem i założycielką fundacji WEBskie Babki. Jako coach, mentor wspieram kobiety w rozwoju zawodowym i dokonywaniu w życiu zmian. Chcę dzielić się moją pozytywną energią i optymizmem oraz pokazać jak wiele spraw zależy od nas samych. Wystarczy tylko chcieć: „To co myślisz to dostajesz”.

Wiem też, że każda kobieta chce być inna, wyjątkowa – po prostu „modese”. Dlatego stworzenie „świata marki Sono Qui”, zbudowanie relacji
i ukształtowanie lojalności nabywców nie było dla mnie problemem.

Jej zasada życiowa: „jak nie Ty to kto?”

ZAINTERESOWANIA: Kocha podróże. Pakuje się w 15 min i jest gotowa do drogi. Miłośniczka psów – szczególnie west highland white terrier.

Butik Sono Qui powstał z miłości do podróży do Włoch, włoskiej kuchni i mody. W Sono Qui Boutique dajemy kobietom możliwość indywidualnych „metamorfoz” z wizażystą i stylistą. To nie tylko butik, ale miejsce spotkań, warsztatów, szkoleń oraz wymiany doświadczeń zawodowych i prywatnych. To miejsce wsparcia i doradztwa dla kobiet.

Sono Qui to włoska, markowa odzież i akcesoria dla nowoczesnych, silnych i niezależnych kobiet, aktywnych oraz ciekawych życia, dla kobiet które chcą być piękne i niepowtarzalne każdego dnia. Dlatego też Iwona osobiście dba o wybór ubrań z najnowszych kolekcji włoskich, znanych marek.

„Bądź odważna i wyróżniaj się już dziś!” to motto Sono Qui Boutique. 

Każda kobieta lubi kupować nietuzinkowe ubrania w fajnej atmosferze dlatego w Sono Qui Boutique robi się to zawsze przy aromatycznej, włoskiej kawie. 

Fundacja WEBskie babki powstała m.in. z potrzeby pomagania innym kobietom i ich rodzinom. Integruje środowiska kobiet, propaguje wiedzę, ułatwia wymianę doświadczeniami i wzajemne wsparcie. Fundacja ma też na celu promowanie i zachęcanie do osobistego rozwoju. Wiemy, że w kobietach jest „moc” dlatego chcemy łączyć przedsiębiorcze kobiety z tymi, które potrzebują jakiegokolwiek wsparcia lub pomocy społecznej, zdrowotnej, psychologicznej. Chcemy je wspierać, szkolić i rozwijać.

Kontakt >>>TUTAJ<<<

Poznaj również