Absolwentka studiów menedżerskich MBA, certyfikowany trener biznesu oraz Prosci® Certified Change Practitioner.

Przedsiębiorca, inwestorka oraz Mentorka Early Warning Europe, Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, a także Fundacji Liderek Biznesu. 

Kluczowe kompetencje to zarządzanie finansami, doradztwo strategiczne, zarządzanie projektami, projektowanie i zarządzanie procesami w firmie oraz tworzenie nowoczesnych i innowacyjnych projektów.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM:

  • w zarządzanie finansami;
  • doradztwie strategicznym;
  • zarządzaniu projektami
  • projektowaniu i zarządzaniu procesami w firmie.

ZAINTERESOWANIA: Pasje to bieganie w półmaratonach i maratonach, podróże połączone również z bieganiem, trekking wysokogórski, fotografia szczególnie podczas biegu przez świat oraz pasja w doświadczaniu nowego. Zdobyła Koronę Półmaratonów w Polsce i w Europie, ukończyła maraton w Polsce, Grecji, Londynie oraz zakwalifikowała się do Chicago Marathon. Zdobyła najwyższy szczyt w Północnej Afryce Jebal Toubkal oraz jeden z najwyższych szczytów Korony Ziemi Kilimandżaro.

O FIRMIE: Firma ApexNet powstała w 2001 roku. Głównym obszarem działalności ApexNet jest organizacja szkoleń z obszaru zamówień publicznych. Misją ApexNet jest dostarczanie klientom specjalistycznej wiedzy najwyższej jakości, która zapewnia bezpieczeństwo i rozwój zawodowy wykorzystując innowacyjne rozwiązania. Naszymi wartościami jest zaangażowanie, odpowiedzialność, rozwój i otwartość na feedback.

Wśród naszych klientów są między innymi: ministerstwa, urzędy marszałkowskie, urzędy miast i gmin, spółki państwowe, szpitale, uczelnie, jednostki wojskowe. Współpracujemy także z dużymi firmami budowlanymi, bankami i wszelkimi podmiotami prywatnymi, które realizują lub planują realizować zamówienia publiczne.

 

Lider w organizacji szkoleń z zakresu zamówień publicznych i najchętniej wybierana firma szkoleniowa z zakresu zamówień publicznych w 2022 roku. Nagroda „Najlepszej firmy Szkoleniowej”

Firma ApexNet angażuje się w wiele akcji charytatywnych w Polsce, ale dociera też na Madagaskar, gdzie wspólnie z fundacją Dzieci Madagaskaru oraz naszymi klientami pomagamy najbardziej potrzebującym dzieciom.

http://obiadzaobiad.apexnet.com.pl 

Poznaj również