Od początku 2008 r. Iwona Edyta Gałecka świadczy outsourcing usług marketingowych oraz usługi doradztwa wizerunkowego dla mniejszych i większych firm. Prywatnie mama trójki dzieci, fanka jazdy na rolkach (freestyle), miłośniczka Skandynawii ze wskazaniem na Norwegię.

Iwona Gałecka

Jej marzenie to mieć swoje miejsce do życia w Bergen.

Mam w sobie pasję i energię. Zaszczepiam je w każdym z kim pracuję. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem z zakresu marketingu i komunikacji zaszczepiając jednocześnie w innych wiarę w siebie, umiejętność dostrzegania i doceniania swoich mocnych cech. Mocne strony – TOP5 (Gallup) – które w pełni odzwierciedlają mój potencjał
Czar, Komunikatywność, Bliskość (Relator), Strategiczne myślenie, Odpowiedzialność. Kolejne pięć: Empatia, Odkrywczość, Wizjoner, Indywidualizacja, Osiąganie.

Zainteresowania:

 • Funkcjonowanie grup (zespołów) – oddziaływanie grupy na jednostkę i jednostki na grupę.
 • Komunikacja w procesach zmiany (czyli pewnego rodzaju kryzysu).
 • Literatura: politicalfiction, kryminały skandynawskie.
 • Rolki;-)

W czym mogę pomóc innym

Jako doradca wizerunkowy:

 • Czasem odkrywam, czasem wskazuję a czasem odkurzam – drogi i możliwości ekspozycji marki lub człowieka.
 • Udrażniam kanały komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.
 • Buduję zespoły między innymi o mocne strony i wewnętrzne motywatory.
 • Szerzę ideę i pomagam wdrażać programy Corporate Wellbeing oraz Personal Shift

Jako konsultant kryzysowy:

 • Rozpoznaję i/lub uczę dostrzegać zagrożenia i rozpoznawać symptomy kryzysu oraz wskazuję drogę jak zapobiegać jego skutkom (tu kryzys rozumiany jako subiektywne odczucie spadku poziomu funkcjonowania przez osobę, wywołanego nagłym zdarzeniem lub długotrwałym oddziaływaniem wielu czynników stresowych lub kolejno po sobie następujących negatywnie odczuwanych zdarzeń).
 • Udzielam wsparcia osobom w kryzysie (pierwsza pomoc psychologiczna).
 • Uczę jak sytuacje kryzysowe, po tym jak się z nich wyjdzie, mogą być trampoliną do ewentualnych zmian i rozwoju. (Coaching kryzysowy)

Maverick

Zanim zrobiłam krok, który ostatecznie przeniósł mnie w obszar własnej działalności, zastanawiałam się co może kierować innymi ludźmi, gdy rezygnują ze stabilnej posady i rzucają się w wir wolnorynkowej walki. To był koniec 2007 roku a „za drzwiami” czaił się kryzys gospodarczy. Wówczas każda myśl kończyła się słowem – szaleństwo.

Jednak zaraz za nim wyrastały określenia – wiara we własne siły, wiedzę i umiejętności oraz silna potrzeba sterowania życiem i pracą według zasad, w które się wierzy. Postanowiłam działać i nadać temu działaniu dobre imię.

Dlaczego MAVERICK?

Firma to ja. Jej imię musiało być zgodne ze mną i moją filozofią. Bardzo chciałam uniknąć anglojęzycznej nazwy, ale w naszym ojczystym języku trudno znaleźć słowo, które zgrabnie brzmi i kryje pod sobą szeroki przekaz o wielu znaczeniach.  MAVERICK w tłumaczeniu brytyjsko – polskim – to człowiek niezależny, niestereotypowy, nieszablonowy, nieuwikłany w układy, ale też pozytywnie zakręcony. Dodatkowo – według mnie – skutecznie zmierzający do wyznaczonego celu.

Oferta Maverick

 • Audyt i doradztwo wizerunkowe marek i osób;
 • Budowanie efektywnych zespołów w oparciu o naturalne talenty oraz wewnętrzne
  motywatory;
 • Personal Shift i Wellbeing w firmie;
 • Udzielanie pierwszej pomocy psychologicznej w sytuacjach kryzysowych, oraz od
  września 2020 coaching kryzysowy czyli (zaopiekowany) kryzys jako trampolina dla
  zmian i rozwoju.

Jest skierowana do: samozatrudnionych, osób decyzyjnych, średniej i wyższej kadry zarządzającej, mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Każdy dzień jest dobry aby zmienić wszystko– Iwona Edyta Gałecka.

Misja firmy:

Dostrzegać potencjał osób i organizacji, który w nich drzemie. Wzmacniać ich zaangażowanie i efektywność poprzez budowanie świadomości własnej mocy, która właściwie ukierunkowana pozwoli im osiągać postawione sobie cele.

Kontakt >>>TUTAJ<<<

Poznaj również