Iwona Betlejewska

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim w ramach dwóch fakultetów: Transport oraz Finanse i Bankowość. Wiedzę z zarządzania biznesem zdobywała w Berlinie podczas rocznego stypendium naukowego na Freie Universität zu Berlin.

Od 1996 roku razem z zespołem rozwija firmę LOXX Sp. z o.o. Pracę w tej firmie rozpoczęła jako spedytor. Potem przejęłaobowiązki kierownikabiura a finalnie awansowała na Prezesa Zarządu i dzisiaj jest także współwłaścicielem firmy.

Zainteresowania

Uwielbia się uczyć i rozwijać, dlatego ukończyła wiele kursów i szkoleń, głównie z zakresu rekrutacji pracowników, budowania efektywnych zespołów, wspierania ludzi w ich rozwoju, wystąpień publicznych, sprzedaży usług, zarządzania zmianą,a także studia podyplomowe z negocjacjii mediacji w biznesie

Ostatnio zafascynowała mnie tematyka stylów przywództwa opartych na naturalnych talentach. Moim naturalnym talentem jest kreatywność, skuteczna sprzedaż oraz inspirowanie i motywowanie innych. Lubię ludzi,lubię pracę zespołową, bo wtedy najlepiej wykorzystuję mój potencjał. Każdy z nas jest inny, ma inne talenty i w związku z tym każdy przewodzi inaczej a ja wierzę w to, że „ naturalne przywództwo zaczyna się od środka”– mówi Iwona Betlejewska.

Fascynują mnie dalekie podróże. Doświadczenia zdobyte poprzez kontakty z mieszkańcami z innych kontynentów wzbogacają moją osobowość, uczą pokory i inspirują do podejmowania nowych wyzwań.

Chętnie poszerzam wiedzę z obszaru psychologii społecznej oraz rozwoju osobistego. Uwielbiam czytać dobre książki. Ostatnio polecam pozycję Vishena Lakhiani pt.”Kod madzwyczajnego umysłu”.

Jako była koszykarka nadal chętnie uprawiam sport, lubię aktywny wypoczynek, taniec i śpiew chociaż śpiewać niestety nie potrafię.

W czym mogę pomóc innym

Branża w której pracuję była kiedyś mocno zdominowana przez mężczyzn, dlatego cieszę się, że w logistyce pracuje coraz więcej kobiet, że mają odwagę by sięgać po awans wnosząc dużą wartość do swoich organizacji. Chętnie wspieram kobiety. Ponieważ od 24 lat prowadzę firmę i zdobyłam duże doświadczenie w tym obszarze –chętnie podzielę się moją wiedzą, zwłaszcza, że coraz częściej słyszę opinię, iż jestem inspiracją dla innych. Z tego też powodu myślę również o moim rozwoju w obszarze mentoringu.

Moja firma może pomóc w usprawnieniu procesów transportowych i logistycznych, jesteśmy do dyspozycji jeśli chcesz zoptymalizowaćswoje koszty w obszarze logistyki, a także szybciej dostarczyć towar do klienta lub zrealizować nietypowe zlecenie transportowe.

LOXX – firma logistyczna

LOXX - firma logistycznaFirma LOXX Sp.z o.o. jest obecna na polskim rynku od 30 lat. Zatrudniam 90 osób w 3 oddziałach: w Warszawie, Poznaniu i w Katowicach. Zajmuje się organizowaniem transportów krajowych i międzynarodowych, magazynowaniem, logistyką kontraktową i dystrybucją krajową przesyłek drobnicowych. Nie jest to jednak jedyny cel jej działalności, bo ważna jest misja, którą jest budowanie relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu, wspieraniu ipoczuciu bezpieczeństwa.

Kontakt: www.loxx.pl

Przeczytaj też wywiad z Iwoną: „moja firma była dobrze przygotowana na kryzys„.

Poznaj również

Elżbieta Manuiło

Elżbieta Manuiło

Jolanta Suława

Jolanta Suława

Justyna Alchimionek

Justyna Alchimionek

Izabela Antosiewicz

Izabela Antosiewicz

Tatiana Dembska

Tatiana Dembska

Justyna Qunio

Justyna Qunio

Beata Block

Beata Block

Olga Wilińska

Olga Wilińska