Iwona Betlejewska

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim w ramach dwóch fakultetów: Transport oraz Finanse i Bankowość. Wiedzę z zarządzania biznesem zdobywała w Berlinie podczas rocznego stypendium naukowego na Freie Universität zu Berlin.

Od 1996 roku razem z zespołem rozwija firmę LOXX Sp. z o.o. Pracę w tej firmie rozpoczęła jako spedytor. Potem przejęłaobowiązki kierownikabiura a finalnie awansowała na Prezesa Zarządu i dzisiaj jest także współwłaścicielem firmy.

Zainteresowania

Uwielbia się uczyć i rozwijać, dlatego ukończyła wiele kursów i szkoleń, głównie z zakresu rekrutacji pracowników, budowania efektywnych zespołów, wspierania ludzi w ich rozwoju, wystąpień publicznych, sprzedaży usług, zarządzania zmianą,a także studia podyplomowe z negocjacjii mediacji w biznesie

Ostatnio zafascynowała mnie tematyka stylów przywództwa opartych na naturalnych talentach. Moim naturalnym talentem jest kreatywność, skuteczna sprzedaż oraz inspirowanie i motywowanie innych. Lubię ludzi,lubię pracę zespołową, bo wtedy najlepiej wykorzystuję mój potencjał. Każdy z nas jest inny, ma inne talenty i w związku z tym każdy przewodzi inaczej a ja wierzę w to, że „ naturalne przywództwo zaczyna się od środka”– mówi Iwona Betlejewska.

Fascynują mnie dalekie podróże. Doświadczenia zdobyte poprzez kontakty z mieszkańcami z innych kontynentów wzbogacają moją osobowość, uczą pokory i inspirują do podejmowania nowych wyzwań.

Chętnie poszerzam wiedzę z obszaru psychologii społecznej oraz rozwoju osobistego. Uwielbiam czytać dobre książki. Ostatnio polecam pozycję Vishena Lakhiani pt.”Kod madzwyczajnego umysłu”.

Jako była koszykarka nadal chętnie uprawiam sport, lubię aktywny wypoczynek, taniec i śpiew chociaż śpiewać niestety nie potrafię.

W czym mogę pomóc innym

Branża w której pracuję była kiedyś mocno zdominowana przez mężczyzn, dlatego cieszę się, że w logistyce pracuje coraz więcej kobiet, że mają odwagę by sięgać po awans wnosząc dużą wartość do swoich organizacji. Chętnie wspieram kobiety. Ponieważ od 24 lat prowadzę firmę i zdobyłam duże doświadczenie w tym obszarze –chętnie podzielę się moją wiedzą, zwłaszcza, że coraz częściej słyszę opinię, iż jestem inspiracją dla innych. Z tego też powodu myślę również o moim rozwoju w obszarze mentoringu.

Moja firma może pomóc w usprawnieniu procesów transportowych i logistycznych, jesteśmy do dyspozycji jeśli chcesz zoptymalizowaćswoje koszty w obszarze logistyki, a także szybciej dostarczyć towar do klienta lub zrealizować nietypowe zlecenie transportowe.

LOXX – firma logistyczna

LOXX - firma logistycznaFirma LOXX Sp.z o.o. jest obecna na polskim rynku od 30 lat. Zatrudniam 90 osób w 3 oddziałach: w Warszawie, Poznaniu i w Katowicach. Zajmuje się organizowaniem transportów krajowych i międzynarodowych, magazynowaniem, logistyką kontraktową i dystrybucją krajową przesyłek drobnicowych. Nie jest to jednak jedyny cel jej działalności, bo ważna jest misja, którą jest budowanie relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu, wspieraniu ipoczuciu bezpieczeństwa.

Kontakt: www.loxx.pl

Przeczytaj też wywiad z Iwoną: „moja firma była dobrze przygotowana na kryzys„.

Poznaj również