Iwona Betlejewska: LOXX Sp. z o.o.

Prezes Zarządu LOXX Sp. z o.o. zajmującej się organizowaniem transportów krajowych i międzynarodowych, magazynowaniem, logistyką kontraktową i dystrybucją krajową przesyłek drobnicowych.

Iwona Betlejewska

Ukończyła studia magisterskie  na Uniwersytecie Gdańskim  w ramach dwóch fakultetów: Transport  oraz Finanse i Bankowość.  Wiedzę z zarządzania biznesem zdobywała w Berlinie  podczas rocznego stypendium naukowego  na Freie  Universität zu Berlin. Od 1996 roku razem z zespołem rozwija  firmę LOXX Sp. z o.o.

Pracę w tej firmie rozpoczęła jako spedytor, potem przejęła obowiązki kierownika biura a finalnie awansowała na Prezesa Zarządu i dzisiaj jest także współwłaścicielem firmy.

Uwielbia się uczyć i rozwijać, dlatego ukończyła wiele kursów i szkoleń, głównie z zakresu rekrutacji  pracowników, budowania efektywnych zespołów, wspierania ludzi w ich rozwoju, wystąpień publicznych, sprzedaży usług, zarządzania zmianą, a także  studia podyplomowe z  negocjacji i mediacji w biznesie

Ostatnio zafascynowała mnie tematyka stylów przywództwa opartych na naturalnych talentach.  Moim naturalnym talentem jest kreatywność, skuteczna sprzedaż oraz inspirowanie i motywowanie innych. Lubię ludzi, lubię pracę zespołową, bo wtedy najlepiej wykorzystuję mój  potencjał. Każdy z nas jest inny, ma inne talenty i w związku z tym każdy przewodzi inaczej a ja wierzę w to, że „ naturalne przywództwo zaczyna się od środka”.

ZAINTERESOWANIA: Fascynują mnie dalekie podróże. Doświadczenia zdobyte poprzez kontakty z mieszkańcami  z innych kontynentów wzbogacają moją osobowość, uczą pokory  i inspirują do podejmowania nowych wyzwań.

Chętnie poszerzam wiedzę z obszaru psychologii społecznej oraz rozwoju osobistego. Uwielbiam czytać dobre książki. Ostatnio polecam  pozycję Vishena Lakhiani  pt. „Kod nadzwyczajnego umysłu”.

Jako była koszykarka nadal chętnie uprawiam sport, lubię aktywny wypoczynek, taniec i śpiew chociaż śpiewać niestety nie potrafię.

W CZYM MOGĘ POMÓC INNYM: Branża w której pracuję była kiedyś mocno zdominowana przez mężczyzn, dlatego cieszę się, że w logistyce pracuje coraz więcej kobiet, że mają odwagę by sięgać po awans wnosząc dużą wartość do swoich organizacji.  Chętnie wspieram kobiety. Ponieważ od 24 lat prowadzę firmę i zdobyłam duże doświadczenie w tym obszarze – chętnie podzielę się moją wiedzą, zwłaszcza, że  coraz częściej słyszę opinię, iż jestem inspiracją dla innych. Z tego też powodu myślę  również o moim rozwoju w obszarze mentoringu.

Moja firma może pomóc w usprawnieniu procesów transportowych i logistycznych,        jesteśmy do dyspozycji jeśli chcesz zoptymalizować swoje koszty w obszarze logistyki, a także szybciej dostarczyć towar do klienta lub zrealizować nietypowe zlecenie transportowe.

logo_krotsze_jpg-_01 Betlejewska

O FIRMIE: Firma LOXX Sp.z o.o. jest obecna na polskim rynku od 30 lat. Zatrudniam 90 osób w 3 oddziałach: w Warszawie, Poznaniu i w Katowicach. Zajmuje się organizowaniem transportów krajowych i międzynarodowych, magazynowaniem, logistyką kontraktową i dystrybucją krajową  przesyłek drobnicowych. Nie jest to jednak jedyny cel jej działalności, bo ważna jest misja, którą jest budowanie relacji z klientami i pracownikami, opartych na wzajemnym zaufaniu, wspieraniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Kontakt: www.loxx.pl