Przez kilkanaście lat zajmowała się sprzedażą i marketingiem nowych nieruchomości. Kilka lat temu wpadła na pomysł firmy, która miała ułatwiać codzienność obcokrajowcom przyjeżdżającym do Polski do pracy. Firma upadła, a u Innocenty zdiagnozowano nowotwór wymagający skomplikowanej operacji neurochirurgicznej. Jeszcze w szpitalu wymyśliła aplikację dla chorych na raka. Mednavi – Twoja medyczna nawigacja pokazuje jak i gdzie można się leczyć.

Nowotwór sprawił, że Innocenta Dźwierzyńska w ekspresowym tempie poznała problemy, z jakimi mierzą się pacjenci. Zobaczyła, ile czasu i jakiego zaangażowania wymaga zdobycie informacji o wszystkich metodach leczenia i miejscach, które je oferują.

W Mednavi odpowiedzialna jest za rozwijanie funkcjonalności aplikacji i marketing.

Wolne chwile przeznacza na bieganie, czytanie  i medytacje najlepiej czuje się jednak na żaglach.

W czym mogę pomóc innym: Mogę dzielić się swoim doświadczeniem, bo jestem chyba idealnym przykładem, że trzeba iść do przodu pomimo wszystkiego, choć nie jest to wcale łatwe.

Problemy ze zdrowiem sprawiły dodatkowo, że  swoje wyniki rezonansu magnetycznego bardzo często musiałam wysyłać do lekarza kurierem lub pocztą. Pamiętam to oczekiwanie i te nerwy, czy przesyłka dotrze. No i ten czas! Szukałam rozwiązania, które pozwoliłoby mi przesłać te wyniki szybciej i prościej dla mnie i dla mojego lekarza, ale nie znalazłam właściwego. Tak wpadłam na mój kolejny  pomysł Medtransfer.

Medtransfer powstał po to, by ułatwić pacjentom przesyłanie dokumentacji medycznej, w szczególności wyników badań obrazowych (np. RTG, USG, MRI). Ma także wspomóc lekarzy w procesie diagnostyki.

Wyniki badań obrazowych, takich jak rezonans magnetyczny, mammografia czy USG, najczęściej mają tak duży rozmiar, że nie da się ich przesłać mailem. Na szczęście dzięki platformie Medtransfer można dostarczyć je do lekarza równie łatwo.

Jak to działa? Wystarczy wgrać wyniki badań na platformę, ustawić ich czas dostępności do pobrania, a następnie przesłać specjalny link i kod dostępu lekarzowi. Lekarz otworzy je w swojej przeglądarce, klikając w link i wpisując kod. To wszystko! Bez wychodzenia z domu i stania w kolejkach — to szczególnie ważne w czasie obecnej pandemii SARS-CoV-2.

mednaviMednavi dostarcza informacji o leczeniu raka, wierząc, że wiedza jest elementem skutecznej terapii. Aplikacja odpowiada na pytania, jak i gdzie się leczyć. Pomaga zrozumieć i zaplanować terapię. Buduje świadomość pacjentów i ich bliskich. Dzięki temu mogą oni bardziej aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia. Ułatwia lekarzom komunikację z pacjentami. Mednavi może być wsparciem podczas rozmów o możliwościach leczenia. Informuje o nowych inwestycjach, terapiach i odkryciach związanych z onkologią.

Kontakt: www.mednavi.pl / www.medtransfer.pl

Poznaj również