Innocenta Dźwierzyńska: Mednavi

Pomysłodawczyni i Członek Zarządu Mednavi, aplikacji pokazującej jak i gdzie można leczyć nowotwór

innocenta dzwierzynska mednavi

Przez kilkanaście lat zajmowała się sprzedażą i marketingiem nowych nieruchomości. Kilka lat temu wpadła na pomysł firmy, która miała ułatwiać codzienność obcokrajowcom przyjeżdżającym do Polski do pracy. Firma upadła, a u Innocenty zdiagnozowano nowotwór wymagający skomplikowanej operacji neurochirurgicznej. Jeszcze w szpitalu wymyśliła aplikację dla chorych na raka. Mednavi – Twoja medyczna nawigacja pokazuje jak i gdzie można się leczyć.

Nowotwór sprawił, że w ekspresowym tempie poznała problemy, z jakimi mierzą się pacjenci. Zobaczyła, ile czasu i jakiego zaangażowania wymaga zdobycie informacji o wszystkich metodach leczenia i miejscach, które je oferują. W wolnych chwilach biega w warszawskich Łazienkach, najlepiej czuje się jednak na żaglach. W Mednavi odpowiedzialna jest za rozwijanie funkcjonalności aplikacji i marketing.

W czym mogę pomóc innym: Mogę dzielić się swoim doświadczeniem bo jestem chyba idealnym przykładem, że trzeba iść do przodu pomimo wszystkiego choć nie jest to wcale łatwe.

mednavi

O firmie: Mednavi dostarcza informacji o leczeniu raka, wierząc, że wiedza jest elementem skutecznej terapii. Aplikacja odpowiada na pytania, jak i gdzie się leczyć. Pomaga zrozumieć i zaplanować terapię. Buduje świadomość pacjentów i ich bliskich, co sprawia, że mogą oni bardziej aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia. Ułatwia lekarzom komunikację z pacjentami – Mednavi może być wsparciem podczas rozmów o możliwościach leczenia. Informuje o nowych inwestycjach, terapiach i odkryciach związanych z onkologią.

Kontakt: www.mednavi.pl