Innocenta Dźwierzyńska mednavi

Przez kilkanaście lat zajmowała się sprzedażą i marketingiem nowych nieruchomości. Kilka lat temu wpadła na pomysł firmy, która miała ułatwiać codzienność obcokrajowcom przyjeżdżającym do Polski do pracy. Firma upadła, a u Innocenty zdiagnozowano nowotwór wymagający skomplikowanej operacji neurochirurgicznej. Jeszcze w szpitalu wymyśliła aplikację dla chorych na raka. Mednavi – Twoja medyczna nawigacja pokazuje jak i gdzie można się leczyć.

Nowotwór

Nowotwór sprawił, że Innocenta Dźwierzyńska w ekspresowym tempie poznała problemy, z jakimi mierzą się pacjenci. Zobaczyła, ile czasu i jakiego zaangażowania wymaga zdobycie informacji o wszystkich metodach leczenia i miejscach, które je oferują. W Mednavi odpowiedzialna jest za rozwijanie funkcjonalności aplikacji i marketing. Wolne chwile przeznacza na bieganie w warszawskich Łazienkach, najlepiej czuje się jednak na żaglach.

W czym mogę pomóc innym

Mogę dzielić się swoim doświadczeniem, bo jestem chyba idealnym przykładem, że trzeba iść do przodu pomimo wszystkiego, choć nie jest to wcale łatwe.

Mednavi

mednaviMednavi dostarcza informacji o leczeniu raka, wierząc, że wiedza jest elementem skutecznej terapii. Aplikacja odpowiada na pytania, jak i gdzie się leczyć. Pomaga zrozumieć i zaplanować terapię. Buduje świadomość pacjentów i ich bliskich. Dzięki temu mogą oni bardziej aktywnie uczestniczyć w procesie leczenia. Ułatwia lekarzom komunikację z pacjentami. Mednavi może być wsparciem podczas rozmów o możliwościach leczenia. Informuje o nowych inwestycjach, terapiach i odkryciach związanych z onkologią.

Kontakt: www.mednavi.pl

Poznaj również

Beata Block

Sylwia Ciszewska

Małgorzata Królak

Jolanta Suława

Elżbieta Manuiło

Klaudia Grabarczyk

Agnieszka Gniotek

Maria Krycka